Nehirnilin çeyizcikleri :)

Aslında bir ara düşündüm ama tabak yine de çok sade geldi gözüme çiçekli falan düşünüyordum da böyle bir takım yaptım kampanya diye başka renklilerde alırım tarzım sade ama kahvaltılarda farklı ciciler olabilir dedim Oo sizin ciciler daha güzel tabi aşkla huzurla kullanın canım hayırlı uğurlu olsun
güzel günlerde kullan aşk böceiii

UtandımTeşekkürederim canımcım daha daha güzelleri sana inşallah

çoook iyi etmişsin. ne güzel kahvaltılar yapılır tabaklarında

çok teşekkür ederim canımın içi

O silip süpürenlerden biri de bendim bu takımlardan görmedim ama çok güzellergüle güle kullan

oyyy ne tatlı şeyler almıssın sen öyle ask doluuu bayıldımm

Edam sağol canım daha daha güzelleri senin olsun aşk dolu oldu
O silip süpürenlerden biri de bendim bu takımlardan görmedim ama çok güzellergüle güle kullan

Bende diyorum nerede beğendiğim ürünlerBende dipte biryerde buldum pek alan yoktu benim zevkim oldu sanırım sadeceKalpli bardağı bir kız gördü o bardak nerede diye saldırdı ama benimkileri kurtardımSağol canım daha daha güzelleri senin olsun inşallah

Canım çeyizlerinin her biri harika Çok çok güzeller. Anahtarlıkta pek bir şirinmiş

Topiğinin her sayfasını gezdim. Kadınlar gününde aldıklarında çok güzeller. Hakikaten aşk kokuyorlar

Güzel günlerde, ağız tadıyla kullanın tatlımm

Sağol canım benim daha daha güzelleri senin olsun inşallahİnşallah nasip olursa evimizin olacak Kadınlar gününe özel oldu her özel günde kendime bir güzellik yapıyorum Hepimiz aşkla huzurla kullanalım

Sağol canım benim daha daha güzelleri senin olsun inşallahİnşallah nasip olursa evimizin olacak Kadınlar gününe özel oldu her özel günde kendime bir güzellik yapıyorum Hepimiz aşkla huzurla kullanalım

Amiiiiinnnn

Özel günlerde bende merakla takip ediyorum valla ne yalan söyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…