Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

canım kakaoların içinde şeker olmuyormu sen hangi kakaoyu alıyorsunnnn

Bildiğimiz normal kakaolu kullanıyorum ama kullanıyorum derken çay kaşığının ucuyla varmı yokmu belli bile olmuyor,tadını ve kokusunu değiştiren zaten tarçın oluyor,kabuk tarçın atıyorum içine 5dk sonra hazır oluyor misss gibi :içelim:

Canım hiç kendini üzme. Değişikliklerin farkına varıyor eşin ne güzel işte. Cidden kiloluyken daha bir salıyoruz kendimizi. Daha bir bakımsız oluyoruz. Kilo veriyor olmanın tadını çıkar.

Demek ki senin psikolojini bozarak seni saf dışı bırakmaya çalışıyor.

Benim eşimde yapıyordu ama baktı ben daha çok kilo verdim bıraktı.
Şu an yapmıyor diyet beni de yoldan çıkarmaya çalışıyor ama artık yok öyle yağma.

Hoşgeldin cnm aramıza. Sabah iyi ki ekmek yokmuş. Zaten yumurta varsa ekmek yemiyoruz kahvaltıda.
Kahve de kafeinsiz içiyoruz.

dün yediklerim .

sabah
3 dilim tam buğday eklemği
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
yarım salatalık

ara
1 adet elma

öğlen
1 tabak yoğurtlu spagetti
yarım salatalık

ara
4 adet erik

akşam
1 kase mercimek çorbası
4 yemek kaşığı patlıcan yemeği

ara
çilek
aralarım öok oldu farkındayım ama regli sonrası benim iştahımda patlama olur . bu şekilde atlatabildiğme şükrediyorum.

girmek istersen bulurum sana bitakım bebikim. yanlız paylaşım lazım sürekli girebilirmisin nete ...??
kilon biraz sorun olur emme hehe... 5.li rakamları takımlara zayıf diye pek almıyorlarda ..sırnaşık şey

Ben işyerinden girdiğim için malesef haftasonları ve akşamalrı olmuyorum bizim ewde net yasaktakaydirigubbakcemile5 anaaaa zayıfmıı pek güldüm boy sormuyolar heralde:roflol: neyse bana burası yeter şekerim tşk ederim.opuyorumnanaktan

ögle yemeginde hem börek hemde biber dolması var çorbada tavuk suyu akannehir hakikaten çalışanların monti yapması zor ama imkansız değil bende dışardan ızgara söyledimmm sırnaşık şey

harika çiçekcim ...alkisalkisalkis
kıslar cigere fazla yüklenmeyin çok miktarda doymuş yağ barındırıyormuş ...a.s
alkisalkisalkisalkisalkisalkisvay ikracım muhteşem ....:içelim:

ay bi muhteşem menü daha .....hihoyyyt:teytey:
iremcim hoş geldin bacım tekrardan tam gaz.:jeyyar:sositososito

kepek ekmegi yasak deyil canım sadece yanlış ...buyrunnnnnnnnn mecbur kalınan yerde yenebilir yani böyle şeyler diyetinizi aksatmaz merak etmeyin ..a.s

Son düzenleme:
vaş akrep magnum ne olayo güzelim ya ... bak ne güzel akşam sabretmişin şu işi düzgünyap güzelim ya da kurtulalım artık şu vıcık yağlardan ..bilmiyorumkismile
günaydın kızlar
bu sabah regl oldum fazlalıklarımda indi çok şükür
sabah yumurta haşlayıp yedim 2 tane şu 2 gün biraz protein ağırlıklı beslenmek isiyorum bakalım bide su içmeyi unutmasam(
çok sevindim bak şişlikmişki indi hemen ..olumunekankayizsmile
bende yarın yapıcam protein günü...:lepi:
sen nasıl istersen narincim . ama bilki yenidem başlayım diyorsun ama bu seferde başlamadan bitirmişin .kafamçokkarıştıkötükedihüso
cuma günü tarıh ve düzenlemeye göre bildirim ver ekleyim canım .a.s

erkeklere ölümmm ..akannehir(çokmu gaddarım ne *sempatiksalakcinni

bu cuma tarihli kilomu başlangıç kilosu olarak ve tarihi olarak bildiririm abla.bu son olacak ,olmalı başka yolu yokkkk :umursamaz:

kanal d de hpoglisemi konusu işleniyo ilgilenenlere duyurulur
o satlerde uydu tamiri yapıyordum BENNNsempatiksalakcinni TAMİRCİ GELDİ HANIMMM ...:roflol:
EŞİM HASTAYDI SABAH ÖYLEYE KADAR EVDEYDİ BENDE PC AÇAMAYINCA TAMİRE DALDIM ..sempatiksalakcinni
KANAL D NİN sabah programı çok güzel helede şu geveze dr. olunca anlattıkları çuk diye montiye uyuyor . yaşaşın artık diyetisyenlerde amcamdan 20 yıl sonra işin özünü kavramaya başladılar..:jeyyar:
arkadaşlar yazmış güzelim ..hoş geldin . yanlız bu beslenme 1.2 haftalık deyil baştan yazayım en az 1.2. aylık .tabi kilo için yapacaksan ama sağlık içinse bence hayat boyu kolayca yapılabilir ..:lepi:
narincim bazı dönemlerde salıyoruz kendimizi fark etmeden ama inan kilo verdikçe ende kendindeki farkı göreceksin . her şeyin degişiyor ...bayanssulusmile
bende pcos rahatsızlığı var o nedenle bu diyeti tercih ediyorum internetten baya bi araştırdım ama yinede aklıma takılanlar var. pcos tan olayı çok yavaş kilo veriyorum ama yılmak yokkkkkk hepimize kolay gelsin
yavaş olur evet ama eninde sonunda verirsin .buyrunnnnnnnnn
uyanıklar hepsi öyle maytabım eleştirirler ama içten içede örnek alırlar....

hoş geldin yarışcı .. canım cuma günü kilonu ve başlama tarihini nor düş buraya ekleyeyim senide ..olumunekankayizsmile
menün hakkındakıslar yazmış yumurta varsa ekmek yok ...:1rolleyes:
nazlım bu akupunktur neden sende fazla etkili olmadı .??:uhm: şu an kulaklarında iyne yok dimi??

sen bu hafta sabah ekmek yemeyecektin ??
akşamını şöyle yapabilirdin . patlıcan .bol salata vede yogurt daha çok doyardın ..akşamın olmamış .:hulya:
3 ögündede karbonhidrat fazla olmuş ..iştahın acık olabilir .sana az ye demiyorum yedigin şeyler fazla olsada ne yedigine dikkat et oldumu fıstık ...a.s

hafta sonu okada rönemli deyil hafta içi paylaşım lazım bebikim cumalarıda saatinde bildirim lazım .... eger düşünürsen bulurum yer sana beni kırmaz takımlar .a.s
hatta 6. takımada yazabilirsin takımda olmakda şatr deyil güzelim listede olmayan bir çok üyemiz var.

ögle yemeginde hem börek hemde biber dolması var çorbada tavuk suyu akannehir hakikaten çalışanların monti yapması zor ama imkansız değil bende dışardan ızgara söyledimmm sırnaşık şey

Canımcım çok nadiren zorlaşıyor ama genelde kolay. Hatta daha da kolay diyebilirim benim için.

Sonunda bu yorumu aldım ya ölsemde gam yemem :lepi: Saol ablam.

meraba kizlar
bugunki menum
6:00 1,5 dilim tam bugday ekmek,diet marmelat,diet peynir,zeytin,capuccino
ara kaffeinsiz kahve
13:00 tavuk izgara,salata,ayran
ara bitki cayi
aksam icin patlican kozleme yogurtlu,salata,ayran
yatmadan once meyvemide yerim
genelde yazmayi unutuyorum ama hemen hemen hergun 1 saat yuruyorum,ve yarim saat bisiklet turum var. şakkıdı

merhaba kızlar
dunkı menum
8000 ılık su

930 1 dom- 1 sal- 3 zeytın- 2 dılım ekmek
1130 yesıl cay-leblebı
1330 5 kofte- yogurt- salata
1530 yesıl cay
1900 spgetti sarımsaklı yogurtlu salata

sabah 7
2 haşlanmış yumurta (z.yağ,pulbiber ve nanayle soslanmış
peynşr zeytin domates

öğlen2
1 tabak semizotu
1 kase yoğurt
1 avuç fındık
arada yemeyin dedin sanki yanlışmı anlamışım
bende sebze yanında ekmek yiiceme 1 avuç finduks yedim

akşam 19-20
burgerden tavuklu salata tabağı muhtemelen oğlana sözümüz var burgere gidilcek bu akşam
ayran

SELAMLAR

dünkü menüm

sabah sirkeli su sandoloz
kahvaltı t.b. ekmeği 2 dilim diyet beyaz peynir söğüş

öğle bezelye yoğurt

ara kuru kayısı

akşam taze fasuyle peynirli spagetti(yarım pors)

yoğurt söğüş domates salatalık
ara meyve elma erik
gece tarçınlı süt

dün de sordum aebencim spagetti haftada 2 kere falan yiyebilir miyiz
bir de yanında sebze yemeği ile yense sorun olur mu???

Fundacım makarnayı max.haftada 2 kere tüketibiliyorsun.(yalnız 8 dk haşlanacak)
Baklagil ve makarnayıda akşam yiyebilirsin.
1.sayfada örnek menü olarakta var canım,takıldığında orayada bak çok işe yarıyor ordaki bilgiler

ÖRNEK menü

meyve yada meyve suyu .
yarım saat sonra ..( çünki meyve ögünler karıştırılmıyor )

kavaltı

tam bugday ekmegi ne kadar yersen .(kızartırsan kanşekeri oranı dahda düşüyor .).
şekersiz marmelatlar ....
zeytin ezmesi ..
yagsız peynir .. yagsız süt .. yogurt ..
salatalık ,domates, maydonoz vs...

veya
yumurta. peynir. yeşilik domates vs.

veya
yulaf ezması sütlü( %0 yağlı)
yeşlik. domates vs.

ÖĞLE
tavuk .balık . kırmızı et . ama yagsız.(BALIK HARıÇ )...
salata .
sebze yemegi .yada çorbası
yogurt .süt türü .....

AKŞAMDA ..( yanlız akşam kırmızı et yok .. ve porsiyonlar kavaltı ve öglene göre daha az olmalı)

tavuk .balık . ama yagsız mutlaka (BALIK yaglı olabilir )...
sebze yemegi yada çorbası
salata
yogurt .süt, peynir ......

veya
baklagil yada spagetti...( az haşlanmış ).
sebze yemegi yada çorbası
salata
yogurt .süt, peynir ......

akşam et yenmeye bilir öglen yenildi ise.....
et yerine yumurtada yenebilir yada birlikte .....

yemeklerden en az 3 saat sonrada meyve yiyebilirsin .. sütte içebilirsin .

çok acıkılırsa ikindi meyve yenebilir.. ama akşamı daha hafif yapmak şartıyla....

1.sayfadan alıntıdır.

kızlar ilk sayfaya baktım ama kiraz ve kayısının değerlerini göremedim yada ben bakarkör oldum
bunları yiyebiliyomuyuz

ikracım geçen gün bir arkadaş daha sormuştu,kiraz ,kayısı erik,onların gı endeskleri düşük canım aeben ablamda öyle söylemişti yiyebilirsin rahatlıkla bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…