Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

saol canım 5 kıraz yedım yesıl cayım eksıksık tabı
opuyorumnanaktanteşekkurlerrr bu aradan cıcekcımmm

Kızlar resimler bendede görünmüyor görebilenler link vermeniz mümkünmü?

kızlar acıll yardım arkadas ıs yerınde meyve getırdı
erık kıraz ve nektarın var
bunların hepsını yıyebılırmıyım yoksa
5 erık veya 5 kıraz veya 1 nektarınmı yıycem
hepsinide yiyebilirsin ıcır ...cokacimcoook

şimdi bakın görünüyormu?*
evet çıkmışler biraz küçük ama okunuyor ..
ilk resim kan şekeri göstergesi.
2. resim etle yenmeyecekler tablosu . 3. resim 2 günlük örenek menü...

4. resim ise et karıştırmadan yenecek karbonhidrat ögünleri(baklagil spagetti ) içinden sececeksiniz sizi uygun olanları .... bu son resimdeki menülerden haftada 3.4. kere yiyebilirsiniz ...

Eklentiler

• $Fotoğraf-026a6.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 47
  • $Fotoğraf-026d6.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 85
  • $Fotoğraf-0266.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 63
  • $Fotoğraf-0267.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Canım yok mozillayıda yükledim oda açmadı yaa bende görmek istiyorum.

Bide aeben müsait olunca 2. aşama bilgini bekliyorum dörtgözle lütfen yada eve dönünce bu gidişle 1.aşamadan başlayacağım :kedi:

abencim şimdi kivi yiyebilirmiyiz canım senin fikrin nedir

canım 1. aşamayla 2. aşama arsında şöyle fark var sadece . günde 3 ögün var dimi bunlarda hepsinde deyil ara ara kaçamAk yapablirsin yani her ögünde kaçamak yok .. 1. aşamaya bi nevi gevşetip devam et.....
mesEla baklagille yagsız eti beraber yiyebilirsin sen . yada et olmayan doymuş yag olmayan ögünlerine 1.2. dl ekmek ekleyebilirsin (sebze yada baklagil ögünlerine )
haftada 1 tatlı yiyebilirsin ama ertesi gün 1.2. gün fazla kaçak yapmadan devam etki yerleŞmesin .... resimleri gördü isen ... ilk resimde 35. altı ve 50 altı diye ayrılıyor bu yiyeceklerin o ögündeki toplam kan şekeri degerleri.... 1. aşamda biz 35 geçmiyoruz sende 50 yi geçmiyceksin ....
ve kaçamaklarını ögün arkalarına yaparsan telafisi kolay olur ....
50 altındaki meyveleri rahatlıla yiyerbilirsin ama meydeki saat kuralına mutlaka uy ..
vaktim olunca örnek liste ondanda resim çeker koyarım TK CIM :1hug:

BİRDE TK CIM AMCAM pankreasın yeterince güçlenmesi için 1. aşmanın 2 ay kadar sürmesini öneriyor .. eger bu süre kadar devam edersen tekrar kilo alman zorlaşır bunuda hatırlatayım .....a.s

abencim şimdi kivi yiyebilirmiyiz canım senin fikrin nedir
sultanım duymasın . EVET .:roflol:lülülülülülü
AMA yanında degeri düşük meyvelerle dikkat ederseniz hep dengeleme var ...kivinin yanıda degeri düşük başka meyve.a.s
artık bu denge işine alışın kıslar çünkü buna hep devam edeceksiniz hangi aşamada olursanız olun demgelemek çok önemli bu yöntemle 2. aşamada ne olursa olsun her şeyi yiyebilirsiniz ama her şeyi. :jeyyar:cokacimcoooktek kural dengelemek ve ertesi bi kaç gün kaçamak yapmadan toparlamak .a.s

bakla yenebilir diyo 4.sayfada ama bizim listede yasaklılar arasında? yeşil bakla yasak kurusu mu serbest acaba aebencim?

bakla yenebilir diyo 4.sayfada ama bizim listede yasaklılar arasında? yeşil bakla yasak kurusu mu serbest acaba aebencim?
baklanın degerti baya yüksek nurom . orda vermiş ama o menüler hep karbonhidrat yani protein yok birde yanında başka degeri düşük karbon hidratlarla yenmiş onlar dengeliyor ......

sizin aklınız karışacak en iyisi kitaptan menü örnegi vermeyim siz benim dediklerimle yapın ... ben bile okuya okuya ancak dank ediyorum . birde kitaplar arasında farklılıklarda var bazı yiyecekler konusunda . mesela baklagilden bulgurdan 1. aşamada uzak durun diyor . haftada 3 defa fazlan oda sedecakarbonhidrat ögünlerde yiyin diyor ve üstelik spagetti gibi karbonhidratlı ögünlerde yağ kulanmayın diyor çok az miktarda z. yağına izin veriyor .......

siz daha önceki ve benim yönlerdirdigim gibi devam edin kıslar a.s o zamanda etle zatem baklagil yemiyorduk a.s
yeni ögremdigim 4 şey var sizlerde tavsiyem .

1. karbonhidratlı ögünlerde yağı en aza indirin ....(ekmek .sapagetti .baklagil )
2. kuru yemişden uzak durun yersenizde arada deyil salatalarınıza katın (ceviz gibi)
3 .aralarınızda meyve yiyin
4. ve mümkün oldugunca gece ara yemeyin meyvede olsa ...

mesaj alınmıştırkaydirigubbakcemile5
bugünkü menüm
sabah7
menemen içi
2 dilim kızarmış ekmek
peynir
kıvırcık
çay

11
1 elma

1
4 köfte
2 domates
2 yeşil soğan
yağsız yoğurt
ayran

5
5 adet fındık
yarım ceviz

7.30
kıymalı taze fasulye
1 domates 1 biber
yoğurt
az ayran

bu gadder

İlk kitapta da kuruyemiş yiyin diyordu niye böyle değişiklikler yapmış ki amcam beynim bulandı biraz:uhm:

Kaynatmıyorum üzümlerimi kalsınlar bi köşede hedef kilom 57 geçen hafta 57.500 düm aebenim ama bu hafta kuruyemişi kaçırdım bilmiorum son durumum ne

Canım çok sağol bilgiler için ozaman ben salı günü eve dönüyorum en iyisi 1. aşamaya 1 ay daha devam edeyim verirsem kiloda fazladan şansım olur aldığımda geri üzülmeyeceğimkaydirigubbakcemile5

Gunaydın herkese.
Kitabı almaktan vazgeçtim kafam karışacak yoksa benimde. kafamçokkarıştı En iyisi takılınca aeben abladan yardım almak :lepi:

Dün sen söyledikten sonra bende vazgeçtim zaten kuruyemişten,sen yemiyorsan bizde yemeyiz yasaklar genelde yıkarım ama bu sefer sana uyuyorum ablam ne dersen kabulum kaydirigubbakcemile5

Günaydın kızlarrr

Kahvaltı öncesi
1 elma

Kahvaltı
2.5 dl tam buğday ekmeği
Domates,salatalık

Öğle
Tavuk Güveç,Ayran,Salata

Ara : 1 bardak kakaolu süt

Akşam
Tavuk Haşlama,Salata,bir kase yoğurt (0.15yağ)

Su:3.5-4 lt arası
Spor : 20 dk ısınma ve spor hareketleri
1 saat 10 dk bisiklet
45 mekik

Süt içtim sadece yemeğe kadar tok tutsun diye diğer Aralarım yok dün ilk defa ara yapmadım ama akşam baş ağrısından ölüyordum nerdeyse çok zorladı beni
bu sefer sadece ikindi arası yapıcam

saol abencim durum anlaşılmıştır gereken notları aldım çok sağol canıma.s.

günaydın kızlar

sabah 2,5 dilim ekmek tam buğday,6 zeytin az yağsız peynir 2 dilim domates

öğlen türlü yoğurt

arada çilek

akşam 5 köfte salata yoğurt köfteler ekmeksiz bu arada

günaydınlar benim dünkü menüm
sabah sandolozla sirke

kahvaltı
peynir ekmek şekersiz marmelat

ara şekersiz nescafe

öğle nohut yine ayran

ara kurukayısı 3 tane

akşam fırında kızartma ve yoğurt bir dilim ekmek yedim doymadığım için

ara erik çilek 4 er 5 er tane

gece yatmadan yine sirkeli su içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…