Mutfak dolaplarını boyasam mı?

Hayır,sonradan hanımefendi dolaplarımla ilgili gayet iç açıcı şeyler söyledi.Benimki psikolojik sanırım,şu an çok daha iyi görünüyor dolaplar gözüme

Evet görselleri çok iyi duruyor ama beğenip geçiyorum sadece, yapmaya cesaretim yok. Bazen değişiklik yapmak istiyorum işte ama sonunda pişman olmak var.
Evet hele yerler sürekli ayak değecek 1 senede gider hep deforme olur . Benim 1 senede 20 kere tezgah boyadığımı söyleyebilirim

Ooo peki yeni boya uygulamadan önce eskisini çıkardın mı tezgahtan? Kat kat boya olur yoksa
Boya yoktu ki neydi unuttum yemin ediyorum ki tahta zaten tezgah . Olsun zaten öyle olsun diye yaptık bak ilk beyazdı tezgah ama sararıyor mesela misafir çay doldururken bilmeden döküyor orada o kalıyor o an tamam yandık sararıyordu şimdi gri yaptım iyi oldu kurulduk . Ama yine de tadilat gerekiyor netice de boya

Bende bembeyaz olsun diye belenco yaptırdım tezgahı, cidden hemen sararıyor çok zor kullanımı

Benim tezgahım da mermer,gerçekten zor ya.
Sürekli temizliyorum
Şu an bunu okurken bi taraftan tezgaha bakarak çay içiyorum, bi taraftan kalkıp bi çamaşır suyu ile foşur foşur yıkasam mı diyorum
Çamaşır suyu kullanımını hiç sevmem normalde ama başka şeyle tam bezaylamıyor

Ben sürekli kullanıyorum,çünkü başka türlü temizlendiğine ikna olmuyorum

Bende bembeyaz olsun diye belenco yaptırdım tezgahı, cidden hemen sararıyor çok zor kullanımı
Benimki de belenco ayna kırıklı beyaz 3 yıldır kullanıyorum, sararma olmadı. Yaptırdığınız yer güvenilir mi, korsan mal olmasın, ayda bir çamaşır suyuyla silmek yetiyor

Benimki de belenco ayna kırıklı beyaz 3 yıldır kullanıyorum, sararma olmadı. Yaptırdığınız yer güvenilir mi, korsan mal olmasın, ayda bir çamaşır suyuyla silmek yetiyor
Bende ayda bir çamaşır suyu ile siliyorum her gün değil, çizilme veya çay lekesi olunca cifliyorum geçiyor ama çamaşır suyu sürmeden gibi bembeyaz olmuyor. Benimki de 4/5 yıllık

Bende ayda bir çamaşır suyu ile siliyorum her gün değil, çizilme veya çay lekesi olunca cifliyorum geçiyor ama çamaşır suyu sürmeden gibi bembeyaz olmuyor. Benimki de 4/5 yıllık
Maalesef çamaşır suyu kullanmamak için her yolu denedim ben de en hoşlanmadığım temizlik malzemesidir ama bu tezgahları beyazlatan tek şey çamaşır suyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…