Nehirnilin çeyizcikleri :)

Nilcimmmmmm

Açmışsın sonunda çeyiz topiğini , senin güzellikleri de gördük sonunda

Çok beğendim hele ki yemek takımına bayıldım kuzucum

Güle güle musmutlu aşk dolu huzurlu günlerde kullan tatlım

Anahtarlığına bayıldım ayrı. arıyorum bulamıyorum bir türlü

Devamını bekliyoruz canım

Kuzum çok teşekkürederim canım benimbegendigine çok sevindim yemek takımımı birçok kişi çok sade buldu tanıdıklarımdan ama ben sadeden yanayım hiç çicegi falan yok olsun modası geçmez dedim senelerdir begeniyordum aynı takımı daha fazla degişemez fikrim dedim aldımdayanamadım bende açtım topik artık hayrolsunAmin inşallah cümlemiz aşkla huzurla kullanalım canımcımAnahtarlıgı 1 sene önce falan markafoninin chiccy kampanyasından almış olmam gerek o zamanlar gerçi birçok marka aynı anahtarlıktan getiriyordu takip ediyorsan o siteyi belki yine getirirler

güle güle kullan.çok güzeller.benim içinde fikir oldu.

Canım güle güle kullan...
Hepsi çok güzel.
Hatta bu kadar olur bugün gidip jumbodan ben de aynı çay setini aldım. :)
Zevklerimiz aynıymış seninle. :)
Benimde çeyiz topiğime beklerim canım.

Canım güle güle kullan...
Hepsi çok güzel.
Hatta bu kadar olur bugün gidip jumbodan ben de aynı çay setini aldım. :)
Zevklerimiz aynıymış seninle. :)
Benimde çeyiz topiğime beklerim canım.

Çok teşekkürederim canım hepimiz aşkla huzurla kullanalım inşallahgördüm canımcım geldim topigine zevklerimiz aynıymış gerçekten çok begendim senin cicilerinide maşallah

maşallah ya insanın hemen evlenesi geliyorr =) huzurlu ve mutlu bir şekilde kullanmayı nasip etsin Allahımm

maşallah ya insanın hemen evlenesi geliyorr =) huzurlu ve mutlu bir şekilde kullanmayı nasip etsin Allahımm

Çok teşekkürederim valla ne yalan söyleyeyim benimde gördükçe evlenesim geliyor ah bu planlar olmasaAmin inşallah Rabbim hepimize aşkla huzurla kullanmayı nasip etsin

kuzucum yemek takımını kaça aldın bayıldım ya baktıkça bakasım geliyor

ben çok beğendimm valla :) sadenin modası geçmez , senin zevkin sen kullanacaksın boşver başkalarının en dediğini

Umarım bulurum bend eçok hoşuma gidiyor anahtarlık ya

kuzucum yemek takımını kaça aldın bayıldım ya baktıkça bakasım geliyor

Jumbodan aldım kuzum 1.682 TL fiyatı canım fabrika satış magazasından almıştım 100 TL indirim yaptılar 1.582 TL ye geldi bana 12 kişilik içinde ayrıca 12 kişilik pasta tabakları fincan takımı var satış temsilcisi gibi oldumbende senelerdir bu modeli begeniyordum başkada begenemedim sonunda yemek takımıma karar verdim begendiysen bir ugra magazaya canım bazen farklı kampanyaları oluyor mesela çkb takımıyla tencere setini aldıgımda çay setini falan hediye olarak verdiler 200-300 TL rahat karlı olmuştum belki bir kampanyasına denk gelirsin
ben çok beğendimm valla :) sadenin modası geçmez , senin zevkin sen kullanacaksın boşver başkalarının en dediğini

Umarım bulurum bend eçok hoşuma gidiyor anahtarlık ya

Evet sade iyidir her zaman tarzım böyle nerede sade orda ben İnşallah bulursun anahtarlıgı kuzum ara ara kontrol et markafoniyi

Son düzenleme:
Canımmmm çok kaliteli bir çeyiz oluyor gerçekten, her parçası kalite,,, güle güle kullan ağzının tadıyla :)

Son düzenleme:
Canımmmm çok kaliteli bir çeyiz oluyor gerçekten, her parçası kalite,,, güle güle kullan ağzının tadıyla :)
Çok teşekkürederim canım Amin inşallah hepimiz aşkla huzurla kullanalımGücümün yettigi kadar az ve öz şeyler almayı tercih ediyorum fazla kalabalık olmadan kaliteli seçimler yapıyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olur
canım çeyizlerini çok beğendim hepsi kaliteli şık. kolay kolay her yemek takımını beğenmem senin yemek takımını çok zarif buldum . güle güle kullan inşallaah

Canım begenmene çok sevindim çok teşekkürler hepimiz aşkla kullanalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…