Nasıl evlenebiliyorsunuz?

Bize neler yaşattılar böyle oysa sadece sevgi saygi emek istemistik biz kadinlar.

Bir sure zaten kafami toplayacagim. Sagliksiz iliskiyi uzatmak yersizmis.

Tam dediginiz gibi yaşım ve çevremde tek kalmam sebebiyle de biraz aceleci davranıyorum. Düzeltip kendime hazır hale getirmeye çabalıyorum. Aslında başında olmasa bile ilişkinin tanıma sürecinden sonra belli oluyor. Malum eski erkek arkadaşımla evlenmiş olsaydım, bana güvenmediğini söyleyecek fakat kendi aldatmış olacaktı. Bazen olmaması olmasından daha iyidir çok çok katılıyorum. Aklıma zihnime bunu kazımaya çalışıyorum. Doğru seçim yapabilmek adına kendim için aksiyon alıcam. Karşı kişiyi de suçlamak yersiz. Ben kareyi yontup yuvarlak yapmaya çalışıyorum.

Kareyi yontuo yuvarlak yapmak güzelmiş yada limonlu kekten çilek tadı almaya çalışmak ikiside olmaz demi

Bir sure zaten kafami toplayacagim. Sagliksiz iliskiyi uzatmak yersizmis.
sagliksiz iliski yasamak ayri bir sey. herkes zamanla sagliksiz iliskiler kurmuştur. ama sizinki cok baska bir boyut. toksik oldugu ayan beyan olan bir ilişkiyi guzel sanmak, tonla fedakarlik yapmak, yeniden baslasin diye yalvarmak, o kişiyi hala guzelleyebilmek falan.
bence sizin bakisacinizda bir sorun var
bir süre yalnız da kalsaniz sonra yine aynısını bulursunuz (ki onceki iliskileriniz de birbirine benzer kötü adamlarmis)
eger zamana yayarsaniz kaybettiginiz sadece zamaniniz olur.
o yuzden hangisi size iyi gelecekse cok acil terapi mi, theta heating mi ne bilmiyorum ama bir yol al bence

önce o kıskanç sevgilinle hala devam ediyorsan ondan kurtul.

En iyisi bekar kalmak. Kendi evinde kendi düzenin. İstediğini yersin içersin istediğin zaman gezersin miss gibi hayat.
Ben olsam evlenilecek erkek aramakla uğraşmaz, akışa bırakırdım. Belki bir ara çıkar karşına kafa dengi birisi evlenirsin. 33 genç bir yaş

Burada bazı üyelerin eski yazdıklarını falan okuyorum işte bir 5 6 yıl öncesini falan. Hoşuma gidiyor. Bir şekilde gelecekten habersiz kafaya bir şeyleri takmış aşka inanmıyorum vs demiş falan sonra evlenmiş fsjssks.
Çok tuhaf tanışma hikayeleri var her şeyin hayırlısı. Bu işler nasip kısmet. Aradığınız şeyler genelde hiç ummadığınız anda karşınıza çıkar çok takmayın.
Bir de naçizane tavsiyem duada ya da beklentide ayrıntı belirtin. Önemli olan evlenmekten ziyade doğru insanla huzurlu ve yormayan bir evlilik yapmak. Allah iyi insanlar çıkarsın karşımıza:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…