Nehirnilin çeyizcikleri :)

çeyizciklerin hayırlı olsun canım allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin ev anahtarınız çok güzel bende istiyorumm
Amin canım inşallah hepimize nasip etsinBeğendiğine çok sevindim anahtarlıktan hiç göremiyorum bir yerde ben alalı biraz oldu farkettiğim an haber vereceğim isteyenlere inşallah
öncelikle çok kaliteli şeyler almışsın yemek takımının sade olması çatal bıçaklarınla çok güzel olucak.
Güle güle kullan :)[MENTION][/MENTION]
Beğendiğine çok sevindim teşekkür ederim Sade tarzları kombinlemek hoşuma gidiyor biraz fazla sadeciyim bende işteDaha daha güzelleri sizlerin olsun
Tencerelerin çok güzel canım güle güle kullan

Çok sağol canım benim inşallah hepimiz aşkla huzurla kullanalım

Son düzenleme:
MaşaALLAH ne sade ne güzel bir çeyiz. baktıkça mutlu oluyor insan. seni en iyi ben anlarım herhalde ne güzel bir işmiş bu çeyiz işi mutlulukla aşkla kullan canım benim

MaşaALLAH ne sade ne güzel bir çeyiz. baktıkça mutlu oluyor insan. seni en iyi ben anlarım herhalde ne güzel bir işmiş bu çeyiz işi mutlulukla aşkla kullan canım benim

Çok teşekkürederim canım benim insan emeğini gördükçe mutlu oluyor Amin inşallah cümlemiz kullanalım canımcım 7.sayfada tencere setim mevcut

Porland kadınlar günü kampanyasından yakalayabildiklerim süpürmüş herkes resmen

Kahvaltı servis tabaklarım 6 Kişilik,Çay takımım 6 Kişilik Birbirlerine uysun diye takım yaptımİnternette modeli bulamadım kendim çektim

Meşrubat bardaklarım 4 Kişilik kahvaltı takımına uyar diye düşündüm aşk kokuyorlar

Meşrubat bardaklarım 6 Kişilikyemek takımıma uygun aldım yemek takımında kenarlarında platin geçiyor o yüzden yukarıya eklenti halinde diğer ürünlerimi de ekledim

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 6 Kişilik günlük-kahvaltı için aldım

Nihalem

Güzel bir takım olmuş mu bakalım sizin yorumlarınıza bırakıyorum kızlar

canım,çok şeker hepsi kalpli kalpli

mutlu günlerde kullanın

açıkçası şaşırdım sen üstüne basa basa ben sade şeyleri seviyordum diyodun ya kırmızılı kalpli görünce olduum.

hayırlı olsun.

bende gösterdiğim modelleri dün aldım

sevdiceğim de çamaşır makinemzi aldııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…