Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kaydirigubbakcemile3 afiyet olsun tebrikler canım şeytanın bacagını kırmıssın hemde kaçamaklarla ..kaydirigubbakcemile5

kız bişey olmaz üzülme alsaydın çikolata 1 parça yerdin baklavadan iyidir değilmivereliniortak

haklısın hondacım sözde cikoltayı kendiem ödül olrak vericektim 4. haftanın sonunda ama dedgim gibi tamemen psikolojik bi durumun etkisyle yedim o baklavayıdaalsanaalsanasmile

şimdi bi ark evlendi yazdın subat tatili için geldi aksamada bize geldiler bn gyindim süslendim aa o da ne bi baktım ben göbek fırlamıs yine kıyfetten halbuki daha 2 gün öncesine kadr bu kadr cıkmıyodu yaa anlıcagın bide onun görünce bnm acıkda olsa verdgimi bilem fark etmediohaoldumsmile

ya canım benim çok takma kafana çok düşündükçe kendine zarar verirsin altı üstü bi kaç kilo verirsin üzme tatlı canını .bak bana çikolatalar helvalar :mymeka:derken giti 500 ğramlülülülülülü

Bak hele bak çikolatalar helvalar hı .alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile3kötü örnek honda .:dilcikar:sırnaşık şeyŞeniz

yok cnm aslında öle takıntılı biri degilim ama ne blim öle moral bozuklugu oldu:sinifsinif:
senin maasallhın var cnm herkesin bünyesi farklı işteyerimseniben

Bak hele bak çikolatalar helvalar hı .alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile3kötü örnek honda .:dilcikar:sırnaşık şeyŞeniz

sankim benm hakkımda konusuluyodu hemncik duydum geldim aebenim ya bugün hiç bişy yiymedim ben sabah sadece yumurta yedim bi bardakta ılk süt.. hala cok kötüyüm sişkinliigm gecmedi henüz mirmirmirmir

ben menümü vereyim .......

kavaltı .. 3 dl ekmek( kızrmış tam bugday) k.k peynir . kuşburnu mar. 5 zeytin . sögüş ....

ara mendalina .
öglen ..
1 tb patlıcan . 2 kş yogurt .. 15 fınduk .

akşam .
1 tb nohut.. bol salat .. az yufka . 1br süt.....

bu saatten sonrada meyve yerim ancak.... kırmızılı yer kaçamagım oluyor 2. aşamada...

sultanım yanlış yapmışın aç kalmak ancak kilo yapar sakın ...git bişiler ye .lmaz:

iyi akşamlar monticiler,
herkes iyidir umarım

maşallah iyi gidiyosun canım olumunekankayizsmilemenunu verde bizde seni takip edelim
çok sağol canım..ahh ben buraya çok giremiyorum ki eskiden askatmadan tüm menüleri verirdim ama galiba aebencim benim menülerden birini örnek menü diye başa eklemişti
yani benim sırrım şu hiç kaçamak yok ve miktarı çok abartmıyorum

nevracım maasallah diyorum saan kız hedefe cokk az kalmıs vala azmin için kutlarım alkisalkisalkis
sağol canım benim inşallah kısa sürede hedefe ulaşabilirim .sende azmet canım başaracaksın..

aebencim memleketteydin ha.inşallah iyi gelmiştir hava değişikliği..
sağol iyi dileklerin için can arkadaşım...

aebencim bence sen 2.aşamada da kilo verecen ama biraz süreç alacak herhalde bence bu bi iki kiloya takma ama sistemi de bozma sonuçta zafer senin oalcak canım..

ayy kızlar bugun 5.gun olmasına ragmen 1 kılo vermısım :lepi:
ama salı gunu burnumda amelıyat olucam ınsallah devam edebilirim bilmiyorumkismile
gerçekten tebrikler ne güzel moral olur hem.
bu arada geçmiş olsun şimdiden inşallah kolaylıkla atlatırsın ameliyatı canım..

canım evet doğru diyosun kaçamak yapmamak bana sonucu getirdi tabi son dönemde haftasonu acayip spora da ağırlık verdim onun da etkisi var umarım sizde kolaylıkla verin kalanları refim abenim yaaa.savaşımız zor bi savaş..kolay değil...Allah hepimize bu yolda kolaylık versin..

saggol nevkuşum .......
ben bazı menülerini getiririm arkadaşlara örnek olsun diye biliyorumki aynı istikrarda devam ediyorsun ...

ögleyin ne yapıyorsun çalıştıgın yerdenmi yoksa evdenmi getirip yiyorsun ?

sultanım yanlış yapmışın aç kalmak ancak kilo yapar sakın ...git bişiler ye .lmaz:

abalcım ac degilim sorunda orda yani nasıl bi duurm nasıl anltayım karnım resmen gerildi kaldı anlamdım bnde agzıma bişy alamıyorum o derece bi ara bir kivi bide 2 ceviz yedim içimi bastrsın ac kalmayım diye:bbo:

aynen öyle hiç bozmuyorum canım genelde orada yiyorum yemek çıkıyor vede düzgün mutlaka bişi buluyorum kendime uyan sorun olmuyo yani..
ayy evden hazırlasam zor olur ya sabahın köründe çıkıyom zaten ...

bugünün menüsü kıslar
2 peynir 2 ekmek çay domates
tonbalıklı salata
1 mandalina
patlıcan yemeği yoğurt salata yedim
birazdan 2 elma yiycem

evet kıslar nevracımın menüleri hep böyle hiç bozmadı .:lepi:Şeniz

zor dimi çalışmak eve alışmış biri olarak ....:1hug: şanslısın bak yemeklerinz düzgün çıkıyormuş .:lepi:

bnm anladgım kadryla gün içinde sabahlar genelde aynı ama ögle ve aksam yemklerinde bi ögünde protein agırlıklı ise diger ögünde sebze agırlıklı olmus

bnm bide o gün lif agırlıklı beslendgimde cok kötü hissdiyorum kendimi aslında lifli beslnmek bagrsakları tmezledigi sölenir amaCADIARZU

canım evet o şekilde uyguluyodum ben ..
lifli şeyler iyidir ama çok şişkinlik mi yapıyo sana acaba? şaşırtıcı yaaa..
lifli yiyosan bol su tüket ki sıkıntı yaşama belki suyu az tüketiyosun bi takip et kendini bakalım..

suyu bol iç sultanım bak bu öenmli bir konu şişliginide alır ......

nevkuşum sultanıma aynı öneride bulunmuşuz inanmıyorum ..kaydirigubbakcemile3 bu diyet bilgimizin aynı olmasından kaynaklanıyor sanırım ...:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…