Nehirnilin çeyizcikleri :)

canım sorması ayıp fiyatları ne kadar?

Canım toplamı 416 TL tuttu ama 9 şubata kadar kampanyası var 400 TL alışverişe 75 TL indirim yapıyorlar yani 340 TL civarına geldi kuzumPilav tencerem 155 TL,Grill tavam 105 TL,Tavalarda 65 TL biri 60 biriydi net hatırlıyorsam,kek kalıbımda 27 TL canım

güzel günlerde kullan tatlımm lezzetli yemekleri pişirmeyi nasip etsin Rabbim tez zamnda

Sağol canımcım Amin inşallah cümlemize nasip etsin almayı düşünüyorsan bir bak canım

Çok sağol canım daha daha güzelleri sizin olsun Amin inşallah

haftasonu şirinevlerde olcam gelinlik için orda tefal ve güral porselen var ikisine de uğricam nasipse canım ondan sordum fiyatlarını

kek kalıbıda alınmıssss canım güle güle kullan misss kokulu yemekler pişir tencerendee
Evet kuzum indirimden yararlanalım diye paraya anca yetiştim Amin inşallah hepimiz mis dolu yemekler pişirelim edam
haftasonu şirinevlerde olcam gelinlik için orda tefal ve güral porselen var ikisine de uğricam nasipse canım ondan sordum fiyatlarını
Uğra canım inşallah isteğine göre bulursun herşeyini canımcım
neeee tencere miiii
dünkü muhabbetin üstüne tam olmuşş nill
güle güle kullan canım benimm

Evet tam oldu canım Sağol canım inşallah daha daha güzelleri sizin ollsun

iyi yapmısın canım amin inşallah

çeyizciklerin hayırlı olsun canım allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin ev anahtarınız çok güzel bende istiyorumm

öncelikle çok kaliteli şeyler almışsın yemek takımının sade olması çatal bıçaklarınla çok güzel olucak.
Güle güle kullan :)[MENTION][/MENTION]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…