Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ödemesini dün yaptım bakalım ne zaman gelecek.ödemelerini nasıl yapıyorsun canım.

kargo ücreti gittigidiyorda.genelde yazıyor 3.42+kdv falan diyorlar yazmıyorsa ben kullanıcıya msj atıyorum ne kadar diye onlarda söylüyorlar...

yok fiyatı yazmıyor baktım ama.bakalım daha gelmedi.herneyse oldu bikere bundan sonra senin gibi gittigidiyoor bakarım.bi arkadaş tafsiye etmişti nadir kitabıda ondan bende öyle aldım.inşallah temiz gelir.zaten begenmezsen gönderiyormuşsun geriye.

Su siteyi bende inceliyim bakalım merak ettim.beğenmezsen nasıl geri gönderme yapıyorsun mal iadesi yapıyorlar yani hemde 2.elde çok ilginç sen gelince bizede haber ver bakalım.Yada malı gelince iade yap sanada ucuz olanından alalım kargoda ücretsiz oluyor böylece

kargo ücreti gittigidiyorda.genelde yazıyor 3.42+kdv falan diyorlar yazmıyorsa ben kullanıcıya msj atıyorum ne kadar diye onlarda söylüyorlar...

Su siteyi bende inceliyim bakalım merak ettim.beğenmezsen nasıl geri gönderme yapıyorsun mal iadesi yapıyorlar yani hemde 2.elde çok ilginç sen gelince bizede haber ver bakalım.Yada malı gelince iade yap sanada ucuz olanından alalım kargoda ücretsiz oluyor böylece

canım bende satıcıya mesaj yolladım gerçi bu saatten sonra ne farkeder onuda bilmiyorumda.

fuguler menün güzel canım ....vereliniortak
spagetinin yanında mutlaka yemen gereken salata yada sebzedir canım niye olmasın ..
tek olmayan geceki aran 2 tane olmuş sütü gece tavsiye etmiyoruz canım eger içeceksende o zaman meyveyi yeme ikisi fazla olur .a.s.

sür ürünlerimiz yağsız yagurt y. yağlı olabilir ....a.s

tamam canım o gün yemeği erken yiyince acıkmıştım ondan bir daha olmaz
teşekkür ederim tavsiyelerin için
ayrıca tebrik ederim 61 i görmüşsün
darısı başıma inşallah
ben geçen hafta sonu epey bi abartıp kilo aldımalsanaalsanasmile
anladım ki gerçekten monti kaçamak affetmiyor
bu cuma ancak aldıklarımı verebilirsem çok iyibilmiyorumkismile
normalde tam anlamıyla yaptığımda günde 300 gr veriyorum
bundan sonra kaçamaksız devam sağlığım için görüntüm için

DÜNKÜ MENÜM

sabah yine sirkeli sandolozlu su
kahvaltı ekmek peynir marmelat

öğle taze fasulye ayran
ara kuru kayısı kuru incir birer tane

akşam kabak patlıcan biber fırında kızartma yoğurtla
çok az ekmek

gece tarçınlı süt yine

benim inanın herkesin menüsüne yorum yapacak vaktim olmuyor
ama okumaya çalışıyorum menülerinizi yorumlarınızı
inanın çok faydası oluyor
kitabı da hemen alıcam inşallah
herkese sevgiler opuyorumnanaktan

Ürünü sana yollamadıysalar eğer iptalini iste madem ya bilseydim hiç birşey demezdim aklını karıştırdım abla seninde iyice :kedi::kedi:

yok canım yaa.aksine çok yardımcı oldun.ben ilkkez netten bişiy aldım çok acemiyim.gelsin bu seferlik bu nede olsa acemilik neyse kargo ödeyecegim.çok sorun degil.sadece sana bişiy sormak istiyorum.sen ödemelerini havale ilemi kradi kartıylamı yapıyorsun.yani kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli değil mi onu merak ediyorum sanada çok soru sordum kusura bakma lütfen

gitti gidiyor ise güvenilir
site senin onayını almadan aktarmıyor parayı satıcıya

yok canım yaa.aksine çok yardımcı oldun.ben ilkkez netten bişiy aldım çok acemiyim.gelsin bu seferlik bu nede olsa acemilik neyse kargo ödeyecegim.çok sorun degil.sadece sana bişiy sormak istiyorum.sen ödemelerini havale ilemi kradi kartıylamı yapıyorsun.yani kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli değil mi onu merak ediyorum sanada çok soru sordum kusura bakma lütfen

olur mu abla öyle şey,ben evlenmeden önce havale ile yapıyordum her ay bütçemi ona göre düzenliyordum :))
Ama şimdi kredi kartıyla alıyorum ama öyle her siteden değil güvenirliği kanıtlanmış sitelerden,hepsiburada.com,gittigidiyor.com. gibi sitelerden alış veriş yapıyorum.
Birde alış veriş yaparken şuna dikkat et senin için havale mi daha uygun yoksa kredi kartımı onu seçtikten sonra ürünü al,ve heryerle kıyaslama yapmadan ürünü alma bazen çokta pahalıya almış olabilirsin.Ama kredi kartı güvenirliği var,bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım ben bu konularda

gitti gidiyor ise güvenilir
site senin onayını almadan aktarmıyor parayı satıcıya

her zamanda aynı ürünler gelmiyor ama , ben ihale ile ürün alımı yaptım seçtiğim yokmuş ama bana var diye msjla bildirim yaptılar bende ödemesini yapmadım.

olur mu abla öyle şey,ben evlenmeden önce havale ile yapıyordum her ay bütçemi ona göre düzenliyordum :))
Ama şimdi kredi kartıyla alıyorum ama öyle her siteden değil güvenirliği kanıtlanmış sitelerden,hepsiburada.com,gittigidiyor.com. gibi sitelerden alış veriş yapıyorum.
Birde alış veriş yaparken şuna dikkat et senin için havale mi daha uygun yoksa kredi kartımı onu seçtikten sonra ürünü al,ve heryerle kıyaslama yapmadan ürünü alma bazen çokta pahalıya almış olabilirsin.Ama kredi kartı güvenirliği var,bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım ben bu konularda

canım bende kredi kartıyla aldım.sen onaylamadan para satıcıya ulaşmıyormuş.içime su serptin .çok geri kalmışım ben ammada acemiyim yaaa :kedi: sagol bitanem çok yardımın dokundu bana.etrafımdaki kimse netten alışveriş yapmıyor.iyiki burda konu açıldıda sayende bilgilendim.

canım bende kredi kartıyla aldım.sen onaylamadan para satıcıya ulaşmıyormuş.içime su serptin .çok geri kalmışım ben ammada acemiyim yaaa :kedi: sagol bitanem çok yardımın dokundu bana.etrafımdaki kimse netten alışveriş yapmıyor.iyiki burda konu açıldıda sayende bilgilendim.

Rica ederim abla o senin güzelliğin bak ne güzel konu açıldı artık sende güvenle yaparsın alışverişlerini.opuyorumnanaktan sana birşey itiraf ediyim abla bende kendi kendime öğrendim kime sorsam internet'ten alma,kredi kartı bilgilerini alırlar falan bir sürü şey söylediler ama başka çarem yoktu,akşama kadar çalışıyorum bir yerlere gitmeye vakit kalmıyorki en güvenilir sitelerden en hızlı şekilde artık elime geliyor.:lepi:

AYRAN AYRAN AYRAN DÜN İKİNDİ 2 BR İÇTİM :içelim: HEM TOK TUTUYOR HEM SU İHTİYACINI KARŞILIYOR HEMDE BAGIRSAKLARI ÇALIŞTIRYOR ..BUNDAN SONRA BOL BOL İÇELİM ..:içelim:

Ayran yapıtaşlarımdan oldu zaten aebenim bu ara buzlusunu içiyorum ama kesmiyo evde soğuk çay falan yapabilirmiyim acaba ben bir araştırayım döneyim sonra tekrarzemuszemus

Rica ederim abla o senin güzelliğin bak ne güzel konu açıldı artık sende güvenle yaparsın alışverişlerini.opuyorumnanaktan sana birşey itiraf ediyim abla bende kendi kendime öğrendim kime sorsam internet'ten alma,kredi kartı bilgilerini alırlar falan bir sürü şey söylediler ama başka çarem yoktu,akşama kadar çalışıyorum bir yerlere gitmeye vakit kalmıyorki en güvenilir sitelerden en hızlı şekilde artık elime geliyor.:lepi:

evet yaa.eminimki başka okuyanlarda faydalanacaklardır.benimde etrafımdakiler korkuttu beni sürekli alma netten falan diye diye..bende malum çalışıyorum işteyim bide küçük bi çocukla zor oluyor ikide bir alışverişe çıkmak.bundan sonra bende daha dikkatli arayarak netten iştediklerimi alırım.sositososito

harika bir gün olmuş menünde akrebim ..alkisalkisalkis
kalkınca yürümeden evvel meyveni ye canım şekerin düşmesin . öyle 1 kayısıda deyil . 1 br.da meyve suyu iç 5 den 8.30 kadar baya zaman var ekrebim .

evet haklısın canım..kahvaltıya kadar hiç halim kalmıyor açlıktan başım dönüyor aslında..
ama fazla olmasın diye bişey yemiyordum..bundan sonra dikkat edicem cnm..
teşekkür ederim şekerolumunekankayizsmileŞeniz

ÇOOK MERSİ ŞEKERLER DİKKAT EDİCEM ZATEN PASTA FALAN SEVMEZ EŞİM EEE BENDE MONTİ YÜZÜNDEN SEVMEM YEMEĞE GİDERİZ VE SÜPER SEÇENEKLER VAR DIŞARDA VEEE SABAH KIRMIZI GÜLLER GÖNDERMİŞ KOCİŞİMM ÇOK MUTLU OLDUMM CANIM BENİMM:nazar:
çok sevindim cnm..mutluluğun daim olsun inşallah
SÜPERSİNNN :lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis
AYY BEN SENİN YARIN KADAR DEĞİL ÇEYREĞİN KADAR OLAMIYORUM VALLA SABAH İŞE GİTMEME YARIM SAAT KALA YADA 15 DK KALA KALKIYORUM ANCA APAR TOPAR MEYVA YE HAZIRLAN KOŞTUR KOŞTUR EŞİM BENDEN SONRA ÇIKIO EWDEN ALLAHTANKİ ÖLE BEBEYLE İKİSİ UYUYOLAR BEN ÇIKARKEN SONRA BEBEYİ EŞİM HAZIRLAYIP ANNECİME BIRAKIYO OYY İYİKİDE BEN ERKEN ÇIKIYORUMdelikafadulden
tatlışım eş konusunda çok şanslı değilim..ailem konusu da farksız aslında..
kısacası ayaklarımın üzerinde durabildiğim sürece güvendeyim..kendi çabalarımla dik duruyorum buda beni çok mutylu ediyor..sorumluluklarımı yerine getirebilmem içinde tembelliğe izzin vermiyorum..aynada gördüğüm yüzün beni mutlu etmesi de aldığım ödüllerin en büyüğü tabii..
Bende sabahları 6.15 e saat kurup 6.25 de kalkıyorum.
7 de servis geliyor ama 5 dakikalık yürüme mesafesi var.
Aslında 6 da kalksam spor da yaparım biraz ama o enerjiyi kendimde bulamıyorum
tatlışım istersen ama gerçekten istersen yaparsın..daha dinç ve enrji dolu olmak varken neden yatalım ve gün boyu rahatsız hissedelim kendimizi dimi..böyle düşünerek beynimizi yönlendirebiliriz aslında.
harikasın canım inşallah bende senin gibi kendimi telkin edip bunu alışkanlık haline getirebilirim.bende 3 gündür kendime dikkat etmeye başladım.yürümem bile değişti farkındayım.kendime güvenim geldi tekrar.Allah namaz kılmayı sanada nasip etsin inşallah.benimde ortamım pek müsait değil yapabildiğim kadar işte.
teşekkür ederim şeker..allah kabul etsin canım..nasip kısmet meselesi..banadanasip olur inşallah
allah nice uzun seneleri beraber geçirmeyi nasip etsin canım opuyorumnanaktan

bu sabah bende ilk defa saat 5'te kalktım ama nasıl oldu bilmiyorum baktım çok erken gene yattım çıkmamıza 20 dk kala zorla kalktım,halbuki kalktığımda yatmasaydım bu sabah güzel bir spor yapardım
Akrep33 imreniyorum canım sana,hayatın çok hızlı akıyor ama buna rağmen 5te ayaktasın çok güzel
tatlışım kimin hayatı hızlı geçmiyorki..kimimiz ayakta karşılıyoruz zamanı kimimiz oturarak kimimiz yatarak..ama inan hayat hep hızlı..asla tutamıyoruz geri döndüremiyoruz.
o yüzden ne kadar erken yakalarsak günü o kadar çok şeyler yapabiliriz..
çok yatmayı sevmem ben..mezarda yatıcak çok zamanım olucak zaten derim hep..
bir keresinde uykunun yarı ölüm olduğunu duymuştum..o yüzden belki çok fazla uyumak ürkütür beni..
AYRAN AYRAN AYRAN DÜN İKİNDİ 2 BR İÇTİM :içelim: HEM TOK TUTUYOR HEM SU İHTİYACINI KARŞILIYOR HEMDE BAGIRSAKLARI ÇALIŞTIRYOR ..BUNDAN SONRA BOL BOL İÇELİM ..:içelim:
evet canım..bende ayrancıyım..yaz boyu özellikle akşamları bol bol ayran içerim..
colayı hiç sevmem ve içmem..ayran dah zinde tutuyor insanı..cildide tapteze ve düzgün yapıyor..bana hep sorarlar cildine ne kullanıyosun bizde kullanalım diye..cola, kahve ve sigara içmeyin ayran için derim..

canım ben ayrı ayrı yedim bunları çok azdı tavuk zaten beraber pişirilmeyeceğini biliyorum ama yenmediğini bilmiyodum bidaha olmaz akannehir

tebrik ederim bu arada inşallah devamı gelir iycem ama senin hiç ihtiyacın bile yok kilo vermeye :lepi::lepi:

:roflol::roflol:ilahi şeker güldürdün beni..
ayrı ayrı yesende midede birleşmiyormu tatlışım benimkaydirigubbakcemile3

Ayran yapıtaşlarımdan oldu zaten aebenim bu ara buzlusunu içiyorum ama kesmiyo evde soğuk çay falan yapabilirmiyim acaba ben bir araştırayım döneyim sonra tekrarzemuszemus

tatlışım bitki çayları hazırla evde kendine bol limonlu iç..
mesela nane yada kekik..iyi gelir..
salatalıkta harareti alır diye biliyorum..ve de yeşil elma tabiki

tatlışım bitki çayları hazırla evde kendine bol limonlu iç..
mesela nane yada kekik..iyi gelir..
salatalıkta harareti alır diye biliyorum..ve de yeşil elma tabiki

Soğuk çay işim yalan oldu zaten akrep ya onun içindede şeker varmış kekik çayı yaptım biraz da limon katıp soğuduktan sonra da içtim idare eder işte maksat ferahlık:roflol:daha neler içicem acaba:1rolleyes:
Az önce de elma suyu sıktım içine buz attım dolapta ne kadar dayanacak onu test ediyorum şimdi
Canım yemek falan istemiyor havalar ısındığından beri nerde luzumsuz şey var o aklımda Allah ım mukayet ol aklımakafamçokkarıştı

Soğuk çay işim yalan oldu zaten akrep ya onun içindede şeker varmış kekik çayı yaptım biraz da limon katıp soğuduktan sonra da içtim idare eder işte maksat ferahlık:roflol:daha neler içicem acaba:1rolleyes:
Az önce de elma suyu sıktım içine buz attım dolapta ne kadar dayanacak onu test ediyorum şimdi
Canım yemek falan istemiyor havalar ısındığından beri nerde luzumsuz şey var o aklımda Allah ım mukayet ol aklımakafamçokkarıştı

anladım canım..
o iştahsızlık birde bana uğrasa ne güzel olurdu..:sinifsinif: benim iştahım hiçbir hava koşulundan etkilenmiyor maalesef iştahım mikemmel ve sorunsuzsırnaşık şey

selam güzeller
bende akşam ymeğimi yedim ve geldim
ayaklarıma kara sular indi bugün:KK43:(
nadir kitapta buldum bende 5 liraya
kargo ücretini sordum 2 lira falan derse alırım

Bugünkü menüm şöyle
KAHVALTI
maydanoz,domates
peynir,zeytin
az şekersiz marmelat
2dilm t.b.ekmek
ARA