Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

canım benim ya valla nefret ediyorum bu konuda kendimden

kociş 90ı geçtim derken bi tartıldı 86,7 akannehir akannehir

anammmm benim göbeğim çatlıyo 2 kilo vercem diye

adam çaktırmadan kilo veriyo ya:nazar:
:eek:klava: duymamış olayım benim bu kaçıncı başlayışım montiye ..sempatiksalakcinni hepimiz senin gibi yiz elifim yani yanlışlarımızla dogrularımızla insanız ....Şeniz

kilo konusunda erkeklerle aşık atamıyoruz malesef.... sadece ekmegi kesseler 5 kilo veriyorlar hemen ..sempatiksalakcinni

selam kizlar
bugünkü menüm
sabah
2 dilim ekmek,peynir,marmelat
öglen
1 tabak kuru fasulye,yogurt
arada
az fistik
aksam
spagetti ( cavdar unundan yapilmis sadece 2 dk kaynatiyosun )
az bezelye,yogurt

sporu,40 dk yürüyüs bandi,30 dk agirlil egzersizi
kizlar reglm ya acayip sisim ve doymak nedir bilmiyorum..cok sükür ki tatliya dokunmuyorum.Bakalim monti banada gülecek mi hadi hayirlisi....!

selam kizlar
bugünkü menüm
sabah
öglen
arada
az fistik
aksam
az bezelye,yogurt

kizlar reglm ya acayip sisim ve doymak nedir bilmiyorum..cok sükür ki tatliya dokunmuyorum.Bakalim monti banada gülecek mi hadi hayirlisi....!
Ben gülmemesi için bi sebeb görmüyorum böcügüm ...alkisalkisalkis eger bu hafta bundan dolayı kilo degişim olmassa sakın bu seni yıldırmasın ...
yanlız spagetti yediginde salata türünü unutma biliyorsun spagetinin degeri yüksek45 düşürmek lazım bu kunuda bezelye sana yardımcı olmaz pek, çünkü onunda degeri fazla düşük deyil ,eger yeni yedi isen 1 salatalk yada domates ye üzerine .yerimseniben
bakıyorumda gün buyu salatayı eksik bırakmışsın .şutarafagitti

sporun içinde ayrıca tebrik ederim ....alkisalkisalkis

Son düzenleme:
selam hatunlar nasılsınız bakalım bugün yine nefsime yenilmedim pasta börekleri elimin tersyle ittimsempatiksalakcinni
bugü,nkü menümü takdim edeyim
sabah

1 dl kızarmıs ekmek..az marmelat...2 zeytin...az biraz dere otu..(aebencim sabah yine az oldu farkındayım)

ögle

yarım porsiyon susuz barbunya yemegi...1 kaseyogurt içine marmalttan akttım 2 tatlı kasıgı tatlı niyetine:icecream:

ara 1 yeşil elma

aksam:az has tavuk salcalı...1 tabak havuclu yogurt....

arada ılık süt içerim muhtemelen yada meyve

abencim sütle meyveyi beraber yemiiym dimi tatlım yada önce hangisini indireyim mideyesırnaşık şey

selam hatunlar nasılsınız bakalım bugün yine nefsime yenilmedim pasta börekleri elimin tersyle ittimsempatiksalakcinni
bugü,nkü menümü takdim edeyim
sabah

1 dl kızarmıs ekmek..az marmelat...2 zeytin...az biraz dere otu..(aebencim sabah yine az oldu farkındayım)

ögle

yarım porsiyon susuz barbunya yemegi...1 kaseyogurt içine marmalttan akttım 2 tatlı kasıgı tatlı niyetine:icecream:

ara 1 yeşil elma

aksam:az has tavuk salcalı...1 tabak havuclu yogurt....

arada ılık süt içerim muhtemelen yada meyve

abencim sütle meyveyi beraber yemiiym dimi tatlım yada önce hangisini indireyim mideyesırnaşık şey
afferin sultanım bi alkışı hak ettin ..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

menünde çok güzel bugün .. bi alkısda ona ..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
meyveni önce ye 15.20 dk sonrada sütünü iç sultanım .:kahve:tarçın seviyorsan güzel oluyor sütle dene... hem tarçın kan şekerini dengeliyor .:kahve:

Son düzenleme:
afferin sultanım bi alkışı hak ettin ..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

menünde çok güzel bugün .. bi alkısda ona ..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
meyveni önce ye 15.20 dk sonrada sütünü iç sultanım .:kahve:tarçın seviyorsan güzel oluyor sütle dene... hem tarçın kan şekerini dengeliyor .:kahve:

tesekkür ederim ablam insl bu menüyle dünkü cozutmamı dengelememişimdr cumaya eksik cıkmalıyım kilomda:Saruboceq:
zati ılık yapınca az biraz tarcın koyarım ablam kakoa niyetinenaniknanik

selam kizlar
bugünkü menüm
sabah
öglen
arada
az fistik
aksam
az bezelye,yogurt

asçiçegim menün gayet güzel canım abenmind edgi gibi yesllikte olsa süper olcakmıs ayy ne güzel sporuda aksatmıyosunkaydirigubbakcemile2 sanırsam benm en büyük eksigim bu hiç harekt yürüyüş falan yapamıyom daah dgrusu yapmıyombilmiyorumkismile
cnm bu arada 2 dk kaynayan spagettiyi nerdne buldun bn 4 dk olanı bile bulamadım henüz bi ara kızlar marksını vermişti ama marketlerde o markanın en az 8 10 dk olanı var:sinifsinif:

iyi akşamlar kıslar benim bu günlere hiç iştahım yok valla .. henüz akşamıda yemedim ...
alkisalkisalkis
bu arada link temizlenmiş okumak isterseniz .....

bende tekrar okuyayım diyorum helede geçen sene nasıl yapmışım bi bakıyım yanlışlarımız varmıymış .....

eagean
selem canım okuyorsun bizi görüyorum .umarım faydamız dokunur .iyi akşamlar.....

aebencim sen hedefe yaklstıkca iştahın kesildi herlde ee koly mı uzun ve zorlu bir yoldan geliyosun idolümsün ablamalkisalkisalkis
cok iiy olmus topigin gereksiz msjlardan tmzlendigi bende tekrar baslayım bari okumaya zati kitaptan bişy anlamaıdm daha dgusu kısmenlaelaelaelaelae

asçiçegim menün gayet güzel canım abenmind edgi gibi yesllikte olsa süper olcakmıs ayy ne güzel sporuda aksatmıyosunkaydirigubbakcemile2 sanırsam benm en büyük eksigim bu hiç harekt yürüyüş falan yapamıyom daah dgrusu yapmıyombilmiyorumkismile
cnm bu arada 2 dk kaynayan spagettiyi nerdne buldun bn 4 dk olanı bile bulamadım henüz bi ara kızlar marksını vermişti ama marketlerde o markanın en az 8 10 dk olanı var:sinifsinif:

merhaba sultancim,spor cok faydali ve bence sende aebencim gibi sabah plates yapabilirsin.Canim spagettiyi sormussun ben yurtdisindayim marketlerde falan satilmiyor bir arkadasim neeten sparis vermis ondan aldim ama tadi cok yavan :1no2: kepekli makarnanin tadi daha iyi bence.........

gece aran hariç harika menü olmuş hondacım ..... 2 bitter çok kıs gerçi senin yaptıgın 2. aşama ama . bakalım 2 . aşamaylada cumaya kilo vermiş olacakmısın ?kafamçokkarıştı

YAA GÜNAHIMI ALMAYIN BEN İKİ KARECİK YEDİM ÇEREZDE ÇOK AZ KABAKLA
VE DAKOTA ÇEKİRDEĞİ YER FISTIĞİ YA ONUN GÖSTERGESİ 22 YANILMIYOSA M
:eek:

BÜĞÜMKÜ MENÜM

2 KAYSI 2dilim ekmek marmelat peynir marol

öğlen 2tabak meftune roka peynir

akşam 1tabak aşure şekersiz yer fistığı yesem olurmu aeben bilmiyorumkismile bide 1 yaprak lahana yedim yeşilik kalmamıştı

Son düzenleme:
2 kutucuk dediysem karecik demek istemiştimŞeniz

cidden mi anacım ne blim 2 kutucuk deyince aklıma direk paket sekli geldi sempatiksalakcinnivala günahını almısız hondacım ozamn süpersin hayatım :lepi:

merhaba sultancim,spor cok faydali ve bence sende aebencim gibi sabah plates yapabilirsin.Canim spagettiyi sormussun ben yurtdisindayim marketlerde falan satilmiyor bir arkadasim neeten sparis vermis ondan aldim ama tadi cok yavan :1no2: kepekli makarnanin tadi daha iyi bence.........

faydası muhakkak cok cnm ama işte acıkcası biraz yemiyo bende hareket falan etmek acaba bi salona faln mı yazılsam biraz daah montiyi oturtum kafamdaCADIARZU
anladım askçiçegim anam kepekli zati yavan cavdarın tadını hiç alamıysun
desenekaydirigubbakcemile3

kıslar bu arada hani gecen gün bahsetmişitm ya 7 tahıllı ekmek unu almıstı babişko onu degiştrdim marketten fakat tam bugday unu yoktu aynı markanın:sinifsinif: bnde köy ekmegi unu olanını aldım onda tam bugday unu ve cavdar unu yazıyordu etiketinde almıs ve bu aksam itibaryle fırında anama yaptrmıs bulunuyorum off evin içi nasıl güzle koktu canım istedi vala:kedi: sabaha kadr sabredicem artıkın yapcak bişyi yok tadına bakar size bildiririm canlarkaydirigubbakcemile5

selamlar :

sabah : 1 bardak süt - 2 dilim kepek ekmek, peynir,zeytin,domates
öğlen: omlet, ıspanak yemeği, yoğurt, domates
akşam : tavuk , salata.

yatmadan önce : 1 bardak süt

herkese iyigeceler..

İyi akşamlar kızlar,menümü yazayımki rahat uyuyayım,kaptanım kızmasın sonra....
SABAH yağsız tost+yeşillik+3 zeytin
ÖĞLEN 2 parça ciğer+yeşillik+peynir
ARA 1 elma
AKŞAM sebze çorbası+yoğurt+havuç salata
ARA 1 portakal,1 elma
45 dk da yürüyüş yaptım,hepinize iyi geceler dilerim.....opuyorumnanaktan

NRL_DERS-147-gunaydin.gif

kıslar bu arada hani gecen gün bahsetmişitm ya 7 tahıllı ekmek unu almıstı babişko onu degiştrdim marketten fakat tam bugday unu yoktu aynı markanın:sinifsinif: bnde köy ekmegi unu olanını aldım onda tam bugday unu ve cavdar unu yazıyordu etiketinde almıs ve bu aksam itibaryle fırında anama yaptrmıs bulunuyorum off evin içi nasıl güzle koktu canım istedi vala:kedi: sabaha kadr sabredicem artıkın yapcak bişyi yok tadına bakar size bildiririm canlarkaydirigubbakcemile5

selam bak şimdi istanbul halk ekmeğin ürettiği bir ekmek var. bence onu al diyet için. çünkü organik tam buğday ekmeği o. diğerlerinin içinde ne olduğunu bile bilmiyoruz. ben aldım çok güzel...paketi 1,75 lira. bir hafta gidiyor zaten. en azından adam gibi ekmek yiyorsun. işlenmemiş rafine edilmemiş undan mamül.

Tünaydın ...

karlı bir Ankaradan nihayet yagdı mübarek nasılsınız bakem ......

X