Nafakada üfe artışına göre yeni nafaka

Bide bu var demi ya bu erkklerde gram akil yok yani cocugunun annesine kotu davraninca sinir edince noluyor acaba ya kadim cocuguma bakiyor adam bi tekme atmaya calisiyor surekli ugrastirma derdi nedir
Büyük ihtimalle
Bide bu var demi ya bu erkklerde gram akil yok yani cocugunun annesine kotu davraninca sinir edince noluyor acaba ya kadim cocuguma bakiyor adam bi tekme atmaya calisiyor surekli ugrastirma derdi nedir
Büyük ihtimalle tazminat vermemk için uzatıp duruyor

Yıllık üfe oranında artırım oluyor artık.anne baba eşit olarak çocukların bakım parasını vermek durumundadır.sadece baba verecek diye bir şey yok.%128 nafaka artırma diye bir şey yok.hükümet enflasyonu %65 kabul ediyor daha fazla olmaz.

Alacağın tazminat için icraya ver hemen alırlar kredi çeker yine öder yoksa hapse atılır
tazminat için hapis yatılmıyor maalesef. üzerine birşey varsa haciz koyulur ya da maaşa. yoksa da kalır öylece.
ayrıca nafaka her zaman önceliklidir üfe neyse onu ödemek zorundalar.

%128 kabul gördüğü için ödeyemeyeceğini söyledi. başka hacizlerim var dedi. %80 ödeyecek.

Nafaka miktarı konusunda öyle de artış zamanı konusunda kesinleşmesinden itibaren diye kararı kafasına göre mi aldı onu anlamadım.Bizde avukat nafaka şu kadar olsun her yıl da Üfe Tüfe ortalamasında artsın dedi hakim de o şekilde kabul etti Nafaka miktarını zaten az yazdığımız için olduğu gibi kabul etti de yıllık artış oranıni kesinleşme tarihiyle sınırlandirmadi

tazminat için hapis yatılmıyor maalesef. üzerine birşey varsa haciz koyulur ya da maaşa. yoksa da kalır öylece.
ayrıca nafaka her zaman önceliklidir üfe neyse onu ödemek zorundalar.
Tazminatı icraya koyunca alinmiyor mu maaştan ? İlla bisry mi olmalı üzerine

Düzeltme: Maaşa hacizden bahsetmişsiniz pardon

biz de direkt tarih verdi. her yılın ocak ayında ve ilk artık ocak 2023 diye.

Bizimki Üfe Tüfe ortalamasında artacak Haziran da,nasıl hesaplanacak ki acaba

Bak sen utanmaza. Geçmiş olsun arkadaşım. Gerçekten çok kalitesiz bir adamdan kurtulmuşsun. Sen yine toparlarsın mutlaka. Bu kadar şeyi tek başına yüklenmişsin. Bundan sonrasını da başarırsın muhakkak. Birkaç sene bi sallanırsın ama dikilirsin ayağa yine.

Çok teşekkür ederim. İnş ya. Tek derdim evlatlarımı yokluğa düşürmeden büyütmek okutmak. Onu da Allah nasip etsin inş.

Kaçtan kaça çıktı? Bendeki düşürme davası açacakmış
Daha mahkeme bile görülmedi yani inşallah istediğimiz gibi artar. O zamandan bu zamana herşey kaç katına çıktı babaları sadece nafaka verip başka birşeyle ilgilenmediği için zaman kısada olsa açtım davayı faturaları herşeyi koydum. Ama cevap dilekçesi çok komikti tekrar evleniyormuş nişanlısı çalışmıyormuş çocuk düşünüyormuş ben evleneceğini duymuşum bilerek açmışım davayı saçmasapan davayı ilgilendirmeyen şeyler yazmış. Bizimkinin çocuğu olursa eminim oda dava açar

Allah var olandan başka çocuk nasip etmesin planları da ayağına dolansın.
İyice beddua şubesi gibi oldum bugün
Bu kadınlar ne salaklar ya. Çocuklarına nafaka ödeyemeyen parazitlerle koşa koşa evleniyorlar.

Biz boşandıktan sonra evlendi boşandı şimdi başkasıyla evleniyor Adam evlenme üzerine programlanmış gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…