Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

kızlar ben nezamandır gıremedımmm 27 ekımde trasnferım olduuu
3tane bebiş trasfer edıldı bakalım 8kasımda test gunu neler olcak
pek bı belırtım yok benım allah buyuk ınşallah tutar

a.s.canım hayırlısı olsun.herkeste aynı tepkiler olucak diye bişey yok hiç belli olmaz inşallah tutunur bebişlerin. sen şimdiden varmış gibi düşün:1hug:

mrb arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum transferim oldu 9 embriyoma pgt yapıldı ve 2 tanesi sağlıklı çıktı. 7 kasımda test yapıcam.umarım size iyi haberlr veririmm
inşallah canım güzel haberlerini alırız burdan.

merhaba arkadaşlar bebişkocum benim sonuç negatif, şu an çok üzgünüm çok umutluydum ama olmadı işte............
allahım benim tadamadığım sevinci sizlere yaşatsın.

canımsın ya hiç üzülme vardır bundada bir hayır.inşallah böyle sevinçleri sende tadıcaksın vakti geldiğinde. evet bebeğin tutunması çok önemli ama herşey bununla da bitmiyo gelişicekmi, kalbi atıcakmı,v.s ben iki aylık oldum, bırak kalbinin atmasını bebek görünmedi daha gelişme geriliği olabilirmiş bakalım yarın bi ultrasonumuz var ne durumdayız bilmiyorum.allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için.üzülme canım:teselli:

oyyy kuzummm bebişlerin sana sım sıkı tutunacak tam günündesin bu yüzden fazla stres sıkıntı yapma ki rahat rahat gömülsün rahime aaaa bak görürsün ikiz olcekkk senin kuzular öptüm kocaamann:CüvCüv:Şeniz:nazar:

mrb canım benim de 27 ekim de oldu transferim. benimde belirtim yok belimin ağrısı dışında sanırım o da yatmaktan. umarım ikimiz de güzel haberler alırıza.s.

Selam kizlar bende doktordaydim bugün pazartesi son kontrolüm var şuan herşey yolunda eğer böyle ilerlerse çarşamba yada perşembe transfer olacak inşallah

canım hayırlı olsun sana bol şans diliyorum inş. herşey gönlümüzce olur:CüvCüv:
benimde transferim yarın veya cumartesi olacakmış tel gelmesini bekliyorum

insallah tutacak canim benim gonlu guzel arkadasim sen hic uzulme...:1hug:

Selam kizlar bende doktordaydim bugün pazartesi son kontrolüm var şuan herşey yolunda eğer böyle ilerlerse çarşamba yada perşembe transfer olacak inşallah[/QUOT

canım hayırlısı olsun herşeyin yolunda olası çok güzel senin adına çok sevindim. inşallah hakkımızda hayırlısı olsun..:nazar:

Selam kizlar bende doktordaydim bugün pazartesi son kontrolüm var şuan herşey yolunda eğer böyle ilerlerse çarşamba yada perşembe transfer olacak inşallah

canım benim dualrım hep seninle olacak sende meleğine kavuşursun rabbimin izniyle inşallah herşeyden haberdar et bizi öptümŞeniz

hayirlisi olsun insallah ilk ve son denemen olur...

canım hayırlısı olsun herşeyin yolunda olası çok güzel senin adına çok sevindim. inşallah hakkımızda hayırlısı olsun..:nazar:

canım benim dualrım hep seninle olacak sende meleğine kavuşursun rabbimin izniyle inşallah herşeyden haberdar et bizi öptümŞeniz

canım inşallah herşey yolunda ilerler.allah yardımcın olsun :Saruboceq:

çok sağolun kızlar çok heyecan yaptım inşallah bi aksilik çıkmaz rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah
a.s.

Son düzenleme:
oyyy kuzummm bebişlerin sana sım sıkı tutunacak tam günündesin bu yüzden fazla stres sıkıntı yapma ki rahat rahat gömülsün rahime aaaa bak görürsün ikiz olcekkk senin kuzular öptüm kocaamann:CüvCüv:Şeniz:nazar:

amın cnm ınşallh :)

mrb canım benim de 27 ekim de oldu transferim. benimde belirtim yok belimin ağrısı dışında sanırım o da yatmaktan. umarım ikimiz de güzel haberler alırıza.s.

benımmde çok yatınca belım ağrıyo ama o yatmaktan
normalde tık yokbende yawww bızdemı tuhaflık var dersınn :1shok:
nekasık ne gogus ağrım var

aaaa cnm çok sevındım umarım kavuşucaksın bebeklerıne :) cnm benım

canım hayırlı olsun sana bol şans diliyorum inş. herşey gönlümüzce olur:CüvCüv:
benimde transferim yarın veya cumartesi olacakmış tel gelmesini bekliyorum

ınşallah cnm bebeklerıne budefa kavuşursun

insallah tutacak canim benim gonlu guzel arkadasim sen hic uzulme...:1hug:

ınsaallah bıtenm benım :CüvCüv:

arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama yardımınıza çokkkk ihtiyacım var tüp bebeğim tuttu 14.cü gün sonucum 1366 çıktı

normalde araştırdığıma göre çok yüksek bi rakam herkes üçüz olur diyo korkutuyolar beni ben bi tane olsun sağlıklı olsun istiyorum dr a sordum bişi demedi net

siz ne dersiniz çok kafam karıştı

merhaba rüyameleğim

çok emek verdin çok sabrettin

Rabbim inşallah hayırlı bebişler verecek sana, güzel düşün, herşey güzel olacak :)

arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama yardımınıza çokkkk ihtiyacım var tüp bebeğim tuttu 14.cü gün sonucum 1366 çıktı

normalde araştırdığıma göre çok yüksek bi rakam herkes üçüz olur diyo korkutuyolar beni ben bi tane olsun sağlıklı olsun istiyorum dr a sordum bişi demedi net

evet canım 14 gun ıcın oldukca yuksek degerın ama kesın ucuzdur demek yanlıs olur bence sımdılık bunları dusunup strese gırme ne guzel bak tutunmus bebıslerın bu büyülü anın tadını çıkar bence

canım öncelikle hayırlı olsun ewt değerin yüksek ama kesin üçüz demek zor bencede allahdan hayırlısını dile rabbbim hayırlısını verir inşallah:Saruboceq:

hayırlı olsun insallah kucagına almayı nasıp eder allah

keske bu sefer pozıtıf sonuc alsamda ucuz olsa bence oldugu icin allah sukret
ama tabiki belli olmaz bir arkadasımında degeri cok yuksekti 1 kese goruldu

merhaba rüyameleğim

çok emek verdin çok sabrettin

Rabbim inşallah hayırlı bebişler verecek sana, güzel düşün, herşey güzel olacak :)

canım benim evet neler yaşadığımı buradaki senin gibi eski arkadaşlarım çok iyi bilir inşallah bu yolda emek harcayan herkes tez zamanda meleğine kavuşur.
sen nasılsın neler yapmaktasın yada neler yaptın

X