Narsistten boşandı yine de kurtulamadı

Belki eşin narsissttir nerden biliyorsun once bie kendi cocugunu dogur kucagina al bakalim uzaktaki narssist dedigin kadinin arada bir gordugun kizi sana tatli gelecekmi? Kadinin karakterini bilmem ama fiziksel olarak elle tutulur birseyi olmasaydi kocan cocuk yapmazdi

Sorsan adamların hepsi şeytan, ama önceki eşler melek. Haa bir de ikinci eşler de şeytan… e kadınlar hep melekse onlar da birer kadın..
Biz ikinci kadinlar seytan demiyoruz ki birakilan adamlarin huyuni suyunu bildigimiz icin sizlarin kocamda kocam diye paylasip eski kadinlari yermenize kotulemenize ve asagilamaniza karsiyiz. Kim sicak mutlu yuvasini birakir gider. Demekki adamda da var bir isler.vallahi karma diye bisey var kadinin fizigine kadar laf eden tipine kadar laf eden birini bende merak ettim. Yanliz bu fizik tip olaylari bir hamilelege bir hastaliga bir kazaya bakiyor. Yada kotu seytan bir kocanin elinde hayatin zehrolmasina bakiyor biraz dikkatli bakarsan da eski kadin unuttukca toparlandikca guzellesir yoluna bakar yenizi heba olur evdeki adamla bu herkes icinn gecerli degil tabiki. Ama sanki karma seni bulacak haberin olsun

Var tabi de, bu kadına yansıtılanlar ne kadar doğru. Doğru olsa bile bu adamın sorunu, böyle kötü bir anneden neden almadı velayeti o zaman?
Aynen katılıyorum. Kadın süper kötü biri olabilir. O ikilinin geçmiş hukuku. Burada konu, eski kadının eşin linçlenmesi değil ki bize ne? Hakim yargıç mıyız da eskisinin şahit olunmayan iddialarla öne sürülen dedikodu ile aaaa eski anadan ana olmaz diyelim.
Burada konu adamın o kadından olan çocuğunun velayeti için ne yapılabilir, ama eski eşi gömmekten velayet lafı arada bir yerlerde kalmış. Bana saçma gelen husus vu yani.

Ben sadece şeyi anlamıyorum bu mükemmel süper erkekler bu çirkin cadı pislik narsist kadınlarla nasıl evleniyorlar ya hadi evlendiler diyelim bir de üstüne nasıl çocuk yapıyorlar ya gerçekten hayretler içerisinde kalıyorum, ne zaman yeni eş ya da yeni sevgili konusu okusam ya da gerçek hayatta bir sohbet etsek bu pislik narsist eski eşler bu müko adamların canını okumuş oluyor valla enteresan. Sizin konunuzda da bence hiç karışmayın hanfendi çocuk sizin değil neticede çocuğuna bakmayan ona kötü davranan bir anne olsa şu anda velayet davası açabilir miyiz açsak alabilir miyiz acabayı konuşuyor olmazdık çünkü elinizde kanıt olurdu. Zaten sizin müdahil olduğunuz noktada en çok siz suçlu olursunuz buna hazırlıklı olun, o yavrucakta sizi seviyor belki içten içe onunla olan iletişiminizde zora girer.

Yani susayım diyorum da duramıyorum.
Konu sahibi emin ol senin esinin eski eşi nimet nimet.
Kadın adamla muhatap değil.
Senin kocanla ilgisi bağı iletişimi yok.
Çocuğu size göndermiyor.
Yani öp başına koy böyle bir kadını. Her dakika kocanı arayıp çocuk şöyle böyle gel git dese memnun olacaksın heralde?
Arkadaş kalsalar çok mu sevinirdin?
Çocuğu anneden ayırıp alınca mutlu aile tablonuz olacağına mı inanıyorsun.
Senin çocuğun değil o. Gerekirse babasını da kıskanacak yatakodanıza da girecek donlarını da yıkayacak yemeğini de yapacaksın.
Tatile kocanla basbasa gidemeyeceksin çünkü önceliği çocuğu olacak. Sizinle yaşıyor.
Gün gelecek sana sen kimsin ki annem değilsin karışma sus diyecek. Öz çocuklar bile zorluyor anne babayı.
Duruma şükret evliliğini yaşa kendine dert arıyorsun bak.

Hemcinsimiz diye kadınlar melek mi yani
Kadınlar melek değil erkekler yalancı ben sadece erkeğin beyanına bakıp da kadınla ilgili yok sorunluymuş yok hastaymış diye kanaate varmam. boşanma evrakını okumadan hiçbir boşanmış erkeğin söylediklerine inanmayın. madem kendineden emin gösterir evrakını kanıtlar bak der bu bu sebeplerle boşandık. yoksa öyle iyi yalan konuşuyorlar ki....

Boşanmak üzere olan, ve 6 aylık bebeği olan benim çok zoruma gitti bu konu, konu sahibesi.
Ben de severek evlendim eşimle, ikimiz de evet dedik, isteyerek çocuk yaptık. Hiç bir suçum olmamasına rağmen, adam bana "namussuz, kahpe, adi şerefsiz suratına sıçayım" Dedi son kavgada. Evi terkettim, ailemin evindeyim, boşanma davası açıldı. Çocuğu bana vermemekle, hakime rüşvet vermekle. İftiralar atmakla her türlü yoldan beni tehdit ediyor şuan. Ben anlattığınız kadında gelecekteki kendimi gördüm. Emin olun aldatmanın kanıtı varsa hiç bir hakim çocuğu anneye bırakmaz. Yüz kızartıcı suç sayılır. Yani demem o ki, 3-5 sene sonra benim eski eşim olacak insan da evlenecek başkasıyla ve beni binbir türlü şeyle suçlayacak. Evlenirken sorun yok boşandıktan sonra sizin gibi belki fiziğime, yüzüme, karakterime, çocuğumu yeriştirme tarzına kadar eleştireleceğim. Ama siz de bir kadın olduğunuzu ve o insanın yerinde olabileceğinizi unutmayın.
Kendi gözünüzle görmediğiniz şeyler hakkında başka birinin yönlendirmesiyle bu kadar öne atılmayın.
En en en önemlisi, henüz daha kendiniz anne olmadan, başka bir annenin anneliğini sorgulamayın olur mu?
Hele de, o benim de kızım demeyin.
Benim kızım benim kızım Benden sonra eşimin evleneceği kişi ancak ablası olur. "Cici anne" Si bile olamaz.

Ay inşallah benim ex kocama da sizin gibi dünya tatlısı bir eş düşer ya madem kadın aldatmış baba denecek adam kız çocuğunu neden böyle bir kadınla bırakmış zamanında velayet almamış? Çocuk da maşallah hiç narsist annesinden etkilenip travmatize olmamış çok tatlıymış Gerçekten bir o tarafa nafaka bir bu tarafa masraf yapmayayım bir taşla iki kuşu vurayımcı narsist bir eşiniz olmasın.çocuğunuzu kaybetmenizden dolayı sizin duygusallığınızı kullanıyor olmasın? Kocanızın eski karısıyla ilişkisi sizi hiç ilgilendirmez bence taraf olmayın.şimdi duygusalsınız ama ileride pişman olacağınız işlere kalkışmayın.bir tanıdığım vardı sürekli eski eşiyle olan sıkıntısını yeni eşine yansıtıyordu aynı böyleydi konu da.narsistlere akıl sır erdiremezsiniz bir kaç seneye gelir burda ağlarsınız kendi eşiniz için narsist eş diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…