Mutfak dolaplarını boyasam mı?

Dolapların resmine bakarak mı yazdınız bu yorumu ? Ev sahibinin mutfak dolapları gayet güzel ve temiz zaten. Ev sahibi neden kaplama veya boyamaya izin versin ?

Size göre güzel olan, bir başkasına göre çirkin olabilir. Ev sahibi her kiracıdan sonra evini mi yenilesin, dolap mı değiştirsin ?
Hayır,sonradan hanımefendi dolaplarımla ilgili gayet iç açıcı şeyler söyledi.Benimki psikolojik sanırım,şu an çok daha iyi görünüyor dolaplar gözüme 😂

Evet görselleri çok iyi duruyor ama beğenip geçiyorum sadece, yapmaya cesaretim yok. Bazen değişiklik yapmak istiyorum işte ama sonunda pişman olmak var.
Evet hele yerler sürekli ayak değecek 1 senede gider hep deforme olur . Benim 1 senede 20 kere tezgah boyadığımı söyleyebilirim

Ooo peki yeni boya uygulamadan önce eskisini çıkardın mı tezgahtan? Kat kat boya olur yoksa
Boya yoktu ki neydi unuttum yemin ediyorum ki 🤣🤣 tahta zaten tezgah 🤣😁 . Olsun zaten öyle olsun diye yaptık bak ilk beyazdı tezgah ama sararıyor mesela misafir çay doldururken bilmeden döküyor orada o kalıyor o an tamam yandık 😀 sararıyordu şimdi gri yaptım iyi oldu kurulduk . Ama yine de tadilat gerekiyor netice de boya

Boya yoktu ki neydi unuttum yemin ediyorum ki 🤣🤣 tahta zaten tezgah 🤣😁 . Olsun zaten öyle olsun diye yaptık bak ilk beyazdı tezgah ama sararıyor mesela misafir çay doldururken bilmeden döküyor orada o kalıyor o an tamam yandık 😀 sararıyordu şimdi gri yaptım iyi oldu kurulduk . Ama yine de tadilat gerekiyor netice de boya
Bende bembeyaz olsun diye belenco yaptırdım tezgahı, cidden hemen sararıyor çok zor kullanımı😕

Benim tezgahım da mermer,gerçekten zor ya.
Sürekli temizliyorum 🫠
Şu an bunu okurken bi taraftan tezgaha bakarak çay içiyorum, bi taraftan kalkıp bi çamaşır suyu ile foşur foşur yıkasam mı diyorum🥲
Çamaşır suyu kullanımını hiç sevmem normalde ama başka şeyle tam bezaylamıyor😕

Şu an bunu okurken bi taraftan tezgaha bakarak çay içiyorum, bi taraftan kalkıp bi çamaşır suyu ile foşur foşur yıkasam mı diyorum🥲
Çamaşır suyu kullanımını hiç sevmem normalde ama başka şeyle tam bezaylamıyor😕
Ben sürekli kullanıyorum,çünkü başka türlü temizlendiğine ikna olmuyorum 😂

Bende bembeyaz olsun diye belenco yaptırdım tezgahı, cidden hemen sararıyor çok zor kullanımı😕
Benimki de belenco ayna kırıklı beyaz 3 yıldır kullanıyorum, sararma olmadı. Yaptırdığınız yer güvenilir mi, korsan mal olmasın, ayda bir çamaşır suyuyla silmek yetiyor

Benimki de belenco ayna kırıklı beyaz 3 yıldır kullanıyorum, sararma olmadı. Yaptırdığınız yer güvenilir mi, korsan mal olmasın, ayda bir çamaşır suyuyla silmek yetiyor
Bende ayda bir çamaşır suyu ile siliyorum her gün değil, çizilme veya çay lekesi olunca cifliyorum geçiyor ama çamaşır suyu sürmeden gibi bembeyaz olmuyor. Benimki de 4/5 yıllık

Bende ayda bir çamaşır suyu ile siliyorum her gün değil, çizilme veya çay lekesi olunca cifliyorum geçiyor ama çamaşır suyu sürmeden gibi bembeyaz olmuyor. Benimki de 4/5 yıllık
Maalesef çamaşır suyu kullanmamak için her yolu denedim ben de en hoşlanmadığım temizlik malzemesidir ama bu tezgahları beyazlatan tek şey çamaşır suyu

X