Nehirnilin çeyizcikleri :)

açıkçası şaşırdım :KK1: sen üstüne basa basa ben sade şeyleri seviyordum diyodun ya kırmızılı kalpli görünce :KK52: olduum. :KK1:

hayırlı olsun.:KK16:

bende gösterdiğim modelleri dün aldım :KK16:

sevdiceğim de çamaşır makinemzi aldııı :KK8:

Aslında bir ara düşündüm ama tabak yine de çok sade geldi gözüme çiçekli falan düşünüyordum da böyle bir takım yaptım kampanya diye başka renklilerde alırım tarzım sade ama kahvaltılarda farklı ciciler olabilir dedim :KK17:Oo sizin ciciler daha güzel tabi aşkla huzurla kullanın canım hayırlı uğurlu olsun:nazar::KK16:
güzel günlerde kullan aşk böceiii :KK16::KK16:

Utandım:KK17:Teşekkürederim canımcım daha daha güzelleri sana inşallah:nazar::KK16:

Aslında bir ara düşündüm ama tabak yine de çok sade geldi gözüme çiçekli falan düşünüyordum da böyle bir takım yaptım kampanya diye başka renklilerde alırım tarzım sade ama kahvaltılarda farklı ciciler olabilir dedim :KK17:Oo sizin ciciler daha güzel tabi aşkla huzurla kullanın canım hayırlı uğurlu olsun:nazar::KK16:

Utandım:KK17:Teşekkürederim canımcım daha daha güzelleri sana inşallah:nazar::KK16:

çoook iyi etmişsin. ne güzel kahvaltılar yapılır tabaklarında :KK56:

çok teşekkür ederim canımın içi :KK19:

Porland kadınlar günü kampanyasından yakalayabildiklerim süpürmüş herkes resmen :KK60:

Kahvaltı servis tabaklarım 6 Kişilik,Çay takımım 6 Kişilik :KK69:Birbirlerine uysun diye takım yaptım:KK9:İnternette modeli bulamadım kendim çektim:KK51:
Eki Görüntüle 1015688 Eki Görüntüle 1015690

Meşrubat bardaklarım 4 Kişilik kahvaltı takımına uyar diye düşündüm aşk kokuyorlar :KK69:
Eki Görüntüle 1015710

Meşrubat bardaklarım 6 Kişilik:KK69:yemek takımıma uygun aldım yemek takımında kenarlarında platin geçiyor o yüzden yukarıya eklenti halinde diğer ürünlerimi de ekledim :KK53:

Eki Görüntüle 1015713

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 6 Kişilik günlük-kahvaltı için aldım :KK69:
Eki Görüntüle 1015714

Nihalem :KK69:
Eki Görüntüle 1015717

Güzel bir takım olmuş mu bakalım sizin yorumlarınıza bırakıyorum kızlar :KK12::KK19:

O silip süpürenlerden biri de bendim:KK3: bu takımlardan görmedim ama :KK43: çok güzellergüle güle kullan

oyyy ne tatlı şeyler almıssın sen öyle ask doluuu :KK17: bayıldımm :KK17::nazar:

Edam sağol canım daha daha güzelleri senin olsun aşk dolu oldu :KK17:
O silip süpürenlerden biri de bendim:KK3: bu takımlardan görmedim ama :KK43: çok güzellergüle güle kullan

Bende diyorum nerede beğendiğim ürünler:63:Bende dipte biryerde buldum pek alan yoktu benim zevkim oldu sanırım sadece:KK53:Kalpli bardağı bir kız gördü o bardak nerede diye saldırdı ama benimkileri kurtardım:KK60:Sağol canım daha daha güzelleri senin olsun inşallah:nazar::KK16:

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:

Canım çeyizlerinin her biri harika :KK31: Çok çok güzeller. Anahtarlıkta pek bir şirinmiş :KK12:

Topiğinin her sayfasını gezdim. Kadınlar gününde aldıklarında çok güzeller. Hakikaten aşk kokuyorlar :KK12:

Güzel günlerde, ağız tadıyla kullanın tatlımm :KK54: :nazar::nazar:

Canım çeyizlerinin her biri harika :KK31: Çok çok güzeller. Anahtarlıkta pek bir şirinmiş :KK12:

Topiğinin her sayfasını gezdim. Kadınlar gününde aldıklarında çok güzeller. Hakikaten aşk kokuyorlar :KK12:

Güzel günlerde, ağız tadıyla kullanın tatlımm :KK54: :nazar::nazar:

Sağol canım benim daha daha güzelleri senin olsun inşallah:nazar:İnşallah nasip olursa evimizin olacak :KK17:Kadınlar gününe özel oldu her özel günde kendime bir güzellik yapıyorum :KK60:Hepimiz aşkla huzurla kullanalım:nazar::KK16:

Sağol canım benim daha daha güzelleri senin olsun inşallah:nazar:İnşallah nasip olursa evimizin olacak :KK17:Kadınlar gününe özel oldu her özel günde kendime bir güzellik yapıyorum :KK60:Hepimiz aşkla huzurla kullanalım:nazar::KK16:

Amiiiiinnnn :KK12: :KK16: :KK16:

Özel günlerde bende merakla takip ediyorum valla ne yalan söyliyim :KK53: :KK52:

X