Nehirnilin çeyizcikleri :)

Evlenekte kurtulalım artık şu borçlardan ya Ben çok sabırsız bir insanım. Hemen alınsın yapılsın edilsin istiyorum

Çok benziyoruz çok Hemen bitsin istiyorum bazen almak istiyorum hemen alayımda kenarda dursun elimde olsa bütün evin eşyasını,gelinliği damatlığı herşeyi 1 sene önceden alırım

Çok benziyoruz çok Hemen bitsin istiyorum bazen almak istiyorum hemen alayımda kenarda dursun elimde olsa bütün evin eşyasını,gelinliği damatlığı herşeyi 1 sene önceden alırım

Aynı bende öyleyim kuzum ya bazen nişanlım kızar bu yönden :26: Çok sabırsızsın diyo Ama napıyım kiiii Buda benim kötü yanım diyorum Herşeyime her huyuma razı çok şükür Bu mesajı yazarkende Sevdiceğimmm, Mutluluğumm aradı Seni mi aradım dedi kimi arayacaktın dedim Cengiz Abi (patronu) arayacaktım dedi. Demekki aklımdan geçen değilde kalbimdeki ağır basmış dedi

Rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın kuzum Sürekli aramaya alıştıkları için el sevdiceke gidiyorSabırsızmıyız neyiz bir huyumu anlayamadım ailem isyanda ama onu iyi biliyorum

Rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın kuzum Sürekli aramaya alıştıkları için el sevdiceke gidiyorSabırsızmıyız neyiz bir huyumu anlayamadım ailem isyanda ama onu iyi biliyorum

Aminnn çok teşekkür ederim canım benimmm Sizde çok çok mutlu olun inşallah

Benim ailemde o durumda şuan

kızlar beylere göre hava hoş ufak tefek şeyleri hep kız alıyor bitmekte bilmiyorlar, o kadar idare ediversinler canım

kızlar beylere göre hava hoş ufak tefek şeyleri hep kız alıyor bitmekte bilmiyorlar, o kadar idare ediversinler canım

Yok canım çok şükür nişanlım benimle beraber sabırla gelir gezer. Benim çeyiz listemin aynısı onda da var. İstemişti benden. Benimde hoşuma giden bişey olursa alırım diye

Daha dün akşam beraber züccaciye dükkanına girdik benimle keyifle gezdi. Bunlardan da alalım falan dedi. Şikayeti yok çok şükür Tek söylediği bazı konularda ben çok sabırsızım onu ailem bile söyler

güle güle kullan canm platin bardaklar tam aradığım şey yemek takımımla harika uyar. iyiki koymuşsun buraya bulursam alayım
Çok teşekkürler canım beğendiğine sevindim inşallah sende gönlüne göre bulursun
Evet onların alacakları sabit büyük eşyalar ufak tefek detaylarla ilgilenmek biz bayanlara kalıyor tabiki planlı ve detaycı olmak zorundayız yoksa kim alacak kim eksikleri tesbit edecek değilmi
Benimde aklıma Porlandda gezişimiz geldi şimdi nasılda koşturuyoruz çok zevkli birşey beraber alışveriş yapmak maşallah

Kesinlikle öyle kuzum Hatta züccaciye dükkanındaki bayan bizi evli sandı Bana diyor ki eşin sana ne istiyorsan al diyo sende eşini buraya getirmişken al diyo beğendiklerini Eşleri böyle yerlere getirmek pek mümkün olmuyor dedi

Nişanlımda dedi evli değiliz henüz nişanlıyız dedi. Seviyorum dedi onunla alışveriş yapmayı beğendiği birşeyi almak beni mutlu ediyor dedi

Kurban olurum ben ona ya. Aşk böyle birşey sanırım sevdikçe sevesi geliyor insanın

Evet canım aşk böyle birşey sevdiğin mutlu olduğunda sende mutlu oluyorsun onun sevdiklerini seviyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…