Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

valla abla sana kızılmaz sadece teşekkür edilir bu bilgiler için,tamam bende artık tamamen kesiyorum kuruyemişi bunun yerine meyve takviye ediyim,
peki bende sana birşey sormak istiyorum,kahvaltıdan önce meyve yiyoruz ya hani
çilek ve erik yiyebilirmiyim.

hayırlı sabahlar fıstıklar ....
maytabım paylaşım alanındaki yazın çok güzel olmuş canım bir kere daha tebrik ederim seni.
yanlız 1 ayda ne kilo veridgin gibi ayrıntıyı es geçmişin hehe .

sağol canım sayende zemuszemus

Aebenimm sen nie bana yorum yapmıosun :sinifsinif: dün de yapmadın bugün de:gitme:
delikafaduldengerçektenmi .... bugün sıra gelmemiştir bebikim takımda çene çalıyordunda .. dünde iremim yapmıştı yarum o yüzdendir... yok valla hiç dikkat etmiyorum özür hemen bakayım .Şeniz.

ohaoldumsmileiremcim beni şaşırtıyorsun ... artık tokatı hak ettin bence .:mymeka:
sen gibi eski bir montici nasıl atlar muzun yasak oldugunu hemde baş yasaklardan ..:umursamaz::sm_confused:

Ya abla salaklığıma geldi işte. Bir daha yemem aman uzak dursun. mafoldumben

tabigüzelim neden yemeyesin ... meyve için en uygun zaman migde tamamen açken buda sabah..
amcam vitamin depo etmemiz için . kavaltıdan önce 1 br meyve suyu ve +meyve öneriyor aslında bunu biraz es geçiyoruz bizler .
. ben bu tavsiyeye tekrar uymaya başladım . sabah 1 portakal ve 1 kivi yedim
. çünki monti sadece kilo verdirmeye çabalamıyor aynı zamanda tüm ereksinizmlerimizi sağlıklı bir biçimde sunuyor bize...

iremcim bensende bir gevşeklik görüyorum neden ???. eski hevesinmi yok yoksa sıkıldınmı.??:umursamaz: dört elle sarılmıyorsun artık .

Bir dönem güzelce yapıyorum sonra araya bişiy giriyor ara vermek zorunda kalıyorum tüm motivasyonum bozuluyor abla ya.
Eşim yaparken süper oluyor ama eşimde bıraktı artık yapmıyor. O zaman zor oluyor.

Yine sarılmam lazım iyice. Dikkat etmem lazım. Temmuzda izine çıkmayı planlıyoruz.

Şişko bir anne olmak istemiyorum. :çok üzgünüm:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis maşallah maşallah kıslar haıkasınız haftalık az gibi görünsede 4.5. hafta sonunda harika sonuçlar almışınız ...bravo sizlere...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
menünde harika ekmek içinde sevindim valla kızacaktım ya deyilse ...ekmeksiz monti olmaz ...içinde nekadar vitamin var biliyormusunuz kıslar çok öanmli bizler için ama beyaz ekmek tapkı saman kıslar hiçbie besindedegeri yok desem yeridir sakın ailenizede yedirmeyin eve yavaş yavaş alın ve onlarada yedirin biz artık eve beyaz ekmek sokmuyoruz ailecek ....:lepi:
:lepi:menüntek kelimeyle harika bebikim alkisalkisalkis

ay ne mutlu oluyo insan deyil mi ?.öyle bir lezzetki hiçbir yemekde yk o lezzet...:lepi:

evet mesela ben kendimi sabahları evden çıkmadan bir meyve yersen daha zinde hissediyordum demekki söylediklerinden dolayıymış bende dikkat ediyim bundan sonra,hiç olmazsa tatlı krizenede girmem kaydirigubbakcemile3

Haziran sonu temmuz başı gibi bende izine çıkıyorum,onun için incecik olmak istiyorum.canım gruba gelsene gene,takıma katılmasan bile motivasyonun artar belki ben elimde sopayla geziyorum topikte klava:

iremim seni en iyi ben anlarıma.s ben kaç kere bıraktım başladım hemde her defasında yeniden ... ama hedefim var bak yılıyormuyum ..:umursamaz:.
ama şuda bir gerçek hangi beslenme olursa olsun ilk yaptıgınız sonucu alamassınız bak bana bende sizler gibi yapıyorum ama sizler gibi sonuç alamiyorum neden ????????. çünki bırak yap bırk yap bünye alıştı eski tepkiyi vermiyor .artık amcamda bundan bahsediyor kitapda bunu bile bile ben bırakmıyorum yavaşda olsa hedefim varve mutlaka gidecek yağlar.
. kuzum topla kendini ve bu hafta ben senden bir söz istiyorum .
eşinide boş ver benimkide yapmıyor inan akşam yanımda neler yiyorlar ama yok artık bir nokta koymalıyım ne zamana kadar bunuda yiyimde sonra başlarım diycem bunun sonu gelmeski:umursamaz:
hadi bakalım toplanıyorsun . ilk sayfanın çıktısınıda al degerleri bir güzel tekrar oku her yedigine bak ...a.s

saol canım hemen alıp deneyeceğim a.s.

Haziran sonu temmuz başı gibi bende izine çıkıyorum,onun için incecik olmak istiyorum.canım gruba gelsene gene,takıma katılmasan bile motivasyonun artar belki ben elimde sopayla geziyorum topikte klava:

Canımcım her hafta tartılmayacağım için çıktım gruptan ama yine duramıyorum tartılıyorum. Şebneme sormak lazım yer varsa geleyim yine bari.

Saol abla ya. Böyle moralsiz olduğumuzda moral veriyorsun saol.
Söz abla işallah dediğin gibi yavaşta olsa gitsin yeter. opuyorumnanaktan

:lepi:menüntek kelimeyle harika bebikim alkisalkisalkis

ay ne mutlu oluyo insan deyil mi ?.öyle bir lezzetki hiçbir yemekde yk o lezzet...:lepi:

Kuşum özür dilencek bişi deilde işte senin yorumun olunca ben daha da bi hevese geliyorum. Hem de nasıl hayatım okadar seviniyorumki kilo vermişsin naptın diyenlere birbir anlatıyorum yaptıklarımı birileriyle paylaşmaktan çok mutluluk duyuyorum ahh bide annemi yola getirebilsem çok kızıyorum çok. Akşamdan yemeğimi yaptım bugün için menüm de belli bari onu da yazayım şekerler.

08:00... 7 erik

09:10... 1,5 dl kız tam ekmek+salatalk+domts+peynr+maydnz+biber+çay

13:00... Yarım tb. z.yağlı taze fasulye+1 tb unsuz mercimek çorbası+cacık

19:00... 1 tb semizotu+yoğurt+ (salata yapmaya üşenmessem yapıcam:))

aebencim bu yazın bana resmen ilaç gibi geldi.taşınmaydı yerleşmeydi derken dünden beri montiye tekrardan adapte olmaya çalışıyorum.1 hafta harikaydı benim için.araya taşınma girdi şimdi yeniden yeni bir başlangıç gibi oldu.gidecek bu yaglar başka çaresi yokkkkk :lepi:

afiyet olsun bebikim menün güzel olcak salataya üşenirsen semiz otunu 2 tb yiyebilirsin . ha salata ha sebze ...yerimseniben

bu konuda sizi benden daha iyi kimse anlayamaz kıslar . ama ben sizlerden daha zor durumdayım . (süre açısından ) o yüzden kilom zor gidiyor ve bunu sizinde yaşamanızı istemiyorum .
çünki ben bu diyete 69 la başladım ve 1.5 ay hiç kaçamaksız yaptım ve 7 kilo verdim tamda öyle bir dönemdiki tıkır tkır gidiyordu ama bayram girdi araya ve mecburi 4 günlük şehir dışı izini nasıl dagıldıgımı size anlatamam ..:umursamaz:.. şükredin benim bünyem gibi hemen depo etmiyor bünyeniz ...
işta sizlerin bu duruma düşmasini istemiyorum . eger o bayram ve mecburi ara girmeseydi ben hedef kilolma taa o zaman ulaşırdım ...
malesef arkasıda öyle oldu hep kendini topladım bişi çıktı ve bozuldu her seferinde sıl baştan .. yani durum bu ama bakım burdayım yılmıyorum .. neden çünki istiyorummm .....boshayallersmile

aeben abla sana ben birşey sormak istiyorum bu gruplarla ilgili.şimdi takımdan kendi isteğiyle ayrılan bir kişi tekrar aynı takıma girebiliyormu.ben irem&özge yi takıma çağırdım şu anda 11.kişiyiz biz yani 1 kişilik yerimiz var ama kimse kuralları net bilmiyorum kaptanda yok soramıyoruz.sen bilirsin nasıl yürüyor bu işler :kedi:

aebencim ben sabahları 6:30 la 7:30 arası yürümeye başlayacagım inşallah.işe gitmem 8:30 kahvaltım 9:00 u buluyor.yürüyüşe çıkmadan önce 3 kayısı yada 1 elma yesem öyle yürüsem daha mı iyi olur evden çıkmadan 1 bardak süt mü içsem acaba :uhm:

geri dönmek üzere ayrılan bir üyeyi tekrar takıma labiliyorsunuz canım . hangi etapta ayrıldıysa o kilosunu baz alıyorsunuz daha sonra o hafta kilo bildirip devam ediyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…