Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

Hayırlısı olsun Rüyacım inşallah düzelir önümüzdeki ay, geç olsun sağlam olsun

daha önce dediğim gibi herşeyin hayırlısı olsun canım,umarım seninde transferin gerçekleşir ve sende poztif sonuca ulaşırsın a.s.

SAĞOLUN KIZLAR TRANSFERİM TABİKİ HAYIRLISIYLA GERÇEKLEŞECEK ŞUNU BİLİYORUM MELEĞİM GELECEK RABBİMİN HAYIRLI GÖRDÜĞÜ ZAMANDA SİZLER ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZKİ BEN UMUDUMU HİÇ YİTİRMEDİM YİTİRMEYEDE NİYETİM YOK YILMADAN YOLA DEVAM KENDİMİ DAHA GÜÇLÜ HİSSEDİYORUM VE İNANIN BUNU YÜREKTEN SÖYLÜYORUMa.s.

Merhaba kizlar e2 yüksek çikti benim transferde 1 ay sonraya ertelendi vardir elbette bunda bir hayir umarim listede kalan herkes pozitif sonuca ulaşir

canım nolur üzülme bak benimde e2 yüksek çıkınca bir ay erteledi drum şimdi bekliyorum doğum kontrol hapını içiyorum ve az kaldı 9 gün sonra ilacım bitiyo zaman çok çabuk geçiyo biliyosun bir ay bizim için uzun bir süre değil biz yıllardır bekliyoruz herşeyde vardır bir hayır diyelim ve sabır edelim çok öptüm:1hug:

yarışmaya angaradan katılıyorum.herkese ayrı ayrı başarılar diliyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun.eylül 17sinde yumurtladım kendimi tavuk gibi hissediyorum.sanırım bu cumartesi transfer olacak.ilk kan testim bayramın ikinci günü olucak inşallah çifte bayram yapmış oluruz.benim bu ikinci denemem,ilk denemem malesef dış gebelikle sonuçlanmıştı.:Saruboceq:

ahada hoş geldin diyooommm...selam canım aramıza hoş geldin eğer merkezin adını ve tarihleri yazarsan senide bu uğurlu listeye eklerim kocaman öptüm başarılar sana canım bu hiç bimek bilmeyen yarışmadaaaa:sm_cool::ecrin_bebek::teytey:

:CüvCüv::emir_bebek:--Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :emir_bebek::CüvCüv:​

mehay................transfer

toprak28...........transfer- 4-5 eylül - İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman

selenayy..........transfer10eylül-sonuç:22eylül-KadiköyAcibademHastanesi-DR.Cem Demirel

nilköksal..........transfer- 5-6 eylül-sonuç18 eylül::nazar:HAMİLEEEEEEEEEEEEE:nazar:

özlem77.........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

rüyameleğim....transfer-ekim-Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT(ertelendi)

chilek..............transafer-eylül- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram..............transfer23eylül-sonuç:3eylül- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78............transfer- eylül- Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezi-DR.Hakan Yaralı

celine07..........transfer- eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

esen81............transfer3 Eylül-sonuç:15 Eylül-Memorial Hastanesi .:nazar:HAMİLEEEEEEEEEE:nazar:

efsane202........transfer-eylül- Bursa Acıbadem hastanesi-Dr-Şahin Bey

sinem8484.......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko...........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner.........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

collywebbles....transfer-ekim-istanbul ??????-DR.?????

ahada hoş geldin diyooommm...selam canım aramıza hoş geldin eğer merkezin adını ve tarihleri yazarsan senide bu uğurlu listeye eklerim kocaman öptüm başarılar sana canım bu hiç bimek bilmeyen yarışmadaaaa:sm_cool::ecrin_bebek::teytey:

meraba bebişko merkezin adı anatolia,transfer 20 eylül,ilk gebelik testi 1 ekim olucak.teşekkürler:CüvCüv:

canım nolur üzülme bak benimde e2 yüksek çıkınca bir ay erteledi drum şimdi bekliyorum doğum kontrol hapını içiyorum ve az kaldı 9 gün sonra ilacım bitiyo zaman çok çabuk geçiyo biliyosun bir ay bizim için uzun bir süre değil biz yıllardır bekliyoruz herşeyde vardır bir hayır diyelim ve sabır edelim çok öptüm:1hug:
sağol canım yok gerçekten üzülmedim ilk kez ertelenmiyor ama ben ilk kez üzülmeden çıktım sanırım alışıyoruz zamanla biraz gezmeye karar verdim zaman daha çabuk geçer.
bebişko sana e2 yüksek çıkınca nasıl bir tedavi uygulamaya başladı doktorun:1hug:

Son düzenleme:
Kızlar benimde istenenen rahim kalınlığı oluşmadığı için dondurulmuş transferim ertelendi.Bende sizdenim:-)

:CüvCüv::emir_bebek:--Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :emir_bebek::CüvCüv:​

toprak28...........transfer- 4-5 eylül - İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman

selenayy..........transfer10eylül-sonuç:22eylül-KadiköyAcibademHastanesi-DR.Cem Demirel

nilköksal..........transfer- 5-6 eylül-sonuç18 eylül::nazar:HAMİLEEEEEEEEEEEEE:nazar:

özlem77.........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

rüyameleğim....transfer-ekim-Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT(ertelendi)

chilek..............transafer-eylül- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram..............transfer23eylül-sonuç:3eylül- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78............transfer- eylül- Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezi-DR.Hakan Yaralı

celine07..........transfer- eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

esen81............transfer3 Eylül-sonuç:15 Eylül-Memorial Hastanesi .:nazar:HAMİLEEEEEEEEEE:nazar:

efsane202........transfer-eylül- Bursa Acıbadem hastanesi-Dr-Şahin Bey

sinem8484.......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko...........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner.........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

collywebbles....transfer-ekim-istanbul ??????-DR.?????

bebişko merhaba,listeyi güncellemek adına transferim 12 eylülde gerçekleşti ve 23 eylül test günüm.

merhaba sahil78. benimde Ankara Anatolia tüp bebek merkezinde yarın transferim olucak.Hocamızda aynı.inşallah olumlu sonuçlar elde ederiz.Sağlıcakla kal

toprak28...........transfer-ekim- İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman(ertelendi)

özlem77........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

rüyameleğim.transfer-ekim-Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT(ertelendi)

chilek...........transafer-eylül- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3eylül- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

celine07.......transfer-eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

efsane202.......transfer-eylül- Bursa Acıbadem hastanesi-Dr-Şahin Bey

sinem8484......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

collywebbles..transfer-ekim-istanbul ??????-DR.?????

angell08.....transfer20eylül-sonuç:1 ekim-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

:teselli:kızlar listeyi güncelledim hepimiz ertelenmeye başladık ama herşeyde vardır bir hayır umarım bu sefer olur kızlar öptüm:teselli:

sağol canım yok gerçekten üzülmedim ilk kez ertelenmiyor ama ben ilk kez üzülmeden çıktım sanırım alışıyoruz zamanla biraz gezmeye karar verdim zaman daha çabuk geçer.
bebişko sana e2 yüksek çıkınca nasıl bir tedavi uygulamaya başladı doktorun:1hug:

kaydirigubbakcemile5canım benim alışıyoruz doğru diyosun ama allahım görüyor sabrımız sonunda bizimde bebişimiz olacak merak etmesenağlama
bana doğum kontrol hapı verdi canım düzenliyomuş e2 hormonunu.bakalım regl olduğumda yine baktırıcaz eğer düşmüşse hemen iğnelere geçeriz dedi..işte bunların hepsi bahane rüyacım bebğimizin sanırınn zamanı vardı böylece erteleniyo transferler artık ben buna inandım sende bol bol gez tatlım geçiyo zaman sağ olana..bu arada sana ne tedavi verdi?öptüm...Şeniza.s.

Arkadaşlar, cuma günü yumurtalarım toplandı. Allah'a binlerce şükürler olsun 5 tanesi döllenmiş. Pazartesi günü bir aksilik olmazsa transferim gerçekleşecek inşallah. Hepinizin dualarına ve desteğine o kadar ihtiyacım varki. Çok heyecanlıyım. Bitanecik aşkımın ve benim 5 bebişimiz var şuan. Henüz yanımızda değil de uzağımızda dahi olsalar, onların varolduğunu bilmek bile bizi mutluluktan uçuruyor. Şükürler olsun Rabbime. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin. Bizim bebişlerimiz de inşallah bana sıkı sıkı tutunurlar. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin. Hepinize şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, cuma günü yumurtalarım toplandı. Allah'a binlerce şükürler olsun 5 tanesi döllenmiş. Pazartesi günü bir aksilik olmazsa transferim gerçekleşecek inşallah. Hepinizin dualarına ve desteğine o kadar ihtiyacım varki. Çok heyecanlıyım. Bitanecik aşkımın ve benim 5 bebişimiz var şuan. Henüz yanımızda değil de uzağımızda dahi olsalar, onların varolduğunu bilmek bile bizi mutluluktan uçuruyor. Şükürler olsun Rabbime. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin. Bizim bebişlerimiz de inşallah bana sıkı sıkı tutunurlar. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin. Hepinize şimdiden teşekkürler.

:nazar::1hug:canım benim inan bana herkes için dua ediyorum allah seni bebişlerine kavuştursun inşallah sana sımsıkı tutunmaları için duamı eksik etmiycem heycanınızı anlaya biliyorum heralde bizde eşimle çok mutlu olurduk böyle bir durumda allah mutluluğunuzu daim etsin ve bebişlerinizle bir ömür boyu sıhhatli bir yaşam geçirirsiniz transferde sana bol şans canım kendine çok iyi bak hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah öptümkaydirigubbakcemile5

mehay...............transfer

toprak28...........transfer-ekim- İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman(ertelendi)

nilköksal..........transfer-6 eylül-sonuç18 eylül::nazar:HAMİLEEEEEEEEEEEEE:nazar:

özlem77........transfer15eylülSonuç:27eylül-İzmir Ege Üni.Tp Bbk Mrkz-DR.EgeTavmergen

chilek...........transafer22eylül-Sonuç:4ekim- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3ekim- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

sinem8484......transfer-ekim- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu (ertelendi)

bebişko..........transfer-ekim- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen (ertelendi)

eyetkiner........transfer-ekim- İzmir Smyrna Özel.Tüp.Bebek Merkezi-DR.Funda Koçyiğit

angell08.....transfer20eylül-sonuç:1 ekim-Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

:ecrin_bebek:hadi bakalım chilekcim hayırlı haberlerinle gel inşallah bu liste uğur getirir umarım kocaman öptüm.:CüvCüv:

Son düzenleme:
:nazar::1hug:canım benim inan bana herkes için dua ediyorum allah seni bebişlerine kavuştursun inşallah sana sımsıkı tutunmaları için duamı eksik etmiycem heycanınızı anlaya biliyorum heralde bizde eşimle çok mutlu olurduk böyle bir durumda allah mutluluğunuzu daim etsin ve bebişlerinizle bir ömür boyu sıhhatli bir yaşam geçirirsiniz transferde sana bol şans canım kendine çok iyi bak hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah öptümkaydirigubbakcemile5

Canım arkadaşım iyi dileklerin ve duaların için sonsuz teşekkürler. Bunları duymak beni öylesine mutlu edip rahatlattıki. Heyecanımın dinmesi için desteğe ve morale çok ihtiyacım vardı ve neyseki sen yetiştin canım. Sonsuz teşekkürler öptüm.

kaydirigubbakcemile5canım benim alışıyoruz doğru diyosun ama allahım görüyor sabrımız sonunda bizimde bebişimiz olacak merak etmesenağlama
bana doğum kontrol hapı verdi canım düzenliyomuş e2 hormonunu.bakalım regl olduğumda yine baktırıcaz eğer düşmüşse hemen iğnelere geçeriz dedi..işte bunların hepsi bahane rüyacım bebğimizin sanırınn zamanı vardı böylece erteleniyo transferler artık ben buna inandım sende bol bol gez tatlım geçiyo zaman sağ olana..bu arada sana ne tedavi verdi?öptüm...Şeniza.s.

CANIM BANADA DOĞUM KONTROL HAPI VE ADETİN 14 GÜNÜ LUCRİNE BAŞLANACAK BEN ŞUANDA ADET OLMAYI BEKLİYORUM YARIN OLMAM LAZIM BAKALIM KISMET DİĞER SÖYLEDİKLERİNEDE AYNEN KATILIYORUM HAYIRLI VAKİTLERDE NASİP ETSİN RABBİM BİZE MELEKLERİMİZİ TEVEKKÜL ETMEK ÖNEMLİ VE İNANMAK BEN İNANIYORUM MELEĞİMİN GELECEĞİNE EN BAŞINDAN BERİ İNANCIMI HİÇ YİTİRMEDİM VAKTİNİ BEKLİYOR NAZLI MELEKLERİMİZ BİZEDE SABRETMEK DÜŞÜYOR SEVGİYLE KAL CANIM :1hug:a.s.

mehay...............transfer

nilköksal..........transfer-6 eylül-sonuç18 eylül::nazar:HAMİLEEEEEEEEEEEEE:nazar:

chilek...........transafer22eylül-Sonuç:4ekim- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...........transfer23eylül-sonuç:3ekim- KadıköyAcıbademHastanesi-DR.Cem Demirel

zenannn....transfer-ekim- İstanbul Umut Tüp Bebek Merkezi-DR.Enver KURT

:ecrin_bebek:zenanııımm bakkk ekledim hadi hayırlı olsun canım kardeşim canım dostum bu liste uğurlu gelsin inşallah öptümmmŞeniz

Kızlar kızlaaarrrr hepinize selamlaaar. Çok mutluyum arkadaşlar.Sonucum belli oldu.Allahıma şükür olsun bende HAMİLEYİİİMMM... Darısı hepinizin başınaaa...Listeye ekleyin benide.İnşallah bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip eder yüce Allahım.

seleneyy cim senin rahim kaliligi neydi transfer sirasinda birde embryonlarin kalitesi neydi kac embryo transfer edildi sana????

X