Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Aebencim benim arkadaşım Dr. Aidin Salih diye birine gidiyor babası kanserdi ve onun yöntemleriyle yendi ve şimdi bi detoks oruç gibi 3 günlük bişi yapılıyomuş akşamları ingiliz tuzuyla karıştırdıkları suyu içiyolarmış ve normal su gündüzleri yemek yok bu 3 gün devam ediyor gündüzleri sadece sıvı şeylerle besleniyosun su ve taze meyva suları 3 günden sonrada bizim yediğimize benzer bi beslenme şekli uyguluyolarmış şimdikkkk ben diyorum ki acaba içimi biz temizlesem şunu haftasonu olarak 2 gün uygulasam sonra monti bana ters dönermiii

teşekkürler aebencim hoşbuldum opuyorumnanaktan
yazdıklarınızı okuyarak ve arada yazarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum montiye
bir nevi motivasyon oluyor burası bana a.s

ICIR ....
BAŞLANGIÇ... 03 .4 ..2010

ICIR ....
BAŞLANGIÇ... 03 .4 ..2010

ıLK HAFTA ... 68 200gr.
1.HAFTA....... 67.600gr..
2.HAFTA ...... 64 400gr...
3. HAFTA ..... 64 800gr.(bu hafta kaçamak yaptı ....)
4.hafta..........?__????

canım yazmamıssın 64.300 geldım

ee dün ben bu haberi gördüm ama kimbilir gene ne yazdılar diye okumadan geçtim.
Hergün yeni birşeyler yazarlarsa okumadan geçerim işte böyle kaydirigubbakcemile3

Çiçekim alemsin. :roflol: ben sölerim onlara bir daha abuk sabuk yazmazlar :1hug:

Yalan mı ama canım ya sen söyle her gün yok göbek erite diyet,yok basen eriten,diyet aç kalmamak için 10 formül ,iyice sinir oluyorum insan daha farklı birşeyler yazar biliyoruz artık senelerdir,ezberledik ama zayıflayamıyoruz işte biz ne yapalım monti amcayla zayıflıycaz artık karar verdik.sositosositosositososito

ben okudum linki tamam biyere kadar doğru ama yok haftada bir börek yok tatlı işi bozuyo aeben bizi oklavasıyla kovalar valla
1 avuç diye açtığım kavanozdan 3 avuç fındıkla ayrılabildim poffff yaa aslında çokda canım istemedi ama kavanozu yanıma alınca naptığımı bilmiyorum

Tatlı yazan kısımlarına bende katılıyorum zaten fırça yiye yiye toparladık montiyi birde haftada 1 tatlı ye verdiğin 1 kiloyuda cuppp geri al sonra hafta içi gene toparla dur,ondan kızıyorum ya hergün bir diyet listesi veriyorlar,sağlıklı birşeyler yazsalarda okusak bizde

Ara öğün olarak 2 kuru kayısı hakkı verdim kendime ama içim gitti onları yerken hemencik bitecek diye..çok kıymetli oluyor nedense ara öğünler :icecream:

:roflol::roflol:ah canım ya ne güldüm..çok kıymetli olur ama ilk başlarda..
devam ettikçe vücut insülin salgılaması normale döndüğünden canın hiç tatlı istemicek..
ben ki tatlı krizinden neler yaptım aebenim bilir..
şimdi yanımda baklava götürüyolar hiç oralı olmuyorum:1no2:

Bende istiyorum ogünler gelsin hemencik ama biliyorum zamanım var daha,ah ah artık kuruyemiş yerken bile sayar olduk valla
2 fındık-3 badem-4 ceviz.
biraz fındık ve badem yaz aeben ablam sorar,hemen adet yokmu yoksa kırmızı mı geçiyim diye,sengözlerimebaksanab ama bu günlerde geçecek 2 hafta dayandım ya bozmadım inş.bundan sonrada bozmadan geçicem:Saruboceq:

akrep33 sende yardım et olur mu valla kaptırcam kendimi diye çok korkuyorum çünkü kilo verip şu halimden bir anca kurtulmak istiyorum bütün önerileri tariflere açığım biline cokacimcoook

:roflol::roflol:alkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.

AKREP 33..

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... ..69.600gr.
5. hafta ***??????

tatlışım şimdi gördüm..burası neden soru işaretli..
ben 71 olduğumu söylemiştim ya..
hatta sende 400 gr dan bişi olmaz demiştin
CADIARZUyerimseniben

tebrikler akrebim .
vaktin kısıtlı giremiyorsun canım biliyorum ama kilo bildirimini aksatmassanız sevinirim .....a.s.

hmm bunu neden yazdığını anlamamıştım ama soru işaretlerini görünce anladım..
canım benim gözünden kaçmış sanırım seninolumunekankayizsmilelülülülülülüŞeniz

Geçen hafta 58.500 düm aebenim

Montiyle ve Aebenle beni karşılaştırdığın için birkez daha şükürler olsun Allah ım zayıf olmak ne güzel birşeymiş ya :dance:darısı herkezin başına canım monti arkadaşlarım

Bişey sorucam montiye başlamadan önce aldığım siyah kuru üzümler var kansızlık için almıştım onları kaynatıp suyunu içsem mi acaba nedersiniz:uhm::uhm::uhm:

Canım ben 2 haftadır 52.7 Kg. Ama 2. aşama ile ilgili bilgi bulamadım ilk sayfalarda :utangaç: biraz bilgi verirmisin ne ile neyi yesem falan. Tatlı ne sıklıkta yada hamur işi varmı? Kahvaltıda yumurta ile ekmek varmı?

sayın fındıkları yakında banda sizede yasaklıycam onlarıda ...:roflol: 2. kitabı iyce okuyum yeni yasaklar koyucam kendimede sizde lülülülülülü

2. aşamada zaten yiyebilirsin uzümü cuecam azdaha sık dişini .... hedefkilon neydi ???
tkcım şimdi vaktin yok yarın ayrıntılı 2. aşamayı yazıcam canım olurmu ..olumunekankayizsmile
ama şu dedigim kitabı alabilirsin bak çok işinize yarıyacak .kaydirigubbakcemile5

bebikcim bu konu hakında hiç bir bilgim yok güzelim tamamen sana bırakıyorum ...:1hug:sonuç ne olur onuda bilmiyorum ama tahminimce detokstan sonra yediklerin büyük ihtimalle depoye gider . ve tekrar düzeni saglamn en az 1 haftanı alır yani 2 haftan duragan geçer .... ama bu benim tahminim deneyip görmekte san kalmış . dedigim gibi sana bırakıyorum .a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…