Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

canım benim herkesin belirtisi bir olmuyor bazılarında transfer sonrası kanama fala oluyormuş kasık ağrısı falan biraz da psikolojik gibi geliyor bana artık en son aşamadayız allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah:1hug:

Kizlar son kontrolüme 1 gün kaldi ve ben artik yerimde duramiyorum inşallah bukez aksilik olmaz pazartesi belli olacak herşey

insallah bu sefer bir aksilik cikmaz ve transferin basariyla gerceklesir canim..insan zamani gelince stres yapan arkadaslari daha iyi anliyor degilmi???

insallah bu sefer bir aksilik cikmaz ve transferin basariyla gerceklesir canim..insan zamani gelince stres yapan arkadaslari daha iyi anliyor degilmi???

evet canim fakat inan bende stres yok sadece aşiri heyecan var transfer olacaği kesinleşse heyecanimi atacağim rahatlayacağim ben bunca zamandir hep transferim gerçekleşecekmi diye bekledim

evet canim fakat inan bende stres yok sadece aşiri heyecan var transfer olacaği kesinleşse heyecanimi atacağim rahatlayacağim ben bunca zamandir hep transferim gerçekleşecekmi diye bekledim

cok haklisin canim zaten oncesinde heyecan oluyor 14 gunluk bekleme surecinde strese giriyor insan bende oyle olmustu...sen elinden geldigince kafani baska seylerle mesgul et transfer sonrasi..zor ama streseten oldukca uzak dur en buyuk dusmaninimiz o biliyorsun....ama olacak ben eminim ...hemde ikiz....

canim ya ağzindan bal damliyor sağolasin inşallah rabbim isteyen herkesin kucağini doldursun.
Evet stres konusunda elimden geleni yapacağim hatta ablalarim yeğenlerim ben sikilmiyayim diye şimdiden planlar yapiyorlar :)

sevgili rüyameleğim;
inşallah sorun çıkmaz ve transferin gerçekleşir. senin için dua edeceğim. umarım herşey yolunda gider aşırı heyecanlı olmanı anlayabiliyorum. transferden sonra beklemek de çok zor allah kolaylık versin hepimize. benimde sonuç için son 6 günüm...zaman geçmiyor. umarım senin için de burada gün sayarız. bizleri haberdar et kalbimiz seninle..

CANIM ÇOK SAĞOLASIN ALLAH RAZI OLSUN
İNŞALLAH 6 GÜNÜN SONUNDA BURADAN BİZLERE HAMİŞİMMM DİYE HAYKIRIRSIN DUALRIM SENİNLE RABBİM DUYSUN SESİMİZİ İNŞALLAHa.s.

CANIM ÇOK SAĞOLASIN ALLAH RAZI OLSUN
İNŞALLAH 6 GÜNÜN SONUNDA BURADAN BİZLERE HAMİŞİMMM DİYE HAYKIRIRSIN DUALRIM SENİNLE RABBİM DUYSUN SESİMİZİ İNŞALLAHa.s.

inşallah canım hep beraber haykıralım buradan. Birinin hamiş haberi hepimize umut oıldu bu zamana kadar. inşallah bizde ulaşırız isteklerimize özlemlerimize küçük meleklerimize...:Saruboceq:

Kizlar son kontrolüme 1 gün kaldi ve ben artik yerimde duramiyorum inşallah bukez aksilik olmaz pazartesi belli olacak herşey

canım benim ya umarım hiç bir aksilik çıkmaz hep dua ediyorum inan bana allahın izniyle transferinde olucak sonrasındada hamileyiiim diye bağıracaksın da...burdan güzel haberlerinizi bekliyorum çok öptüm:CüvCüv:hihoyyyt

İNŞALLAH CANIM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN RABBİM BİZLERE

a.s.Şeniz

rüyacım pazartesi senin için dönüm noktası olacak inşallah... emeğinin ve beklemelerinin bu sefer mükafatını alacağına canı gönülden inanıyorum...stres yok panik yok...malum en büyük düşmanlarımız bu zaman zarfında...inşallah hayırlısıyla transferinde gerçekleşecek...hep birlikte geri saymaya başlayıp test günü senin pozitif demeni dört gözle bekliyor olacağız...

---ekim ve kasım ayinda transferi olacak anne adaylari---​

mehay............transfer18eylül-sonuç:1ekim:çok üzgünüm:.

toprak28...........transfer21ekim-sonuç:2kasım istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman:çok üzgünüm:

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel-----Hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt------Hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylül-sonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.ege tavmergen-----Hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık-----Hamileeeeeeeeeeeee

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı-----Hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel-----Hamileeeeeeeeeee

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi-----Hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylül-sonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey-----Hamileeeeeeeeeeeee

sinem8484......transfer21ekim-sonuç:2kasım-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu-----Hamileeeeeeeeeeeeeeeee

bebişko..........transfer16ekim-sonuç:28ekim-izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen-----Hamileeeeeeeeeeeeeeeeeee

eyetkiner........transfer27ekim-sonuç:8kasım-izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı-----Hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer27ekim-sonuç:8kasım-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekim-----Hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara-----Hamileeeeeeeeeeeeeeeeeee

ceylin_naz......transfer16ekim-sonuç:28ekim-istanbul:çok üzgünüm:

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat :çok üzgünüm:

toprakçım inan bana çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum ama inan bana sende ki bu azim varken sen herşeyi sonunda elde edersin allahın izniyle sakın üzülme herşeyde vardır ir hayır umarım en kısa zamanda tekrar başlarsın bu güzel marotona çok öptüm

bebişko canım nasıl geçiyor hamişlik ? dr kontrolün ne zaman umarım herşey yolunda gider canım bakalım belki ben de cumaya morarırım ... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…