Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

canım nedeni benim rahmim geçen ay ialaçsız 7.4 olmuştu şimdi ilaçlarla 7.0 doktorumda olurda bu ay olmazsa bidahakine ilaçsız doğal kalınlıkta balst kullanalım dedi çünki doğal ilaçsız haliyle aslında rahmimi daha iyi görmüş şuanda kötü değil ama yinede onu bekletmeyi uygun gördük

anladim canim hayirlisi olsun o zaman 4 embryodan 1-2 si mutlaka tutacak bence :))

amin canım ben yatmayı düşünmüyorum normal hayatıma devam edeceğim doktorumda aynı fikirde sadece ilk 2 yada 3 gün dikkat et diyor onun dışında sürekli yatmak aksine olumsuz yönde etkilermiş piskolojik açıdan rahat olmak şart bende gezip dolaşacağım kendimi fazla yormadan tabi

canım hayırlsıı olsun inşallah güzel haberler alırız inşallah hayırlısı olur rüyacım senin için...

Hadi ya neyse yaptırıp kurtulmuşsun valla bizde durum dediğim gibi eş kaynaklı gibiişallah bana öle bi şe yapmazlar yani gerk kalmaz dediğin gibi hafta içi çağırılar umarım öptüm canım çok sağol

rüyameleğim canım sen şimdi yatıyorsundur eminim. Umarım herşey yolundadır. kendine dikkat et senin güzel habrlerini bekliyoruz canımm

rüyameleğim Allah yardımcın olsun,inşallah güzel haberlerini alırız :Saruboceq:

rüyacımmm allahım hep dua ettim allahım sen onu meleğine kavuştur diye umarım iyisindir sımsıkı tutunurlar sana inşallah kocaman öptüm canım

ruyamelegim ne oldu transferin gerceklestimi???

ben de merak ettim inşallah herşey yoluna gidiyodur ..

rüyameleğim canım sen şimdi yatıyorsundur eminim. Umarım herşey yolundadır. kendine dikkat et senin güzel habrlerini bekliyoruz canımm

rüyameleğim Allah yardımcın olsun,inşallah güzel haberlerini alırız :Saruboceq:

rüyacımmm allahım hep dua ettim allahım sen onu meleğine kavuştur diye umarım iyisindir sımsıkı tutunurlar sana inşallah kocaman öptüm canım

kızlar dualarınız desteğiniz ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim size yazmak için girdim nete evet transferim başarıyla yapıldı sonuç 20 kasım dondurulmuşlarda 15 gün sonra test yapılıyormuş hepinizi çok öpüyorumŞeniz a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…