Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ancak girebildim monticiler ya bugün cok kötü gecti

2 kuru kayısı

sabah

3 dl ekmek...3 ks yogurtlu marmelat..kırmızı lahana.. az maydonoz...3 zeytin..

ögle

tonlu salata..3 parca has. brokoli...1 kase yogurt..

aksam

yarım tabak pırasa yemegi..1 kase marmelatlı yogurt..

veee işte en kötü anlarım aksam yemgimden sonra basldı 1 dilim baklava yedim ya arksınada yarım elma en kadr telafi olur bilmiyom ama yarın kilo veremicem ben ya karnım acyip şişsenağlama
sultanım gün boyu sebze agırlıklı beslenmissin ...
reglmi olacaksın şişlik ondandır ...her şişhisetitginde vede kilo veremediginde kendini bu piskolojiye sürükleme .:eek:klava: bunlar gayet dogaldır kilo verme süreci engebelerle doludur , her töksediginde ayaga kaklmasını bileçeksin ....alsanaalsanasmile
kaçamagın yemek arkasına olması biraz telefide işe yarar.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis güzel menü samanyolu yanlız ögünlerinde salata eksik kalmış ..yerimseniben
bu hafta kilo veremesende yılmak yok helede relg ken vede hormonileci kulanırken ama bu ilerde veremiycen anlamını taşımaz..yerimseniben
ilacın daha ne kadar sürecek canım .

Canım normalde sürekli kullandığım bitkisel bir hormon ilacım var,ama o kilo vermemi etkilemiyor gibi.Birde 10 gün kullandığım hormon ilacı var.10 günlük olan bitti.3 güne kadar adet olmam gerek....a.sbende onun şişkinliği var diye düşünüyorum.Aslında diğer aylarda yani montiden önce 1,5-2 kilo daha fazla olurdum bu dönemde..Şimdi 500 gr lık bir fark var....Öğlen dışardaydım belirtmemişim....Dikkat ederim canım....
KİLOM...64,5

Günaydın kızlarrrrrrrr kimse kilo bildirmemiş mi yav birtel samanyounun kilo bildirimini gördüm ... Benim kilomda malesef artmalar var bu sabah 71. 100 düm :KK43: bilemiyorum haftaya toparlıycaminmşallahhh.... Aebencim kilonu göremedim kuzum :)

Canım normalde sürekli kullandığım bitkisel bir hormon ilacım var,ama o kilo vermemi etkilemiyor gibi.Birde 10 gün kullandığım hormon ilacı var.10 günlük olan bitti.3 güne kadar adet olmam gerek....a.sbende onun şişkinliği var diye düşünüyorum.Aslında diğer aylarda yani montiden önce 1,5-2 kilo daha fazla olurdum bu dönemde..Şimdi 500 gr lık bir fark var....Öğlen dışardaydım belirtmemişim....Dikkat ederim canım....
KİLOM...64,5
gerçek kilon için reglin gelip bitmesini bekliycez anlaşılan ... ama durum imit verici görünüyor ..:lepi:buyrunnnnnnnnn

Günaydın kızlarrrrrrrr kimse kilo bildirmemiş mi yav birtel samanyounun kilo bildirimini gördüm ... Benim kilomda malesef artmalar var bu sabah 71. 100 düm :KK43: bilemiyorum haftaya toparlıycaminmşallahhh.... Aebencim kilonu göremedim kuzum :)
hoş geldin refim ....delikafadulden ay siz girmeyince çok merak ediyorum yav kengoda yok ortalarda ......

kıslar takıma bildirim yapıyorlar henüz buraya yazmadılar cadılar ..:eek:klava:

kilon neden artıyor refim diyeti tam yapmıyormusun menünde yok ortalarda .......alsanaalsanasmile

bana gelince canım memleketteydin dün geldim diyetde yapamdım melesef mecburiyetten . birde bugun regl günüm . 62.63 arasında günlük degişiyorum o yüzden tam kilomu bilmiyorum .kafamçokkarıştı

birde artık 2. aşamadayım kilo vermeyi beklemiyorum yani.kaydirigubbakcemile5 bu kilomu korursam benim için süper....olumunekankayizsmile

Haaa söylemeyi unutmuşum ayrıca regliyim dün oldum :KK43: bu beni affettirmez sanırım bu haft 3 gün spagetti 1 günde bulgur pilavı yedim suçlarımı biliyorum hergün bitter çikolata yedim azda olsa :KK43: ve ayrıca her akşam 500 binlik çekirdeklerden yedim :KK43: depresyondayım unutuldummmmmmmmmm :KK43:((

hoş geldin refim ....delikafadulden ay siz girmeyince çok merak ediyorum yav kengoda yok ortalarda ......

kıslar takıma bildirim yapıyorlar henüz buraya yazmadılar cadılar ..:eek:klava:

kilon neden artıyor refim diyeti tam yapmıyormusun menünde yok ortalarda .......alsanaalsanasmile

bana gelince canım memleketteydin dün geldim diyetde yapamdım melesef mecburiyetten . birde bugun regl günüm . 62.63 arasında günlük degişiyorum o yüzden tam kilomu bilmiyorum .kafamçokkarıştı

birde artık 2. aşamadayım kilo vermeyi beklemiyorum yani.kaydirigubbakcemile5 bu kilomu korursam benim için süper....olumunekankayizsmile

Ay ben artık pek giremiyorum yani yukarıdaki ifademi görmüşsündür suçluyum :KK43:(( kilomda ondan artıyor malesef :KK43:(( canım sıkkın okul dönemi dersler yoğun işler karışık haftanın 2 günü iş var sürekli şimdilik okul çocuk iş koca sıkıntı depresyon ve yeme isteği :))) bizi merak etme kuzummmmm
Bu arada 2. aşamada ne gibi kaçamaklar yapıyorsun örnek veririmisin bir ara ve o kaçamağı nasıl telafi ediyorsun ay ne güzel 68 leri görmüştüm ucundan ama kendim ettim kendim buldummmmmmmmmmm ...

Ay ben artık pek giremiyorum yani yukarıdaki ifademi görmüşsündür suçluyum :KK43:(( kilomda ondan artıyor malesef :KK43:(( canım sıkkın okul dönemi dersler yoğun işler karışık haftanın 2 günü iş var sürekli şimdilik okul çocuk iş koca sıkıntı depresyon ve yeme isteği :))) bizi merak etme kuzummmmm
Bu arada 2. aşamada ne gibi kaçamaklar yapıyorsun örnek veririmisin bir ara ve o kaçamağı nasıl telafi ediyorsun ay ne güzel 68 leri görmüştüm ucundan ama kendim ettim kendim buldummmmmmmmmmm ...
hım anladıgın kadarıyla gene düzenini bozmuşun oda hemen basküle yansıyor dimi...:1hug:

kaçamak derken ..... benim iş kaçamagı aştı memlekette masaya konan şeyleri genelde hepsi yasaktı bol salatayla dengelemeye çalıştım ama . kaçamak aşamasını geçti sanırım ...:umursamaz: 2. aşamayı henüz tam uturtturmadım refim şu reglimde gelsin geçsin bakıcam ... ama küçük çamaklar yapıyorum normal ögün arkasına küçük bir bisküi gibi .. yememi bi düzene oturtayım menü vericem kaçamaklarımıda yazarak ..yerimseniben

Haaa söylemeyi unutmuşum ayrıca regliyim dün oldum :KK43: bu beni affettirmez sanırım bu haft 3 gün spagetti 1 günde bulgur pilavı yedim suçlarımı biliyorum hergün bitter çikolata yedim azda olsa :KK43: ve ayrıca her akşam 500 binlik çekirdeklerden yedim :KK43: depresyondayım unutuldummmmmmmmmm :KK43:((
akannehirakannehir buduruma göre gene kilon iyi refim .......kaydirigubbakcemilebence sen 2. aşamadasın ...kaydirigubbakcemile3

ayyy benim durum kötüye gidiyor peki 2. aşamöadaysam yeniden 1. aşamaya geççebilirmiyim???? ayy sen bilirsin aebencimmmmmmmmmmm bu arada sende herşey yediysen senin kilonda maşallah hiç değişmemişşşşşşş maşallahhhhhh :) ama 2. aşama menülerini bekliyoruz cicişşşşşşşşşşalkisalkisalkis

ayy kızlar bugun 5.gun olmasına ragmen 1 kılo vermısım :lepi:
ama salı gunu burnumda amelıyat olucam ınsallah devam edebilirim bilmiyorumkismile

didemss25 ayy kızlar bugun 5.gun olmasına ragmen 1 kılo vermısım
ama salı gunu burnumda amelıyat olucam ınsallah devam edebilirim
Bugün 11:19

Tebrik ederim canım maşallah... Umarım bozmadan devam edersin...

ayyy benim durum kötüye gidiyor peki 2. aşamöadaysam yeniden 1. aşamaya geççebilirmiyim???? ayy sen bilirsin aebencimmmmmmmmmmm bu arada sende herşey yediysen senin kilonda maşallah hiç değişmemişşşşşşş maşallahhhhhh :) ama 2. aşama menülerini bekliyoruz cicişşşşşşşşşşalkisalkisalkis
refim tabi geçebilirsin ama nevradaki hiç kaçamaksız sonucu göremiyoruz o yüzden ...akannehir:nazar:. sen geri sayfları okuyamadın sanırsam nevram geçen hafta 3. kilo bu haftada 2 kilo verdi canım ama bunu 4 aydır hiç kaçakmak yapmamasına baglıyorum ben .:nazar:yerimseniben

benim kilom dagişti canım 4 gün önce 62.100 düm ....:umursamaz:ve günlük degişiyor bugün şişim . regl günüm benimde 62. 63. arası gelip gidiyor bende bu hafta ortalamasını yazdım .a.s haftaya tam kilom belli olur ..

birde öglen çok yedim ama akşama açıkmamıştım 2 gün öylece akşamları atıştırmayla geçiştirdim o yüzdende fazla bir degişiklik olmamış ya dayilse yediklerim hiçde masum deyildi...:umursamaz:

takıma bildirdim ama kıslar kilom bu hafta bekleedgimdende kötü 64.1 hala cok kötü hissdiyorum kendimi ya bugün biraz farklı beslensem aebnm hafif aralarla mesela acyip kötüyüm ve reglim yni bitti belki onun etkisidr halamafoldumben

ayy kızlar bugun 5.gun olmasına ragmen 1 kılo vermısım :lepi:
ama salı gunu burnumda amelıyat olucam ınsallah devam edebilirim bilmiyorumkismile
öncelikle geçmiş olsun ....:1hug:
menülerim gayet güzeldi canım kilo vermene şaşırma ..... tebrikler. 64 le başladın sanırım şu an 63 sün ...alkisalkisalkis

takıma bildirdim ama kıslar kilom bu hafta bekleedgimdende kötü 64.1 hala cok kötü hissdiyorum kendimi ya bugün biraz farklı beslensem aebnm hafif aralarla mesela acyip kötüyüm ve reglim yni bitti belki onun etkisidr halamafoldumben
sultanım küçük dalgalanmalarda çok etkileniyorsun bu yanlış önce onu haledelim . sabır biraz ...:1hug:
ayrıca 400gr da vermişin . alkisalkisalkiscanım neden moralini bozuyorsun anlamdım ...:mymeka:.
farklı menü istiyorsan 2 gün agırlılı protein menüsü uygulaya bilirsin ...olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile bak bu kötü olmuş işte ... biliyorsun güzelim bu iş biraz uzun yol hiç kaçamaksız yapınca neler oluyor nevrada görüyorsun .:nazar:helede 3 haftadır kaçamak yapmamışken bu kötü olmuş .. ama ne yapalım önüzüze bakalım ....olumunekankayizsmile
birde canın bu kadar çok çektiginde bi taktik vardır . baklavayı agzına al lezetini iyce tat ama hiç yutmadan direk çöpe tükür inan bu nefsini köreltir.

evet aebnm ya cok haklsın ama nasıl oldu bnde anlamadım bn o kadr önümdeki pasta böregi geri cevrdim ama dün sanırsam o pskilojiyle yedim hani olur ya bunca zamn yemedim karnım hala aynı pskilojisine girdim herldealsanaalsanasmile

bi daha olursa bu taktigiuygulucam insl gerek kalmaz zaten cerebsini bugün tartıda cektim eyvahedigeldismile

sultanım gün boyu sebze agırlıklı beslenmissin ...
reglmi olacaksın şişlik ondandır ...her şişhisetitginde vede kilo veremediginde kendini bu piskolojiye sürükleme .:eek:klava: bunlar gayet dogaldır kilo verme süreci engebelerle doludur , her töksediginde ayaga kaklmasını bileçeksin ....alsanaalsanasmile
kaçamagın yemek arkasına olması biraz telefide işe yarar.

sanıırm ablacım sebze agırlı beslnedgimden de kaynaklı şişligim.insl hemn arksına elma yedim ama pek telafi etmdi sanırsamkötükedihüso

kıslar bebeler isyanda kalkmam lazım ...kaydirigubbakcemile3.
. hepinize hayırlı cumalar arada bir bakmaya çalışırım ....Şeniz

selam kızlar dünkü menüm

1bardak limonlu su 1elma

2dilim ekmek marmelat zeytin yoğurt

1tabak taze fasülye 1 parça hindi ayran

közlenmiş biber yoğurt marmelat fistik bol yedim

1elma bügün tartıldım 55.500 geliyorum abenim okadarda kaçamaklülülülülülü

evet aebnm ya cok haklsın ama nasıl oldu bnde anlamadım bn o kadr önümdeki pasta böregi geri cevrdim ama dün sanırsam o pskilojiyle yedim hani olur ya bunca zamn yemedim karnım hala aynı pskilojisine girdim herldealsanaalsanasmile

bi daha olursa bu taktigiuygulucam insl gerek kalmaz zaten cerebsini bugün tartıda cektim eyvahedigeldismile

sanıırm ablacım sebze agırlı beslnedgimden de kaynaklı şişligim.insl hemn arksına elma yedim ama pek telafi etmdi sanırsamkötükedihüso

kız bişey olmaz üzülme alsaydın çikolata 1 parça yerdin baklavadan iyidir değilmivereliniortak

X