Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

çiçekçim tebrik ederim valla kiloları eklerken baktimda 4 haftada 7 kilo olmuş kilo kaybın maşallah .....

saol abla opuyorumnanaktan elimden geleni yapıyorum yaza hızlı bir giriş yapmak istiyorum inş.kaydirigubbakcemile5

Dün kü listemi yazıyım hemen
08:00
Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,peynir

13:00
Ara
1 adet yeşil elma

14:30
Öğle
Adana (pidesiz),salata,ayran

18:30
Ara
6 badem -8 fındık

20:30
Menemen,peynir,yoğurt,5 çilek

3lt su
50 dk yürüyüş,
20 dk aerobik hareketler

günaydın kızlar dünkü menüm
sabah 3 dilim tam buğday ekmek yağsız peynir 6 zeytin yarım domates

öğlen spagetti 8dk.haşlanmış yoğurt salata yiyemedim yoktu

akşam türlü yoğurt yedim

gecede çilek

Maşallah canım ya darısı bize.

Çiçekim maşallah kız maşallah. Süpersin.

Güzel menü abla.

Ben dün neler yedim yazayım hemen. Bu sabah yine tartıldım ve yine 74. Ne düşüyor ne iniyor yahu sinir oldum. Artık Cuma tartılıcam işallah 200-300 gr düşer.

Sabah
yarım domates, 1 kk peynir, 1 dilim buğday ekmek, 3 zeytin, 4 dal maydonoz

Öğlen
diyet karnabahar, salata, yoğurt

Akşam
yemek yemedim sadece meyve yedik
3 dilim kavun, 5 erik, 1 muz

günaydınlar kızlar .

dün yediklerim

sabah
2 adet haşlanmış yumurta
1 adet domates
yarım salatalık
kk dan az peynir

öğlen
1 tabak patlıcan yemeği
1 kase cacık
salata

ara
1 bardak ligh süt

akşam
4 yemek kaşığı patlıcan yemeği
3 yemek kaşışı tavuk sote ( arkadaşıma gittik yemeğe hardal sosu ile yapmıştı sanırım tavukları hardal yenebiliyormu bilmiyorum kız tabağıma koymuştu geri çeviremedim )
salata

saol tatlım,metabolizmayı şaşırtmaya çalışıyorum inş.işe yararkaydirigubbakcemile5
birşey sorucam sana kavun ve muz yasak değil miydi montide gı yüksek olduğu için yalnılş mı hatırlıyorum yoksa canım

ICIR ....
BAŞLANGIÇ... 03 .4 ..2010

İLK HAFTA ... 68 200gr.
1.HAFTA....... 67.600gr..
2.HAFTA ...... 64 400gr...
3. HAFTA ..... 64 800gr.(bu hafta kaçamak yaptı ....)
4.hafta............64.300gr
5. hafta ..........63.600grsositososito

Nazcım menün güzel şekerim afiyet olsun.

Çiçekim evet öyleymiş şimdi baktım da 60 mış gi değeri. Dikkat etmedim. Karpuzu biliyordum ama bunları bilmiyordum. En iyisi listeyi basıp dolaba falan asmak.

gunaydın kızlar cok yorgunum mutfagımdan su hala akıyor bır yerde tıkalıklık var ama cozemedık bugun usta getırıp baktırıcazzz

aebencım dun ben menume ekmek yazmayı unutmusum yoksa yemez olurmuyum ekmek yemedıgım zaman bılıyorsun cok kotu oluyorumm hastalanıyorumm
dunkı menume gelınce;
sabah ılık su
930 1 dom-1 sal-4 zeytın-2 dılım tam bugday ekmegı
1130 bır avuc leblebı-yesılcay
1330 kıymalı patlıcan yemegıyanına yogurt
1530 yesıl cay
1830 yogurt-salata- yesıl fasulye yemegı

ıcırım tebrik ederim.kaçamaksız bir haftada güzel kilo vermişsin.kaydirigubbakcemile5
evimi su bastı demiştin ya dün,mutfaktan kaynaklanan bir sebepten dolayı mı evini su basmıştı canım senin

Nazcım menün güzel şekerim afiyet olsun.

Çiçekim evet öyleymiş şimdi baktım da 60 mış gi değeri. Dikkat etmedim. Karpuzu biliyordum ama bunları bilmiyordum. En iyisi listeyi basıp dolaba falan asmak.

ben o tabloyu çıkardım canım,ilk başlarken sürekli çantamda gezdiriyorum,kitabı var ama evde olmadığım zamanlarda çaktırmadan bakıp yiyorum dışarıda sopa yememek için senden ve aeben ablamdan kaydirigubbakcemile3

Icırcım geçmiş olsun canım inş. sorunun nerden olduğunu bulursunuz.

Dünkü menüm

08:00... 1 yeşl elma

09:30... 2 dl tam kz. ekmk+salatalık+domates+peynr+biber+maydonoz+çay

13:30... 1 tb etsiz yeşil mercimek yemeği+yarım tb zeytinyağlı fasulye+yoğurt

21:00... Bol salata+2 haşlanmış yumurta+kk lıght peynir

Sabah bi arkadaşıma rastladım ve napmışsın sen negüzel zayıflamışsın dedi ayyy nasıl mutlu oldum kıslar yaa hele yaza iyice verince görenler şok olcaksositososito

günaydın kızlar
nasılsınız
şişkinliğim yavaş yavaş iniyo inşallah
bugünde bebek görmeye gidicem yabancım değiller reddedebilirim ,inşallah çay koyarlar şerbet yada meyve suyu vermezler pofff neler düşünüyoruz yaa:))

hayırlı sabahlar fıstıklar ....
maytabım paylaşım alanındaki yazın çok güzel olmuş canım bir kere daha tebrik ederim seni.
yanlız 1 ayda ne kilo veridgin gibi ayrıntıyı es geçmişin hehe .

ohaoldumsmileiremcim beni şaşırtıyorsun ... artık tokatı hak ettin bence .:mymeka:
sen gibi eski bir montici nasıl atlar muzun yasak oldugunu hemde baş yasaklardan ..:umursamaz::sm_confused:

Günaydınnn kızlarrr dünkü menümü paylaşmak istiyorum
10/05/2010
08:00
1 Bardak Yarım Yağlı Süt
10:00
2 Dilim Tam Buğday Ekmeği
1 Parça Beyaz Peynir
1 Domates
1 Salatalık
12:30
1 Kase Yoğurt
1 Tabak Karışık Salata
2 Küçük Parça Tavuk Göğüs Izgara
19:00
1 Tabak Yoğurtlu Brokoli Salatası
1 Bardak Ayran
1 Tane Haşlanmış Yumurta

SPOR
60 Dakika Yürüyüş
15 Dakika Bisiklet

alkisalkisalkismenün harika olmuş gözdem . böye devam .......
tek uyarım sabahki süt onun yerine meyve yemeni istiycem ....
madem işde kavaltı yapıyorsun sabah bol meyve ye evden çıkmadan . bu ;1 br meyve suyu +1 meyve olarak .a.s

MENÜN GÜZEL ÇİÇEKÇİM . AFİYET OLSUN ...
bişi diycem bana kızmayın olurmu ... amcam aralarda kuru yemişi önermiyor ara olarak ya meyve yada yağsız süt peynirr ayran öneriyor .bunu yazmak zorundayım ..
aralarınızda ekmek ve fındık cevizden vs uzakdurum diyor ve eklemiş çok vitaminlidirler diye yani ara olarak güçlü görmüş ....:kedi: dün okudum bende dank ettim kendim için . bu kitap daha acık anlatımlı kıslar a.s
ikracım spagetinin .3.4. dk haşlananı var neden onlardan denemiyorsun . daha çabuk piştiginden daha kan şekeri düşük .. yanınsa yogurt yada yeşilik olmamasıda kötü olmuş .:1no2:
ama güzel menün .a.s

abencim yoğurt vardı canım ama salata yoktu 4,-5 dakika haşlanan spagetti hiç duymadım canım markası ne hemen alırım ben

alkisalkisalkismenün harika nazlım bu sabah ekmegi kesmen 1 haftalıgına senin kilonu baya tetikler ... tek eksigin akki yogurdun olur okdarda . afiyet olsun ....
hardal listede vardı sanırım degerine bak bakalım ..ama salata sebze bol yediginden dengelemiştir yüksekse bile . merak etme .Şeniz

abencim yoğurt vardı canım ama salata yoktu 4,-5 dakika haşlanan spagetti hiç duymadım canım markası ne hemen alırım ben
aa gerçektenmi ?? fıstıklar bunlar çok konuştugumuz konulardı eski sayfalarda oyüzden hatırlatmamışım sizler biliyorsunuz diye ..:uhm:
büyük mr. hep var ben nuhun ankaranın kini alıyorum . üstünde yazıyor zaten ince çubuk diye yeni çıktı bayada ragbet görüyor . eskisi bana kütük gibi geliyo artık hemde hemen pişiyor çok piratik . bak hatırlatayım piştikten sonra hemen soguksuyla yıkıyorsunuz dimi??a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…