Mutfak dolaplarını boyasam mı?

Pembe sevmem ama baya bayıldım rengine. Malzemesi de güzel, bozmayın. Tezgah arasına beyaz yapışkanlı şeyler bakın derim, o biraz bogmus. Çok daha ferah olacaktır.
Çok teşekkür ederim,aslında evin malzemeleri gerçekten çok kaliteli.Tezgahı afyon mermeri mesela.Kapıları vs ceviz

Sizi takdir ediyorum. Başkasına faydası dokunmayı enayilik gibi görenlere aldirmamissiniz

Boyayi hirdavatcidan al derim konu sahibesi, saticilar bazen iyi tavsiyeler veriyorlar, danismadan alma boyayi. Internetten alinan boyalarin sonu husran olabiliyor

Bence dolaplarınızın rengi gayet güzel. İnternetten güzel bir kulp bulursanız baya havasını değiştirir. Kulplarınızın vida aralıklarını ölçüp ona uygun bakabilirsiniz çok uygun fiyatlı bir çözüm zaten. Ev sahibiniz izin veriyorsa belki tezgah arkası için bir şeyler düşünürsünüz. Bunlar bile size güzel gelecektir ama dolap renginiz güzel bence dekoratif objelerle güzelleştirebilirsiniz. Ben şöyle örnekler buldum siz araştırırsanız daha güzellerini bulursunuz eminim

Eklentiler

• IMG_0610.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0611.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 19
Çok teşekkür ederim ilginiz için

Ben işe üşenmeyen bir insanım, yerinde olsam hiç değilse kapaklarını boyarım. Kendi mutfağımı da değiştirmeden 2 yıl önce boyadım, dolaplar zamanında beyazmış ama zamanla su yeşiline dönmüş o renk, nasıl olmuş diye sorma sakın ben de bilmiyorum beyaza boyamıştım. Benden sana tavsiye beyaza boyama, ocağın sıcağından dolayı ocak kısmı sarardı. Bunun dışında iyi bir boya kullanırsan yağ çözücü bile bozamıyor, tecrübeyle sabit. Ki şimdi çok daha iyi geri dönüşüm boyaları var.

Ev sahibine sormadan çivi dahi çakmayın derim.

konu sahibi allah askina pembe pembe demissin herkes ne sandi. cok da guzel mutfagin, dokunursan yazik olur. arkadaslarin dedigi gibi ne tarz seviyorsa o tarz kulp alsan tum mutfak degisir.
mesela vintage seviyorsaniz sou tarz bir sey alabilirsiniz. iki dolap arasindaki fayans kisma kibar bir renk yapiskanli fayans koysaniz harika olur.
kesinlikle katılıyorum. biz de kiraciyiz. guzel ama bakımsız bir bahcemiz vardi. girer girmez budamalar yaptik, gereksiz ölmüş kökleri söktük, 80 kilo kaliteli toprak alip mevsime göre ekilebilir seyleri ektik, sarmasik yetistiriyoruz buyuyunce bir cirkin bahce duvari kaplayacagiz. cikarken almayacagimiz bahce ebatina uygun veranda guneslik aldik. sonucta belki 2 sene oturacagiz ama neden iki sene guzel bir bahceye bakmayalim ki? neden icimiz acilmasin?

Ay ne bileyim,benim galiba biraz moralim bozuk

Eklentiler

• IMG_0610.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_0611.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 30
Ev sahibi maalesef onarmaya yanaşmıyor,evi gördün bu şekilde beğendin diyor

Ev sahibi maalesef onarmaya yanaşmıyor,evi gördün bu şekilde beğendin diyor
Çoğu aynı ama her kiracı da düzgün kullanmıyor malesef. Ben bu evi tuttuğumda mutfak dolaplarının bazılarının kırık olduğunu sonradan fark etmiştim, ev sahibine ulaşamadık bile sonradan. Onlar genelde zam zamanı ve evden çıkın demek için arıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…