Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Afiyet olsun canım incir yenmiyordu sanırım ama.

Canım keşke aç kalsaydın yada ne bileyim yoğurt falan yeseydin sadece. Üstüste börek yemişsin. Neyse zararın neresinden dönersen kardır.

MERHABALAR
bende aranıza katılmak istiyorum başlangıç kilom 74 hedefim 63
benide listenize alabilirmisiniz

Hoşgeldin hayırlı olsun.

Canım iyileş gelirsin aramıza. Moralini bozma.

Tam tahıllı ekmek dediğin tam buğday ekmeğimi oluyor acaba şeker.

Tart olayını çözemedim valla bende. Nasıl yaptın canımcım.

Süpersin :lepi:

Gayet iyi olmuş şekerim. Teşekkür ederim bu arada.

Öğünlerinde salatada olsa iyi olur canımcım. Afiyet olsun.

Akşam ne yedin hiç anlamadım şekerim.
Sabah ve öğlen güzel afiyet olsun.

Enginar şekerli yapılır canım acaba varmıydı içinde.
Bakla konusunda da tereddütler vardı aeben ablaya sormak lazım.
Bunun dışında afiyet olsun.

Ben dün şunları yedim kızlar.
Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 3 zeytin, 5 dal maydonoz, 1 dlim tam buğday ekmek

Öğlen
z.yağlı brokoli, az salata, az yoğurt

Akşam
domates soslu makarna ve yoğurt

Makarnayı çok yedim sanki ama Monti dışı değil. Makarna nedense suçluluk yarattı bende. Birde malum döneme giricem şişim yine. 15 Mayıs tartılıcam bakalım sonuç ne olacak 71 olmak istiyorum kızlar :çok üzgünüm:

Baş sağlığı dilekleriniz için teşekkürler. a.s.

günaydın şekerler...
nasılsınız bakalım..monti hayatımın düzeni oldu..
menülerimi yazamıyorum ama kaçamaksız devam ediyorum..veeeeeeeeee aynaya baktıkça kendimi daha çok seviyorummm artık..değişiklikler süppeeeeeeeerzemuszemusbayanssulusmile

işte buldum evet olabilir bencede aebencim bende şöle bşreyselde bi birincilik tadayım bakayım nasıl oluyo:))
ooooo bencede garanti 1. lik birayselde .....olumunekankayizsmile
maytabım ozaman gel takıma yaz yer varken senide alalım takıma ....yerimseniben
birde nevranın kilosu dikkatimi çakti maşallah 80 lerle başlamıştı dimi....

meraba cnm tabiiki veririm
malzemeler
1 bardaktan biraz fazla tam bugdayunu
6 tane kuru kayisi (robotta iyice cekilecek)
5 tane ceviz ici
yeterince maya
butun bu malzemeleri karistirip guzel yumusak bi hamur yaptim.dinlenmeye biraktim hamur kabardiktan sonra 3 e bolup daireler yaptim.evde tart kaliplarim vardi icine yagli kagit koyup hamurlari kaliplarin icine yerlestirdim ortasina evde yedigimiz marmelatlardan koyup ustune seritler yapip firina verdim.bence gayet guzel oldular.hamurda biraz tatlimsi oldugu icin tatli ihtiyacimi karsiliyo.ama bir tavsiye , eger evde findik varsa cevizden daha cok yakisacagini dusunuyorum. AFIYET OLSUN

aebencim bu monti beni iyice sardı.. kaçamak yapmaya yeltendiğimde vicdanım sızlıyo ve yiyemiyorum :) ne biçim şeydir bu yahu :)

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8244-100-detoks-diyeti-deneyimlerimizzzz.html

birşey sormak istiyorum hafta sonu için bu %100 detoks diyetini yapabilirmiyiz.birde aeben abla ben seni gördüm 2009 listesinde sende yapmışsın sanırım.o zaman monti yapıyormuydun sen yoksa monti yapmadan önce mi bunu yapıyordun.şimdi bunun için bulgurda varya ben ondan emin olamadım onun için sizlere danışıyorum.

desteğin için teşekkürler irem&özegecim opuyorumnanaktan
herkese günaydın a.s.

afiyet olsun iremcim ...
ayrıca yerumlarınada katılıyorum .....teşekür ederim ben yokken link size emanet....kaydirigubbakcemile5
fuguler canım merhaba . seninle fazla tanışamadık şu günlerde fazla giremiyorum nete ....

canım bakla yasak defalarca yazdık yazmasakta zaten göstergede yazıyor ilk sayfada .... çıktısını alın yanında olsun yiyeceklerin degerlerine bakmanız açısından ....kaydirigubbakcemile5

şu tart işi kıslar ekmegi nasıl yiyoruz biliyorsunuz sadece kavaltıda . ve yanında bol yeşilikle . ona görede bu tartı degerlendirin . ama sizlere önerim 1.AŞAMA monti yaptıgınız Bİ KAÇ AYLIK DÜNEMDE DİŞİNİZİ SIKIN ... BAZI ŞEYLERİ YEMESSENİZ BİŞİ OLMAZ sabır biraz .. 2. aşamada dengeleyip yersiniz ...a.s

yeni gelen hanımlar vaktiniz olursa eski sayfaları okumanızı tevsiye ederim bir çok sorunuza ve takıldıgınız konuların cevaplarını bulacaksınız ...olumunekankayizsmile
tebrikler akrebim .
vaktin kısıtlı giremiyorsun canım biliyorum ama kilo bildirimini aksatmassanız sevinirim .....a.s.

iremcim etli dolmaydı akşam yediğim kendime sadece soğan kıyma kısmından doldurdum biberleri ama yanında mercimek yedim tabii bu olmadı ama olmuş gibi yaptık:)

günaydın kızlar pazar günü kızımın doğum günü sebebiyle montiye uymadım ama abartı bişeyde yemedim dün itibariyle montiye devam
menüm
sabah 3 dilim tam buğ.ekmek yağsız peynir 6 zeytin yarım domates

öğlen tavuk sote salata yoğurt

arada çilek

akşam sebze yemeği yoğurt

ırem&özge canım başın saolsun babannenin mekanı cennet olsun

Destinamcım sanada çok geçmiş olsun eşinde inşallah bian önce iş bulur rabbim yardımcınız olsun

iremcim etli dolmaydı akşam yediğim kendime sadece soğan kıyma kısmından doldurdum biberleri ama yanında mercimek yedim tabii bu olmadı ama olmuş gibi yaptık:)
olmadı amaolmuş gibi yaptık ha maytap bu devrede sakın gevşeme len .klava:
yüzdün yüzdün kuyruna geldin bende yokum diye salma ipleri... az kaldı azdaha sık dişini bacım .olumunekankayizsmile
takım işine cevap yazdınmı kıs okumadım ??

aebencim tmm bundan sonra yemem, biz geçen yıl hayal gözlü ile 4. takımda birlikteydik belki ordan hatırlarsın beni

özge sen mi sormuştun enginar şekersiz yapılmıştı bu arada
yemekler çok azdı zaten baklayı da bu yüzden yedim

Günaydın hatunlar dün çok güzel montimi uyguladım kendime geldim valla içim huzur doluşakkıdı

canım nicin yabancı deyil hatırlıyorum sizleri....:1hug:

fguler canım bak bu beslenmede nekadar azkaçamak hatta 0 kaçmaka okadar güzel sonuç .a.s dedigim gibi kan şekeri göstergesinin çıktısını alın her daim bakın bi süre sonra zaten ezberinize girer ne yenir ne yenmez.olumunekankayizsmile

günaydın bayanlar
günaydın pelin nasılsın ..?? başladınmı beslenmene ...menülerinide alalım .a.s
bu günkü menün güzel ikracım ...
tatlılarında tadına bakmışın okudum ..sengözlerimebaksanab
ilk hafta kaçamka olmadı ama canın sagolsun bundan sonra kaçamak yok sana .a.slmaz:
Günaydın hatunlar dün çok güzel montimi uyguladım kendime geldim valla içim huzur doluşakkıdı
:lepi:
bakıyorumda montiyi oturtan hatunlar artık menü vermiyor bebekim .sengözlerimebaksanab menüleriniz en azından yeni başlaynlara örnek olur dimi bacım .olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…