Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar yeni taşındıgım evin arkası yürüyüş yolu hemde yeşillikler içinde bende sabahları işe gelmeden önce yürüyüşe başlamak istiyorum.inşallah kendimi disiplin edebilirimmm

Hakkatten zili nerde ya. Taşınma telaşı bitmedi herhalde daha.

Bende artık zayıf olmak istiyorum. ıstediğim herşeyi giyebilmek istiyorum ama giyemiyorum neden çünkü içine giremiyorum.
Yakıcam kendimi yakıcammmmmmmm.

Kendinle beraber benide yak canım ya ,bende artık kendime birşeyler almak istiyorum ama ne giysem yanlardan birşeyler çıkıyor,giyim mağazalarının önünden bile geçmek istemiyorum artık kafamçokkarıştı

Çiçekim offf offfff
Bu sene artık son olsun kilolu olarak geçen işallah.
Bitsin artık bu çileeeeeeeeeeeeeeeee

Çiçekim offf offfff
Bu sene artık son olsun kilolu olarak geçen işallah.
Bitsin artık bu çileeeeeeeeeeeeeeeee

oofff ki ne oofff valla arkadaşım

artık bir yere gidince karnımı çekmekten bıktım yakında patlıycam heralde karnımı içime çekip oturtmaktan :sinifsinif:
bu hafta çok hırslandım bakalım inş.istediğimi elde ederimde tatile kadar fit olurum.kafamçokkarıştı

caglayancım bende aynı senın gıbıydım dogumdan sonra koca gobekle dolasıyordum keyıfsızdım magazanın ıcıne bıle gırmıyordum bana gore bısey yok dıye her goren kac aylık dıyordu sonra sonra ınmeye basladı gecen yıl anneler gununde 74 kıloydum sımdı 64 dum 10 kılo gıtmıs buna da sukur hayal bıle edemıyordum sunun surasında 3-4 kılocuk kaldı 60ı gorudukten sonra gerısı gelıcek ınanıyorummm

anlatmaya çalışmıyorumda yiyorum diyorum kimse anlamıyo anlamalarınıda beklemiyorumda hayatıma midahale etmeseler bide

bu arada bezelye konserve değil taze bezelye pazardan aldım baktım listeye bulduım 35 miş degeri yani yenebilir içine patates ve havuç katmadan pişireyim bari yada katarsam onları tabagıma almayayım ne dersiniz kızlar

sen çok güzel kilo vermişsin canım 1 senede kalıca olarak gitmiş,benimde hedefim evlenirken geldiğim kiloya gelsem yetecek o zamanlar 65 idim,evlendim haplar falan derken acayip kilo aldım.şimdi onlarda bıraktım,monti amcama sarıldım artık.

montide bezelye yemeği yasak mı kızlarrr

Bezelye yemeği serbest ablacım,havuç ve patates katmadan yapabilirsin.ben en çok kıymalı yapıyorum tadıda güzel oluyor

abencim ben yüzde yetmiş kakao olan bitter çikolatadan yiyemem dimibilmiyorumkismile :kedi:

aebencim çok teşekkürler canım tarif için.bende deneyeceğim bu cuma pazardan alayım çilekleri .hazır satılanlar acayip pahalı doganın ufacık bi kavonozu 8,00 tl di.
yaptıgım mermeladın içine kattıgım oydu işte narinim ...ama çok tatlı oldugundan benim 4 kavonoz mar. tadlandırdı yanii..... o kavanozla 4 kavonoz çıktı
abencim ben yüzde yetmiş kakao olan bitter çikolatadan yiyemem dimibilmiyorumkismile :kedi:
şu aşamada tavsiye etmem ikra biraz sabır ....
birde2. takımda okudum monti yapan kıslar etle ekmek yiyorlar galiba bu monti deyil bence .:1no2:

narinim taze bezelye yiyebilirsin . konserve deyil ama ... havuçve pattat katma suyuna geçer ..

sabah 7
peynir zeytin domates biber
2 dilim kız.ekmek

öğlen 2.30
tavuk göğüsü
yoğurt
d-mates

akşam7.30
semizotu yemeği
yoğurt
2 çiğköfte
bol göbek

nasıl olmuş acaba
çiğ köfteler
çok güzeldi ama yaa oturup 20 tane yiyebilirim yani ama amca tuttu attı beni masadan :)))))
sağolsun monti amca

aebenim cok özür dilerim ablam takıma kilo bildiriminde blununca burayı atlamsım bu hafta 59.5 kilom

iyi aksamlar kizlar
HAFTA SONU MENUM
cumartesi
8:00 2dilim tam bugday ekmek,marmelat,diet peynir,zeytin,capuccino
12:30 kuru kofte(ekmek yerine icine yesil mercimek ilave ettim),salata,ayran
ara bitki cayi
aksam kiymali yumurta,salata ,ayran

pazar
8:30 2 dilim tam bugday ekmek,zeytin,diet peynir,diet marmelat,capuccino
13:30 disardaydik sadece 1 armut yiyebildim
16:45 salata,3 findik, kucuk bi avuc beyaz leblebi
19:30 kavurma,1 domates,ayran
21:30 cocuklara bakarken dayanamadim meyva yedim 1 erik,5 tane yeni dunya
meyveyi biraz erken yedim biliyorum ama oldu artik:sinifsinif:

bugunki menume gelince
6:30 2 dilim tam bugday ekmek,diet peynir ,zeytin,diet marmelat,capuccino
ara bitki cayi
12:45 kocaman bir tabak salata icine incecik dilimlenmis dumanda pismis kuru et,ayran
ara bitki cayi
19:30 zeytin yagli taze fasulye,yarim sosis,yogurt

bende yazayım menümü..

8.00..... k.k peynir----1 yum omlet..2 ceviz ....

13.00......2 .parça tavuk ızgara.... 1 tb sebze ızgara ....k.k peynir...

17.00... 1potakal . 1 kivi...

18.00..1 tb yugurtlu spagetti... 1 tb salata ....1 ceviz.

2.5 lt su .. 3 olabilir ....
20 dk pilates ... 1 saat yürüyüş....
bu saaten sonra ya yogurt yada meyve yerim oda yersem ... bugün iştahım azcık indi....

çiçekçim tebrik ederim valla kiloları eklerken baktimda 4 haftada 7 kilo olmuş kilo kaybın maşallah .....

menün güzel mayabım afiyet olsun ....
sen amcamı dinle o işini bilir ..kaydirigubbakcemile3

camlıcam pazarın eh işte olmuş satlerden dolayı birazda kavurma akşama agır olmuş ama hafta sonu idare eder...:1hug:
diger menülerin güzel canım afiyet olsun ..alkisalkisalkis
yanlız cumartesi kuru köfte ne ola etlimi ???öyle olunca baklagille ters olmuyormu .?? yosa sedece mercimeklemi.??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…