Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kafanız karışmasın sildim diger resimleri.

Son düzenleme:
2. aşamayla ilgilide.. şimdilik bukadar çekmiştim ..

Son düzenleme:
bu amcam bize ne yapıyor böyle o yasak bu yasak etle baklagili yasakladı ne yapçaz biz şimdi kaydirigubbakcemile3

ben gittigidiyorda buldum 4tl.-5tl ama benim tanıdık olmadığı için almadım.ama 8tl'ye güzel almışsın ablam,resimlerde iyi oldu ,kaydediyorum bende bilgileri gelene kadar burdan takip ederim artık.

tık yok sesiniz çıkmıyor . listelerimi inceliyorsunuz . hehe

dünkü menümüde yazayım ..

8:30
2dl ekmek.. k.k peynir... 1 br süt % 0 yağaz sögüş ...

13.00 1 palamut..çoban salata .. 1 dl peynir..

15.00 y. greyfurd...

19.001 tb. tavuklu taze bezelye.. 2kş yogurt . domates.

22 .00 y. elma ....

3 saatde yürümüşüm . valla 2. lt de su ....

ben şimdi gidip entegral irmik ve makarnayı nerden buluyum ya :sinifsinif: ,bu amcan iyice bizle bozdu kafayı,bu bakla yasak değilmiydi aeben abla listede yazıyor.yoksa 1.aşama yasak 2.aşamı mı serbest oluyor

ben şimdi gidip entegral irmik ve makarnayı nerden buluyum ya :sinifsinif: ,bu amcan iyice bizle bozdu kafayı,bu bakla yasak değilmiydi aeben abla listede yazıyor.yoksa 1.aşama yasak 2.aşamı mı serbest oluyor
kaydirigubbakcemile3canım sana onlarımı ye diyor sadece seçenek onlar ...kaydirigubbakcemile3içinden kendine uygun bulabildigini yiyorsun ..... şimdi çıkmam lazım ...
fazla kafanızı yormayın opuyorumnanaktan. ee o zaman 1. kitabı okusanız içinden çıkamassınız ..:roflol:

kaydirigubbakcemile3canım sana onlarımı ye diyor sadece seçenek onlar ...kaydirigubbakcemile3içinden kendine uygun bulabildigini yiyorsun ..... şimdi çıkmam lazım ...
fazla kafanızı yormayın opuyorumnanaktan. ee o zaman 1. kitabı okusanız içinden çıkamassınız ..:roflol:

sen bana bir sorsana çiçekim kitabı almıştın ne oldu hatim ettin mi bitire bildin mi diye
nirdeeee okuyorum okuyorum kafam karışıyoo bende eve gidince açıyorum yemek yapacağım zaman önce bakışıyoruz sonra ben gene bildiğimi yapıyorum kaydirigubbakcemile3

tamam ablacım görüşürüz...opuyorumnanaktan

menün güzel canım afiyet olsun .. iermcim kanatlar hep deri canım biliyorsun doymuş yagla sıkı denetim gerektiriyor o yüzden derişiz yemek lazım tavugu ... hatta pişmeden ayıklayın yağve derilerini..
birde bu günemi mahsuz ekmek yok kavaltıda süreklimi böyle menülerim biriniz yemiyordunuz ekmek ama senmiydin tam hatırlayamadım ...
sabah ekmek türü vaz geçilmez bence 1. dl de olsa eklemeliydin kavaltına ..:eek:lmaz:

evinde bitmiş güle güle otur inşallah agız tadıyla ...kaydirigubbakcemile5

Kanat konusunda haklısın abla gözümden kaçtı o detay. bilmiyorumkismile
Teşekkür ederim bitti şükür.
Sabah menemen olduğu için ekmek yemedim abla :uhm:

dünkü menümüde yazayım ..

8:30
2dl ekmek.. k.k peynir... 1 br süt % 0 yağaz sögüş ...

13.00 1 palamut..çoban salata .. 1 dl peynir..

15.00 y. greyfurd...

19.001 tb. tavuklu taze bezelye.. 2kş yogurt . domates.

22 .00 y. elma ....

3 saatde yürümüşüm . valla 2. lt de su ....

Menü süper valla. Resimleri de inceledim bende alayım o kitaptan en yakın zamanda.

abendim türlüm montiye uygun kabak patlıcan domates biber taze fasulye tavuk eti
ama ben bu resimleri inceleyince kafam karıştı kivi yoktu mesela ilk aşamada ama örnek menüde var kafamçokkarıştı
sanırım bayağı bi yoğunlaşıp incelemem lazım :1ninca:

Kanat konusunda haklısın abla gözümden kaçtı o detay. bilmiyorumkismile
Teşekkür ederim bitti şükür.
Sabah menemen olduğu için ekmek yemedim abla :uhm:

Menü süper valla. Resimleri de inceledim bende alayım o kitaptan en yakın zamanda.
yumurta oranı çokmuydu menemenin azsa ye 1 dl..kaydirigubbakcemile5
diger günlerde yiyorsan yazımı okumamış kabul et ...hergünmü yemiyorsun diye yazmıştım .:1rolleyes:
menüme gelince keşke bende her zaman bu menüde devam edebilsem . malesef hafta sonu 2. aşama gibi oldu . ama ben işi sıkı tutucam yeni kitaptaki gibi. özellikle kendim içinkaydirigubbakcemilehelede kuruyemiş işini askıya alıyorum kendim için ....
abendim türlüm montiye uygun kabak patlıcan domates biber taze fasulye tavuk eti
ama ben bu resimleri inceleyince kafam karıştı kivi yoktu mesela ilk aşamada ama örnek menüde var
sanırım bayağı bi yoğunlaşıp incelemem lazım :1ninca:
ikracım kafanız karıştı dimi laelaelaelaelae ben o kitabı çözmem 1 senemi aldı ayol .kafamçokkarıştı
siz benim sopamla devam edin en iyisi...a.s

özgecim güle güle otur bu arada
resimleri neden göremedin fguler işteki pc lerde bazan açılmıyor resimler.

Son düzenleme:
yumurta oranı çokmuydu menemenin azsa ye 1 dl..kaydirigubbakcemile5
diger günlerde yiyorsan yazımı okumamış kabul et ...hergünmü yemiyorsun diye yazmıştım .:1rolleyes:
menüme gelince keşke bende her zaman bu menüde devam edebilsem . malesef hafta sonu 2. aşama gibi oldu . ama ben işi sıkı tutucam yeni kitaptaki gibi. özellikle kendim içinkaydirigubbakcemilehelede kuruyemiş işini askıya alıyorum kendim için ....

ikracım kafanız karıştı dimi laelaelaelaelae ben o kitabı çözmem 1 senemi aldı ayol .kafamçokkarıştı
siz benim sopamla devam edin en iyisi...a.s

resimleri neden göremedin fguler işteki pc lerde bazan açılmıyor resimler.

:lepi::lepi: evet biz senin sopanla devam edelim belli başlı kurallara öğrendik zaten onun dışınada çıkmıyoruz burdaki arkadaşların menüleride çok yardımcı oluyo allah sizi başımızdan eksik etmesin aklinialirimsmile

Abla işyerinde yapıldığı için menemen yemedim ekmek.
Ama çok zordu ekmeksiz menemen yemek. :)

Zaten bu hafta veremicem biliyorum. Böyle hissedince moralim bozuluyor ama şiş olmak öyle hissettiriyor.

kızlar acıll yardım arkadas ıs yerınde meyve getırdı
erık kıraz ve nektarın var
bunların hepsını yıyebılırmıyım yoksa
5 erık veya 5 kıraz veya 1 nektarınmı yıycem

Canım bak 1.sayfadan koplaydan GI 35 düşük olan meyveler

Nektarin (taze meyve) 35
Portakal (taze meyve) 35
Şeftali (taze meyve) 35
Erik, kuru erik (taze meyve) 35

canım bunların ındexı dusuk neyse ben 5 adet kıraz yıyım
yesıl cayımla bırlıkte

Düşük işte yiyebilirsin yani canım,GI endeksi düşük şeyleri yememiz gerekiyor ya,yense bile ama sen bilirsin

X