Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Geldım . Öncelıkle geÇmıŞ anneler gÜnÜnÜzÜ kutluyorum ....
Rabbım tÜm hatunlara nasıp etsın bu duyguyu ......

ıeremcım sÖzÜm sÖz bacım hafta sonum Çok kÜÇÜk bır ıkı yanlıŞ dıŞında gÜzeldı dıyet aÇısından . Ama gene kılom artmıŞ ...pıskolajıkmı bu hafta sonu bende anlamıyorum .. Yoksa refg Öncesı durummu onuda bılmıyorum bugÜn yaĞ ÖlÇÜmÜ yaptıragım bakalım ŞıŞmı kılomu ?
MenÜlerımı yazarım .. Bı geÇmıŞe bakayım ...

Canım menülerin güzel maşallah. Öğlen yoğurt ekleseydin güzel olurdu.
Geçmiş olsun cnm Allah beterinden saklasın.

Maşallah cnm bu ne hız. Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin.

GÜnaydın hayırlı haftalar olsun gelİrİm as sonra ....

Günaydın abla.

BAYIlDIM ICIRIM DEMEK TeHLıKEYE ATMAK ıSTEMEDıN SÜPERSıN ...alkisalkisalkis
menün içinde ayrıca tebrikler ...:içelim:
Canım ben erken menopoza girdiğimden östrojen( bitkisel) ve progestoron hormonu alıyorum..7 yıl daha kullanacağım,normal menepoz yaşına gelene kadar....:çok üzgünüm:
:çok üzgünüm::1hug:
Aebencim ben 2. ve 3. haftamı yazdım ama dikkatinden kaçıyor demekki 52.7Kg dı bu hafta 52.4 Kg canımzemuszemus
özür TK cım valla bazan kaynıyor kusuruma bakmayın artık .:kedi:
he valla bende daraltıyorum ama bi kaç giymeden yine bol geliyor .....kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Merhabalarrr, 6. takımdanım ben, direnişlerim sona erdi kendi simotignag diyetime son vererek aranıza katılmak istiyorum, aeben ablişim seni çok sever gözlerinden öperiiiiimmmm :jeyyar: Tamamen mantığını kavrayamasamda hafta sonu başladım dün kü menümü paylaşmak istiyorum sizlerle
09/05/2010
SABAH
2 Dilim Tam Buğday Ekmeğinden Yapılmış Yağsız Tost
1 Tabak Maydanoz
1 Domates
2 Yeşil Biber
ARA-10:00
1 Bardak Portakal Suyu
ÖĞLEN
3 Izgara Köfte
1 Kase Ayran
1 Tabak Karışık- elma sirkeli-baharatlı mevsim salatası
ARA 15:00
1 Fincan Yeşil Çay
AKŞAM
8 Yemek Kaşığı Taze Fasulye Yemeği
1 Bardak Ayran
Yarım Tabak Salata
UYUMADAN 23:00
1 Bardak Kefir

Olmuşmu ablacığııım fisfisfis

Günaydın herkese.

Pek iyi bir haftasonu geçirmedim. Ama bu sabah hala 74 kilodayım sevindim.

Aeben abla menülerini bekliyorum haftasonu için. sopamı aldım elime ona göre yani.
kaydirigubbakcemile3sopa deyilde sırf söz için kendimi firenledim yoksa iştah fena bu regl öncesi.:umursamaz: birde cumartası kendim 2 tapsi baklava yaptımohaoldumsmile eşim çoktandır istiyordu ..
belki san sözüm olmasa 1 tanede olsa yerdim ama tadına bilem bakmadım şimdi fırının içinde kuzu kuzu yatıyorlar ... ama yok bu hafta bu 62 zincirini kırmalıyım yaaa... öf niye artı gene benim kilom ...alsanaalsanasmile

ama belliki sopayı sen hak etmişin ...:mymeka::dilcikar:

cadı seni gel bende seni öpem Şeniz

ilk gün için olmuş diyelim ..a.s

hatalarınıda yazalım hemen ....
şu portakal suyunu kavaltıdan önceye alıyoruz oldumu ..kaydirigubbakcemile5 mümkünse kahvaltı ve öğlen arasında ara yapma . ama çok acıkırsan 1 elma ye ...hatta sabah meyve suyunun yanında başka meyvelerde yiyebilirsin lif bakımından . suyu deyilde portalalınıda yiyebilirsin .... kahvaltıdan 20 dk önce ...kaydirigubbakcemile5

geceki aran acıktıgın içinmi ?? yok açıkmadı isen yapma ... kefirler doymuş yag var birde gece geç satte depo olması çok kolay oluyor ... gece açıkırsan aran için meyve ye yemekten 3 saat sonra ama .a.s

diger ögünler gayet süper....alkisalkisalkis

gözdeminyak daki gibi kavaltın yogun öglende.. akşamında hafif yapmaya çalış .... kahvaltına istersen 1 dl ekmek daha ekleye bilirsin ... gün buyu daha tok olursun ama yok doydum dersen eyvallah .kaydirigubbakcemile5

gözdem senden azim bekliyorum bak . biliyorumki kafana koyarsan yaparsın bünyende musaid bu düzen için harika sonuçlar alabilirsin ..kaydirigubbakcemile5

Tamam ablişim dediklerine harfiyen uyacağım, söz bu sefer bozmuyorum artık, acıktığımdan değilde kefir faydalı diye içmiştim, araları minimum tutayım o zaman ablişcimmm opuyorumnanaktan

alkisalkisalkisalkisalkisalkissüper menü tebrikler ikra ..hafta sonu içinde ...olumunekankayizsmile

Tamam ablişim dediklerine harfiyen uyacağım, söz bu sefer bozmuyorum artık, acıktığımdan değilde kefir faydalı diye içmiştim, araları minimum tutayım o zaman ablişcimmm opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile5kefiri içeçeksen ikindi aranda iç yerimsenibenyanlız başına bi mahsuryok o satte arada bir ...
temel ilka 3 ögün gözdem . kahvaltı ve öğlen karnını güzelce doyur ki gün boyu ve aralrda acıkma ...akşam hafif ye ......
ama çok açıkırsan saati uygunsa ara yap bak aç kalıp şekerini düşürme . aran için önemli olan bi önceki ögünün üstüne yama yani diger ögünden sonra en az 3 saat geçmesini bekle ...a.s

MERHABALAR HAFTA SONU GıREMEDıĞıM ıÇıN GEÇMıŞ ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU MUTLU OLSUN BAYANLAR
ŞU DETOKSU YAPMAYA ÇALIŞTIM HAFTASONU AMA YOK OLMADI ANCAK 1 GÜN DAYANABıLDıM CUMA AKŞAMINDAN DETOKS SUYUNU ıÇTıM CUMARTESı TELAŞLI BıRGÜNDÜ DIŞARDAYDIM HEP AÇLIK HıSSETMEDıM SU KAYBIM OLMASIN DıYE SUYUMU ıÇTıM AKŞAMÜSTÜ EWE GELDıĞıMDE DE 2 YEŞıL ELMA SUYU SIKTIM KENDıME ıÇTıM. BÖYLE AÇ BıRGÜN GEÇıRDıM AMA MALUM PAZAR GÜNÜ ANNELER GÜNÜ OLDUĞU ıÇıN YAPAMADIM.

PAZAR

09:00... 1 YEŞL ELMA

10:30... 3 DL KIZ. TAM EKMK+SALATALIK+DOMATES+PEYNR+ZEYTıN EZME+BıBER+AÇIK ÇAY

14:30... 3 PARÇA GÖĞÜS TOST MAKıNASINDA YAĞSIZ KIZARTTIM+YOĞURT+SALATA

21:00... PıLıÇ IZGARA+SALATA+AYRAN

PAZAR GÜNÜ GÜZEL BıR MONTı GÜNÜ OLDU:dance: VEE 5Lı RAKAMLARI GÖRÜCEM ESKıSı GıBı :dance:

Son düzenleme:
nesliham RABBIM sana hayırlı zamanda verecek canım sabır biraz ....:1hug:
çiçekçim ben kızmıyorum sana a.s neden . çavdar ekmeginde promlem yok yasak deyil sadece küçük bir hata ....
ama misafirlikteki yaskalar işte ama onda mecbur kalmışın şu erkekler yokmu neden bukadar anlayışsızlar.Çok üzgünüm çoook
ama seni tabrik edrim ben akşam tekrar menülerine dönmüşsun ...alkisalkisalkisbu u dönüşü işte eger salsaydın şu an telafin olmazdı .sengözlerimebaksanab
sizlere tavsiyem kıslar böyle bir durumda yasak şeyler yemek zorunda kaldıgınızda telefi şeçenegi aklınıza gelsin .. düşük degerli yiyecekleri ezberleyin . bu tür kaçamkların yanında telefi için onlardanda yiyin (salata .yogurt. sebze vs.)hatta yemege onlarla başlayın .. bu bir nevi 2. şama menüsü olsun . bu şekilde yaprsanız kilonuzu az atkiler ..a.s

şu yazdıklarını okudum ya nasıl içim rahatladı abla biliyormusun.evet erkekler çok anlayışsızlar,ayda kaç defa geliyoruz yesen ne olur,diyetin hemen bozulmaz gibi laflar,sonrada diyorlarki sen kilomu aldın.Anlayamadım gitti bir türlü onları ya neyse,
ama bu hafta kendime sözüm var sporuda artırıp bireyselde 1.olma niyetim var hadi bakalım bugün güzel başladım güne inş.devamıda gelir. :lepi:

unutmadan anneler günün kutlu olsun ablacım
ve sitedeki tüm arkadaşların inş.birgün bizde anne oluruz opuyorumnanaktan

ay çok geçmiş olsun zarar çokmu???

ıcrım sen ekmek neden yemiyorsun ??. bu menülerin tesadüfmü yoksa hiç mi yemiyorsun ??? eger öyleyse yanlıştasın ..
ekmek yememen belki tatlı yememen kadar bu beslenmeye aykırı bişi ..alsanaalsanasmile
ohaoldumsmileay ne bune hız narın ... canım güle güle otur agız tadınla ...kaydirigubbakcemile5
artık ne kadar yogun olsanızda menülerinizi mutlaka bekliyoruz burdan uzak olunca olmuyor ..kaydirigubbakcemile5

soggol çiçekim ... Rabbın gönlünüzün muradını versin yok böyle başka bir duygu bu dünyada .....senağlama

aebencim hakikaten bende bugün düşünüyorumda nasıl üstesinden gelebildiğime hala hayret ediyorum.elhamdülillah Rabbim yardım etti.montiden uzak oldugumda anladımki monti yaptıgım zaman daha enerjiğim , uykum daha düzenli ve sürekli atıştırma gereği duymuyorum buyüzden montiyi bırakmaya hiç niyetim yok teşekkürler aebencim iyiki bu topici açmışsın canım ve diger arkadaşlarımda sagolsunlar çok yardımcı oluyorlar.olumunekankayizsmile münüleri bugünden itibaren yazacagım canım

:1hug:a.s.

HAFTA SONU MENÜM .

cuma ..

8.00....
1.5 dl ekmek ..k.k peynir. sögüş . 3 y.zeytin .

13.00 sebze haş. 1kase ygurt ..2 ceviz.. marmelad....

16.00 salatalık .domates....

19.00 çoban salata lorlu ve y. zeytinli.. 2kş yogurt... y dl ekmek ....

22 00..2 kuru kayısı . 3 fıstık .

80 dk yürüyüş .....

cumartesi....
8.30... 1kase yulaf sütle ....
(bebelerle tekrar kahvaltı çok açımohaoldumsmile :umursamaz:)
10. 30 . 2 dl ekmek k.k peynir..yeşil zeytin .domates.

.14.00 1 elma .

15.30 .yr.tb tav. mantar..2 kş yogurt.. salata

20.00 .1 kase kır.mercimek ..2kş yogurt . az peynir (

60 dk yürüyüş ..
cumartasi baklava yaptım tabi yemedim bizimkler yanında dondurmayla götürüyorlardı . artık bana teklif bile etmiyorlar sen yemiyormusun diye ..bilmiyorumkismilenaniknanik

pazar....
10 30 . çok açım ..ohaoldumsmile
4 dl ekmek ....k.k peynir . marmelad .. z. ezmesi... domates ...

14 30..1 br süt ...
16.00 .4 tn. altın başak (dışardayım )

18.001 kase mercimek ..salata ..menemen ..1 kş yogurt . 1 çt peynir...
22.00. y. elma ...3 fındık ....

hafta sonum böyle . ve bu sabah 62. 8 geldim artıdayım yene .bünyenin bir oyunumu yok hatammı var . birde sizin gözünüzle degerlendirelim ..:umursamaz:

Son düzenleme:
aebencim marmelatı nasıl yapıyorsun tatlım koyulaşması için nasıl bi yöntem uyguluyorsun daha önce yazdıysan eger özür dilerim ben göremedim de.

günaydın kızlar haftasonum berbat geçti offf
bu nasıl b, yorgunluk zangır zangır titriyo vücudum
eşimin teyrzesi dediki dün sen bi hasta ol canına okuycam senin
valla korktum bide dedim hasta olursam valla dillerinden kurtulamam
iş yaptımya kaç gündür öğlenler aksadı öğlen aksayınca yemek saatinde acıkmadım geç acıkıncada süt ayran gibi şeylerle geçiştirmeye çalıştım herhalde yemek düzenimdeki bozukluktan dolayı 58 çıktım sabah
olsun moral bozmak yok buraya kadar geldim çok şükür daha altınıda görebilriim herhalde
bundan sonra öğün atlamak yok inşallah
dün bide akşam üstü aradı teyzem hadisize tavuklu pilavısıttım gelin yok dedim anam bi bağırdı bende kapatınca teli oturdum ağladım eşim geldi gördü bhalimi tamam dedi ben gideyim bişey bulurum sonra beni aradı teyzem korkma pilavbitti çaya gel hadi diye :))))eşim ne dediyse artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…