Nehirnilin çeyizcikleri :)

Maşallah hepsi birbirinden güzel Rabbim güzel günlerde kullanmayı nasib etsin

Maşallah canım ne kadar güzel çeyizlerin varmış
Topiğinde Hayırlı Uğurlu Olsun
Mutlulukla Kullanmak Nasip Olsun İnşallah Herşeyini

Maşallah canım ne kadar güzel çeyizlerin varmış
Topiğinde Hayırlı Uğurlu Olsun
Mutlulukla Kullanmak Nasip Olsun İnşallah Herşeyini

Kuzum çok teşekkürederim begendigine sevindim Amin inşallah hepimize huzurla aşkla kullanmak nasip olsun
Hepsi cok güzel ama ben o anahtarılıktan istiyorum

Nerden aldın canım ya söylesene bana

Çok teşekkürederim begendigine sevindim canımMarkafoniden almıştım uzun zaman önce chiccy deko life markasında bulmuştum sanırım takip edersen denk gelirsin belki

Maşallah çeyiziniz cok güzel ama sarev birdy nevresim takımı ayrı bi güzel bende çeyizime almak istiyorumda fiyatını sorabilir miyimm?

Herşeyin birbirinden güzellll

Çok teşekkürederim begendiginize çok sevindim
Maşallah çeyiziniz cok güzel ama sarev birdy nevresim takımı ayrı bi güzel bende çeyizime almak istiyorumda fiyatını sorabilir miyimm?

Bir alışveriş sitesinden kampanyalı fiyatına denk gelmiştim 220 TL civarındaydı canım kendi magazasında biraz daha fazla bende bayılarak aldım iyiki almışım diyorum yakından görme şansınız olduysa kumaşı bir harika yakından dahada şık duruyorÇok teşekkürederim ayrıca begendiginize çok sevindim

işteeee istediğim anahtarlık az önce konu açtım bende nerden bulabilirm diye :9 ara ara ara bi hal oldum :) bu arada çeyizlerin çok güzel benim de tencere çeyiz setim korkmaz :)

işteeee istediğim anahtarlık az önce konu açtım bende nerden bulabilirm diye :9 ara ara ara bi hal oldum :) bu arada çeyizlerin çok güzel benim de tencere çeyiz setim korkmaz :)

İnşallah bulursunuz çok güzel bir model Teşekkürederim begendiginize sevindim korkmazın ürünleride oldukça kaliteli ama benim çelik tencere setim korkmaza ait degil canım

çeyizlerin çok güzel güle güle kullan canım herkes gibi anahtarlığına bende bayıldım :)

Son düzenleme:
öyle herhangi bi yerden mi aldın yoksa markadan mı aldın canım anahtarlığı

Chiccy deko life markasından olması lazım canım ama birçok markada getiriyordu o sıralar 1-2 sene öncesinde almıştım markafoniye gelmişti sık sık geliyordu o aralar belki hala geliyordur alınca arayışı bıraktım bende eger bakarsan belki bulabilirsin
çeyizlerin çok güzel güle güle kullan canım herkes gibi anahtarlığına bende bayıldım :)

Çok teşekkürederim begendiginize sevindim inşallah sizede almak nasip olur

:8 netten alışveriş yapamaıyorum ben kartım yok...göremedim de gittiğim hiç bi yerde

Ne güzel şeyler almışsın öylee hepsini çok çok begendmmm güzel günlerde kullan inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…