Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Ablacım 61 görmene çok sevindim demek ki artık duraklama dönemi bitti,kayıp zamanı artık :))
61. 80 fıstıklar henüz 61 deyil ama olsun buda bu.kadar sevinmeme deydi yav sınır noktam hep gelip bu kiloya tekrar çıkıyordum .bilmiyorumkismile bu sefer çıkmıycam inşallah .:Saruboceq:

sağğol ikracım ..Şeniz
fıstıgım bereber pişmiyor çünki bereber yenmiyor .a.s
doymuş yaglı gıdalar (et türü yağlı süt ürünü)ekmek. makarna .baklagille bereber yenmiyor ..

fıstık alışırsın üzülme a.s

61. 80 fıstıklar henüz 61 deyil ama olsun buda bu.kadar sevinmeme deydi yav sınır noktam hep gelip bu kiloya tekrar çıkıyordum .bilmiyorumkismile bu sefer çıkmıycam inşallah .:Saruboceq:

olsun abla 61.80 gördüysen oda olur inş.
Kitabı 1 haftadır bende okuyorum,gerçekten 1.fazla bilgi ve ayrıntı barındırıyor içinde bende kuruyemiş çıkardım hayatımdan,sabah kahvaltıdan önce meyve yemeğe başladım ve ağırlık olarak ara öğünlerimde meyve yiycem.

Birde sizden birşey istiycem ben ekmeksiz köfte tarifi verebilirmisiniz bana,(acamiyimde daha köfte gibi et işlerinde :)) ve ben işe sefer tasıyla gelsem o yemekler orada kaç saat sıcak durur acaba bilginiz varmı.
Hergün tavuk yemekten içimden civciv çıkacak yakında :)))

çiçekim köfte yaptıgımda ben aynı yapıyorum sadece ekmek koymuyorum (kıyma yagsız ..yumurta . bol baharat sogan . az salca..)biraz cıvık oluyor ama pişince iyi oluyor ... yumurta toparlıyor yani...
sıcaklıga gelince sabah hazırladıgın sıcak kalmaz güzelim ısıtman lazım öyle bir seçenegin yokmu ??

Çok üzgünüm bida yapmıcam böle hatalar regl dönemim yaklaşıyo geçen ay telaşlı geçmişti anlamadım bile şimdi canım sıkıldıkça aklıma tatlılar geliyor bide sabah sütiş katalog bırakmış uff bi bakım dedim sonra kapadım baktıkça canım çekti... ben de aralarda badem yiyordum artık bıraktım, akşama gelince acıkmıyorum fazla koşturmaca geçtiği için meyva bile yiyemeden sızmış oluyorum

bebikim üzülme öyle 1 hatadan bişi olmaz ya bukadar üzme kendini... :1hug:
ileriye bak canım gayet güzel digidiyorsun :1hug:

hayır abla,iş yerimizde mutfak gibi bir kısım yok,dışardan söylüyoruz sürekli,hiç olmazsa arada değişik birşey yemek istiyorum çünkü,salata yapıp getiriyim bari tonlu yapar yerim,ayranla artık..

Aeben abla bende sen gibi 74 de çakıldım. ışallah bende müjde veririm.
Şu kitabın tam adı "ergenlikten menopoza kadına özel montignac" mı acaba?

aebencim bende kitabı sipariş ettim netten bakalım cumaya kadar elimde olur inşallah.hemen okumak istiyorum gelir gelmez

özgecim evet kitap bu

narin ablacım olsun,ilkmiş zaten tecrübe edinmiş oldun.Bende genelde gittigidiyor.com'u kullanıyorum kitap almak için çok güzel ve temiz kitaplar bulabiliyorum.Bu siteden de ilk defa alışveriş yaptım ama hızlı geldi kargom burayıda beğendim.

ödemesini dün yaptım bakalım ne zaman gelecek.ödemelerini nasıl yapıyorsun canım.

kargo tutarını gösteriyor olması lazım aldığın yer abla göstermedimi sipariş verirken,keşke sorsaydın ordakilere,5tl gelirse valla yazık 2.el'e hemde

yok fiyatı yazmıyor baktım ama.bakalım daha gelmedi.herneyse oldu bikere bundan sonra senin gibi gittigidiyoor bakarım.bi arkadaş tafsiye etmişti nadir kitabıda ondan bende öyle aldım.inşallah temiz gelir.zaten begenmezsen gönderiyormuşsun geriye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…