Ne olur acil yardım edin...Derdimi dinleyin...(Sevdiğim ve Ben)

ya sağlık konusu falan ölüm kalım falan olsada aramasan gerçekten ayıp olmuş derdim ama doğumgünü bu üstelik yaşı belli bir kadın genç kız akıledememiş deyip büyüklük gösterilebilir bu kadarmı önemli acaba tebrik edilmesi kutlanması çok ilginç bence hatalı değilsin arasanda olurmuş aramasanda olurmuş ama kendini telefi etmek istiyorsanda kusurabakmayın şöyle oldu böyle oldu diye geçmiş doğumgününüzü kutlarım dersin ama bir annesinin doğumgününü kutlamadın diye senden ayrılan biri başkabirşey olduğunda neler yapar bilmiyorum üstelik sen aramayı istemişsinde imkanın olmamış bu konu okadar büyük bir konu olmamalı ayrılığa gidecek kadar bu sene kutlayamamışsan seneye kutlarsın

canım cok saol ben önce onun bı gönlünü alayım annesınınkı kolay...ben onun gönlünü alsam annesını unutur gıder...Şu an emınım ınatcılık + birazda sanırım dedıgım laftan dolayı ıyıce pısman olmamı ve burnumun ıyıce sürttüğünü görmek istiyor (tabiri caizse = peşinden koşmamı istiyor) ben bunu anladım....BEnde cok gurur yapan bı ınsanım ama bu durumda suclu ben oldugum ıcın gurur fılan yapamam arayacagım insallah affeder...Daha dogrusu ınsallah telefonu acar...

canım bence sen elinden geleni yap boşver koy bi yana gururu seviyosan neden kaybetceksin ki . herşeye rağmen baktın olmuyor istemiyor ozaman tamam demekki bu ilşki bitmiş boşuna uğraşıyorum ben dersin ama ben böyle saçma nedenle ilşkinizin bitceğini düşünmüyorum erkekler bazen kızlardan nazlı belli uğraştırcak seni ama sonunda barıcaksınız bence

Merhabalar.. Aslına bakılırsa bu ayrılmak için çok basit bir neden.. Ve ne yazık ki ayrılık lafı senin ağzından çıkmış.. Doğrusunu söylemek gerekirse sen hatanı telafi etmek yerine sinirlerini kontrol edemeyip "ayrılalım" demişsin ki bence bu ikinci büyük hata..

Ancak birde şuradan bakalım.. Uzun süreli bir birlikteliğiniz var.. Aileleriniz tanışıyor.. Şimdi sadece kutlama için bu birlikteliği bitirmeye değer mi.. Sinir harbinde herkes kötü kelimeler sarfedebilir.. Bence senin sevgilinde sırf sen ona ayrılalım dediğin için sana bu şekilde mesajlar gönderiyor.. Bana kalırsa burada yapılması gereken bir yada iki gün boyunca ne çağrı ne de mesaj atman.. Bu zaman zarfı dolunca, eğer ondan bir arama gelmediyse şayet mesaj atıp "Uzun süreliği birlikteliğinizin bu şekilde bitmemesi gerektiğini, senin hatalı olduğunu ve bir anlık sinirine yenik düşüp bu şekilde karar aldığını" söylemen gerekir..

Ben hiçbir ilişkinin sudan sebeplerle bitme taraftarı değilim.. Zira bu ufak şeyleri büyütmek vahim sonuçlar getirebilir.. Daha fazla büyütmeden önlemini al ve özrünü dile bence canım.. Çünkü elbet bu saçma bahanelerle ayrılma kararı bir gün unutulacak.. Ama aramayıp, sende tavır alırsan gereksiz bir nedenle sevdiğini kaybedeceksin.. Sence hangisi daha katlanılmaz.?

Son düzenleme:

coookkk sevıyorum gercekten...Yuva kurcaz derken annesının dogumgününü kutlayamadım dıye bu noktaya geldık o kadar deger verıyor bu konuya... İnsallah telımı acarda yarın kontör alıp deneyecegım eger acarsa barısma ıhtımalımız var acmassa hic yok

mesaj at cnm msjnı illaki okuycak

telini açmazsa mesaj att...

Merhaba çok tesekkür ederım...Yorumun çok ama çok hoşuma gitti gerçekten hatalı olduğumu daha bugün hissettim dün sıcağı sıcağına kavganın ardından onun suçlu olduğunu düşündüm...Nihayetinde o benım annemın doğumgününü gerektıgınden dahada fazla ve güzel bir sekılde kutlamıştı ve sanırım aynısı olmasada bır seyler bekledı benden...Ne yazık ki o güne denk geldi kontörsüzlük vakası Ama iyi ki buraya yazmışım sizler bana dahada yardımcı oldunuz kimi arkadaşlar sevdiğimin suçlu oldugunu söylesede burada en büyük hatayı ben (ben senden ayrılıyorum bitti demekle yaptığımın farkına vardım...) Önemlı olan hatanın farkına varmaktı bende dün olmasa bile bugün farkına varabildim...Tek üzüldüğüm nokta ise benim yaptığım alışveriş onun gözüne batmış gibi hissettim aslında ben o duruma sinirlendim...Ve annesının doğumgünün ardından 5 gün geçmişti artık kutlanılmayacagını düşünüyordum kendi kendime çünkü zaten doğumgünü sadece 1 güne has bir durumdur...Ama o da aradan gün geçmesine ragmen bir şeyler beklemiş keşke bende bir seyler bekleyebılecegını düşünseydım bu durumda olmazdık...Ama olan oldu önümüze bakmamız gerekıyor...Bu durumda özür dılemem şart ! Yarın arayacağım umarım her şey hayal ettiğim gibi gözümde canlandırdığım gibi olur ve yoluna girer...Umarım başarabilirim.

Önce ararsam acmaz bundan eminim...Şimdi kafamı toplayım yarın nasıl bir mesaj atacağımı düşünmem lazım...Elim ayağıma karışmadan düzgün bir şeyler yazayım ki o teli açsın..............İnşallah.......Arkadaşlar cok ama cok tesekkür ederım ıcım rahatladı ınanın

Son düzenleme:
Bence hatalısın.normalde doğum günü falan çok büyütülecek şeyler değil ama o senin annene böyle yaptıysa sen de aramalıydın.keşke annenden falan arasaydın.ya da sözlünü çaldırsaydın o arasaydı konuşsaydın.bunlar mümkün olmadıysa bile ben olsam kontör aldığımda hemen aramak için uğraşırdım.bir başka hatan da ayrılıyorum demek olmuş.ama şimdi onu sürekli arayıp alttan almaya çalışmak da işe yaramaz bence.sessiz kal sonunda o seni arar zaten.tamamen bitirmiş olsa ikidebir mes. atmazdı.

Ben hatamın farkına bugün vardım ama tekrar dıyorum hatamı şu olarak görüyorum = (Ben hatayı senden ayrılıyorum ve bitti demekle yaptım...) Onun dısında hata göremıyorum aksılıkler olur ya hani tüm aksilikler o günü buldu resmen onunda aksiliktir ya hani kontörü yoktu o günü ve ay sonu oldugundan maasıda bıtmıstı (beyaz esyalarımızın taksıdıgınıde ödüyor fazlada sıkıstırmakta ıstemıyorum acıkcası cok borca girdi son taksitlerimizi ödüyordu...) Her neyse ama her şeye ragmen ben suna kızdım = Bana sevgi yok kalmadı sogukluk var demesı benı kırdı...O gün cidden arayamadım sımdıye kadar hic ihmal etmedım ne kandıllerde ne dogumgünleri ne bayramlar ne hastalıkla hic bi sekılde ıhmal etmedım ama aksılıktır ya bısey olacak ya hanı ılla ıste malesef tam da o günü buldu Olan oldu malesef umarım yanlısımı düzetmeye kalktıgımda ters tepsı vermez cünkü cok ümitlendim şu an barışmamız konusunda :26:

arkadaşa sonuna katılıyorum ve ekliyorum erkek arkadasınıza herseyınızı anlatmayın bak ne demiş 15 nerdeydın işte böyle duygu sömürüsü olarak hep bunu kullancak ne olmuş aramadıysan siz şuan da çıkıyorusnuz zaten neden arıcaksınız ki bir dogum günü aramadı diye böyle yapan allah bilir ilerde evlenirsenız şayet daha neler olur bilmiyorum artık

Yaşlar kaç?
Her iki tarafta hatalı,sevdiğin senin annenin doğum gününü kutladıysa senin bi yolunu bulmayıp aramamn olmamış.İstesen yapardın,knt yok bahanesi çocukça.
Ama verilen tepki daha çocukça;S
Senin hemen ayrılalım diyerek,bu lafı çocuk oyuncağına çevrimen bi yana dursun,erkek arkadaşının oh kafam rahat artık sen yoksun..vs mesajı bir yana...

Barışırsınız ama böyle giderse çok sürmez bence.

ben çocuğun attığı mesajlardan '' biraz zorlasan barışırım'' sinyalini aldım..sanki seni pişman edip sürünmeni istiyor..

kesinlikle katılıyorum.

güzelim keşke her sorunlar hep böyle olsa küçük bir sorun çözümü kolay sana birşey diyeyim ilerde çok daha fazla şeylerde tartıstıgınızda bunlar aklına gelirse eger inan bana bunları ararsın...inşallah daha kötü günleriniz olmasın hiç kimsenin olmasın ama malesef hayat bu neler getirecek bizlere bilemeyiz...

senin yerinde olmayı şuan o kadar çok isterdim ki nedenisi ise bizim sorunlarımız çok daha büyük ve hiçbir zaman bu sorunları çözemicez malesef ((sonumuz yine hayırlısı gece aklıma geldi ve uykum suanda yok evlendigimden beri böyleyim malesef sabaha kadar oturcaz yine neyse...kendini bu gibi ufak şeylerle üzme bir yolu bul ve konuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…