Mutfak dolaplarını boyasam mı?

Çok haklısınız,teşekkür ederim

Ay evet bunları görmüştüm bayılmıştım ama çevremde kullanan olmayınca kararsız kalıyorum.
Üzerine mobilya gibi şeyler Konulur mu acaba? Bi araştırmak lazım.
Duvarlar seramiğine cesaret edemememin nedeni hani buhar ws durumda kabarma gibi şeyler olabilir mi diye düşündüm. Bir de ben buhar mak. İle foşur foşur buharlıyorum haftada bir gün

gayet guzeller konu sahibi
bu pudra rengine inci rengini yakistirdim ben
zaten alanin azmis su tarz bir seramik ya da vinil yapiskanli fayans kaplama yapsan bence tatlis olabilir..mermer tezgahınla da uyumlu olur
bilmiyorum valla begendim ben. keske benim evimde olsaydi

Alanım dar değil l şeklinde tezgah görünmeyen kısım var

Bunları almaktan vazgeçtim,az önce gittim döküm tencere aldım.Çok istediğim bir şeydi,bari böyle mutlu olayım yemek yaparken diye düşündüm

Bunları almaktan vazgeçtim,az önce gittim döküm tencere aldım.Çok istediğim bir şeydi,bari böyle mutlu olayım yemek yaparken diye düşündüm
Aman iyi etmişsin mutfağın zaten güzelmiş sadece tezgah arası al bence çok ucuz ve kolay oluyor. Döküm tencere daha doğru bir tercih olmuş ya ben çok seviyorum

Aman iyi etmişsin mutfağın zaten güzelmiş sadece tezgah arası al bence çok ucuz ve kolay oluyor. Döküm tencere daha doğru bir tercih olmuş ya ben çok seviyorum
Teşekkür ederim canım.Uzun zamandır istiyordum,nasip bugünmüş
Tezgah arasını alıcam müsait zamanda

Annem öyledir mesela,bir şeyi çok zor beğenir.İnceler,düşünür.
Çok yorucu oluyor biraz,onunla alışverişe çıkmak istemiyorum

Bu arada kaplama da yaptırabilirsin vallahi ben de niyetim bu yönde bu hafta sipariş vereceğim Trendyol‘dan ben böyle renkli beyaz eşyaları çok seviyorum alacağız inşallah şu an bir borcumuz var o bitsin en azından diyorum ki borcumuz bitene kadar kaplama yaptırayım buzdolabına bulaşık makınesıne eşin hatta diyor ki mutfak dolaplarında kaplatalım mı ben mutfak dolapların kaplama olayını bilmiyordum ama aklıma gelmişken söyleyim dedim sihirli Annem’i hepimiz izlemiş izdir tabi orada Eda’nın evi böyle rengarenk o kadar güzel ki ben de çok seviyorum öyle şeyler mutfağı o şekilde yapmayı çok istiyorum hem daha az masraflı olur hem de güzel çeşitleri var aklında bulunsun

Ben biraz ev sahibine kızdım canım.Evi görerek tuttun dedi.Yapacağım masraftan sadece ben sorumluymuşum.

ay kürklü valla allah esine sabir versin.
ne guzel iste alanin dar degil mutfagin kocaman L seklinde
daha da ne istiyorsun hic anlamadim
Ama konuyu açarken mutfağım çok geniş ve ferah diye yazmıştım
Amin,amin Allah eşime gerçekten sabır versin

Ben biraz ev sahibine kızdım canım.Evi görerek tuttun dedi.Yapacağım masraftan sadece ben sorumluymuşum.
Şaşırdık mı tabii ki de hayır genel ev sahipleri işte cinsine tükürdüklerim ya vallahi kuzum boya yapsan daha ucuza geliyor kaplama yapsan ne olur tam bilmiyorum ama daha uzun süre kalıcıysan bir yıl daha orada oturacaksan bence gerek yok ama diyorsam öyle 2.03 yıl daha buradayım yapacağım masraf kaplamalar şimdi ölçüyü de bilmediğim için tutacağı 500 600 olur uygunları var çünkü ama boya ne kadar onu tam bilmiyorum şimdi boya yaptığın zaman rengini kusar mı atar mı o çok önemli uzun süre oturacaksan yap yok çıkacağım diyorsan hiç bulaşma boş ver alsın evını o zaman insanlar o kadar saçma ki şaşırmıyorum ya artık ne kadar kötü evler görüyorum internette dolap desen dolap değil adam oraya koymuş 17 18.000 TL belasını buluyor işte kiradan düşse en azından yarın bir gün siz çıktığınız zaman temiz bir eve verebilecek işte mantıksız insanlar biraz mantık olsa şunu düşünür yarın bir gün çıkarlarsa bir şey olursa ben de evimi temize veririm der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…