Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Aebenim gözün aydın tıkırdadın demek devamı su gibi gelir inş...tavuk şinitzel yiyebilirmiyimm ahçı bugün yok ve dışardan yicem

Son düzenleme:
HARİKA ÇİÇEK ...kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis
İREMCİM KİLOYUN İNMEMESİ NORMAL ARADA UZUN ZAMAN TAM YAPMADIN VE ALDIGIN KİLO OTURDU .. AMA İNER MERAK ETME YANLIZ TAMKAÇAMAKSIZ DEVAM ET...a.s
EVET PEK OLMAMIŞ GÖZDEM ...
ekmekle yumurta yemiyoeuz canım içinde bol doymuş yag var...

öğlende ozogelin çorbanın içinde neler var .?? montiye aykırı şeylermi??sanırım pirinç ve un da var . o zaten yasaka ama bunla birde 1. sırada beraber yenmeyecek eti yemişin ...
et türünü ekmek makarna ve bakliyatla bereber yemiyceksin azda olsa çokda olsa .....opuyorumnanaktan

keşke çorba yerine bolca hindiden yeseydin o zaman güzel ögün olurdu a.s
akşamında zaten ortada yok neyseki azda olsa peynri yemişin ...
meyve hiç yok menünde .. kavaltıdan önce yiyemiyorsan ikindi vakti açken yememlisin meyveyi..

:1shok:ikracım etle baklagil yiyyormuyduk ?????:mymeka:
çok güzel menünü akşam harab etmişin .

harika bir gün olmuş menünde akrebim ..alkisalkisalkis
kalkınca yürümeden evvel meyveni ye canım şekerin düşmesin . öyle 1 kayısıda deyil . 1 br.da meyve suyu iç 5 den 8.30 kadar baya zaman var ekrebim .

menün harika narincim .alkisalkisalkis

AYRAN AYRAN AYRAN DÜN İKİNDİ 2 BR İÇTİM :içelim: HEM TOK TUTUYOR HEM SU İHTİYACINI KARŞILIYOR HEMDE BAGIRSAKLARI ÇALIŞTIRYOR ..BUNDAN SONRA BOL BOL İÇELİM ..:içelim:

hepinize merhaba kizlar
bugunki menum
6:30 1,5 dilim tam bugday ekmek,marmelat,peynir,zeytin,capuccino
ara bitki cayi
12:30 3 yumurtadan hazirladigim cilbir,salata
ara yesil cay,1 elma
aksam icin kararsizim ama tekrar yumurta yesem ne olur?

MENÜN ÇOK GÜZEL OLMUŞ YARIŞÇI ...alkisalkisalkis ACEMİ MENÜSÜDE DEYİL ..:jeyyar:

MALESEF GÜZELİM İÇMEYİN ÖYLE ZARARLI ŞEYLERİ 2. AMAMADA NORMALİNİ YERSİNİZ DONDURMANIN AMA BİRİNCİ AŞAMADA BİRAZ SABIR ŞURDA 1. 2 AYDA YEMEYİN .:sm_confused:
ZATEN İÇİNDE BELKİ ŞEKER YOK AMA Bİ OKADAR YAPAY TADLANDIRICI DOLU İNANIN ŞEKER KADAR ZARARLI BU MADDELER ..

hepinize merhaba kizlar
bugunki menum
6:30 1,5 dilim tam bugday ekmek,marmelat,peynir,zeytin,capuccino
ara bitki cayi
12:30 3 yumurtadan hazirladigim cilbir,salata
ara yesil cay,1 elma
aksam icin kararsizim ama tekrar yumurta yesem ne olur?
ÖYLN BENDE CILBIR YEDİM .kaydirigubbakcemile3 BAŞKA ALTERNATİFİN YOKSA YE AMA ZATEN BUGÜN 3 YUMURTA YEMİŞİN İSTERSEN BAŞKA BİŞİ YE .a.s

ayyyy gerçektenmi menüm iyi yani demek
ohhh çok sevindirik oldum şimdi aslında daha bilmediğim çok şey var buradaki menü yorumlarına bakarakta anlamaya çalışıyorum.

:lepi::lepi::lepi:

afiyet olsun . o zaman o kızaran dış kısmını ayır biraz ve bol salata ye yanında ..a.s

Yedim hayatım ama yedikten sonra çok pişman oldum yağda kızarıyor sonuçta bol salata ve ayranla yedim akşama telafisini bol salatayla yaparım artık

Ablacım 61 görmene çok sevindim demek ki artık duraklama dönemi bitti,kayıp zamanı artık :))

bebikim tebrikler daha nice yılara sevdiklerinle .....a.s.
menünde güzel canım fala açıkmıyorsan akşamı azyemende bi sakınca yok hatta daha iyi ...a.s
ayyyy gerçektenmi menüm iyi yani demek
ohhh çok sevindirik oldum şimdi aslında daha bilmediğim çok şey var buradaki menü yorumlarına bakarakta anlamaya çalışıyorum.

:lepi::lepi::lepi:
:1hug: 1 haftaya kalmaz ana hatlarını kavrarsın beslenmenin ...zemuszemus
Yedim hayatım ama yedikten sonra çok pişman oldum yağda kızarıyor sonuçta bol salata ve ayranla yedim akşama telafisini bol salatayla yaparım artık
bebikim ama biliyorsun kızarma yasak .zaten birde şnitzelin dışındaki ne sence .başta un sanırım .yani ekmekle et yemiş oldun hemde beyaz ekmekle yanlışmıyım .. artık tecrübelisiniz güzeller dikkat edin yediklerinizin içinde ne var diye ...alsanaalsanasmile
Aeben abla süpersin.
Şeniz

bu yeni katapdan daha iyi verim aldım ben kıslar . 10 gündür tam anlamıyla yapıyorum .
gece aralarım sadece meyve vede biraz aç gibi yatıyorum .
ara larımdanda kuru yemişi tamamen kaldırdım
.ögünlerde bi kaçtane belki yiyyorum okadar ...
baklagillede eti tamemen ayırdım ..
birde kaçamak yok 10 gündür ..
bu işe yaradı yani.a.s şimdi aynen zilimin dedigi gibi yapıyorum ..(kulakları çınlasın )opuyorumnanaktan
kilo kaybım yağdan çünki mezroda inmiş 1 cm .zemuszemus
çok takılmıştım 62 de ama birazda kendi yüzümden .işi sıkı tutunca mutlaka gidiyor yavaş yada hızlı kıslar ama mutlaka gidiyor ....a.s

Son düzenleme:
:1shok:ikracım etle baklagil yiyyormuyduk ?????:mymeka:
çok güzel menünü akşam harab etmişin .

canım ben ayrı ayrı yedim bunları çok azdı tavuk zaten beraber pişirilmeyeceğini biliyorum ama yenmediğini bilmiyodum bidaha olmaz akannehir

tebrik ederim bu arada inşallah devamı gelir iycem ama senin hiç ihtiyacın bile yok kilo vermeye :lepi::lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…