Mutfak dolaplarını boyasam mı?

İşte ben de o yüzden eve bir çivi dahi çakmayı düşünmüyorum artık.Aldığım cevap ve gördüğüm muamele hiç hoşuma gitmedi.Allah büyük

İşte ben de o yüzden eve bir çivi dahi çakmayı düşünmüyorum artık.Aldığım cevap ve gördüğüm muamele hiç hoşuma gitmedi.Allah büyük
Bu hayatta mantıksız insanlar çok ben ev sahibi olsam benim kiracım böyle bir şey söylese ben izin veririm yani 3000 TL tuttuysa tamam derim 1000 TL 1000 TL düşersin derim yarın bugün kiraladığı zaman mesela şu an 10.000 liraysa 15.000 TL’ye kiraya verirsin yani değer en azından bakarlar insan dolapları güzel ev güzel dıye ya ben paramı alayım da bana ne ne yapıyorsa yapsın kafasında işte pekı cıkmayı felan düşünüyor musunuz

Buraya taşınalı 6 ay oldu.Maddi manevi maalesef yıpratan bir süreç.
15 bin kira+15 bin depozito +15 bin emlakçı bedeli ödedik eve adım atmadan.

Eşim memur,bir iki sene sonra tayin istemeyi düşünüyoruz canım.Çünkü istanbuldan çok yorulduk

İstanbul’a evet ya çok gerçekten yorucu ben de İstanbul’dayım şu an uygunu veriyorum ama bizimki 1 + 1 site içerisinde 7000 TL’ye veriyoruz yani şurayı tutarken bile 65.000 TL para gitti ben bekarken tutmuştum şu an evliyim biz de çıkacağız diyorum ki yani lanet olsun ev bulmak ayrı uygun evler de var da işte biz Esenyurt’tayız biraz sıkıntılı bir bölge gerçi ben dışarı falan çıkmıyorum gezmeye de gitsem burada işim yok da arada bir bakıyorum böyle ilanlara sahibinden küçükçekmece’ye taşınacağı ya evim 70 metre bulduğumuz evler 85 metre 2 + 1 ama görsen yani cidden köpek bağlasan durmaz insanlara böyle ayar ediyorlar şurada ben de bir yıl falan duracağım çünkü artık yavaş yavaş depremde geliyor 2026 ne olacaksa o zaman olacak bu yılı atlatayim defolup ben de gideceğim

Ben de Küçükçekmece’de oturuyorum.Deprem bölgesi olduğu için evet korkuyorum ama oturduğum semt çok nezih bir yer.
4,5 senedir buradayım bir kez bile dışarıda kavga,bağırış sesi duymadım

Yaa belki öyle düşünmemiştir, mesela canım dolapları mahvedecek diye düşünmüşte olabilir hiç gerek görmemiş olabilir de.

Yaa belki öyle düşünmemiştir, mesela canım dolapları mahvedecek diye düşünmüşte olabilir hiç gerek görmemiş olabilir de.
Yani o da olabilir tabii ki de belki ev sahibine göre güzel de olabilir insanın kendi evi olmadığı sürece olmuyor ya kendin evın olacak istediğin her şeyi yapacaz vallahi ben de hep mutfağımı rengarenk istiyorum ama bir gün inşallah şimdiden bile beyaz eşyalarımı kaplıcaz en azından bir deneyim diyorum bilmiyorum ben mutfağı çok seviyorum şöyle bir içeri girdiğin zaman orası böyle bir enerji verecek ve mutfakta oturmayı da çok bayılırım ama maalesef bizim mutfakta salon bir şimdi yapsam bile göstermez eşyalarımda gri olduğu için inşallah taşınacağım zaman zevkime göre yapacağım

Ayy ben kv ile ona alışverişe gidince ilk gördüğüme güzel oldu diyip hemen bitirmeye çalışıyorum alışveriş faslını. Buda öyle olmuş gibi geldi. Hemen alalım geçelim demişsin gibi
Yok gerçekten beğenmiştim,bir de Allah var eşimin ailesi hiç bir konuda müdahale etmedi bana

Bende mutfağa çok önem veririm. Mutfağı minicik yapmıştı bizim hırsız müteahhit bende yan tarafında ki çocuk odası ile birleştirdim. Çok uğraştık çok emek verdim ama değdi şimdi çok güzel şirin ve kullanışlı oldu. Allah herkese hayalinde ki evde yaşamayı nasip etsin inşallah

Âmin kuzum benim âmin inşallah herkesin keyfi neşesi evliliği yolunda gitsin şu hayatta başka ne isteyebiliriz ki en önemli şeylerden biri az önce biz sitede şunu okudum ya kıza kızmışlar şey diye sen eşine niye Instagram hesabı ortak kullanıyorsun diye o kadar sinirliyim ki şu anaaa ne tuhaf ınsanlar var kadın kadına bunu demesı ya ne güzel işte eşiyle arasında bir güven problemi yok her şey birbirine açık kullanıyorlar şimdi de mutfak dolabına girdim burada ya vallahi herkesin derdi birbirinden farklı benim de tek derdim huzurum kaçmasın ben eşim gelince şöyle iki kelam sohbet edeyim yeter ya ya bak sana yemin ediyorum bekarken aldığım eşyaları kullanıyorum hala daha ne gelinlik giymisim ne de ev eşyası almışım diyorum ki zamanla olur her şey herkesin derdi farklı gerçekten kafam allak bullak oldu ya herkesin durumunu okurken

Ben ilk evlendiğimde eşimin bekar evinde oturduk bir süre hiç eşya almadık kendi evimize çıkınca alırız dedik. Düğün dernek hiç bi şey yapmadık hiç istemedim. Huzurum olsun, kimseye minnetim olmasın yeter.
Bi nikah yaptık toplam 5 kişi vardı nikahta ben üstümde pantolon bluz giyip gitmiştim. Hey gidi 15 yıl oldu
Hahaaa ayy bu sohbet çok uzar

Gerçekten de ya ben de evlilik teklifinde giydiğim bir elbisem vardı ona nikahımda giymiştim biz kadınlar olarak evet fedakarlık yapıyoruz önemli olan bizi hak eden adamlarla olmak olsun ya ne olacak önemli olan mutluluk değil mi boş ver mezara mı götüreceğiz şimdi sadece tek isteğim gelinlik giyip fotoğraf çektirmek onu bile yaptırmak 50.000 önce diyoruz borçlar bitsin ondan sonra hepsi zamanla olur Allah evine öyle bolluk bereketli getirsin ki inşallah bunlar hayatımızda anı kalsın

Dolapların resmine bakarak mı yazdınız bu yorumu ? Ev sahibinin mutfak dolapları gayet güzel ve temiz zaten. Ev sahibi neden kaplama veya boyamaya izin versin ?

Size göre güzel olan, bir başkasına göre çirkin olabilir. Ev sahibi her kiracıdan sonra evini mi yenilesin, dolap mı değiştirsin ?

İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…