Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kıslar kilolarınızı yeni ekledim kusura bakmayın bu hafta yogundum azcık ....
akrep..
camlıcam
çiçek ...
TK nın 2 haftalık kilosu ...
kıslar sizlerin kilolarını not alamamışım geçen hafta ...
yeniden alabilirmiyim geçen cuma kaç kiloydunuz ....

birde bakın ilk sayfada kendi kilonuzla ilgili bir sorun varmı kalabalıgız bazan liste için zorlanıyorum unuta biliyorum kusuruma bakmayın ...

Kızlar bu arada dün Hürriyet gazetesinde bizim diyeti haber yapmışlardı okudunuz mu?
Bugün öğlen yemeği çok kötü. Mantı var yiyemem, sebze graten var yiyemem (patates,havuç), çorba var içemem (un var), kabak yemeği var sevmem ama mecbur yicem artık. :KK43:

olmadı amaolmuş gibi yaptık ha maytap bu devrede sakın gevşeme len .:eek:klava:
yüzdün yüzdün kuyruna geldin bende yokum diye salma ipleri... az kaldı azdaha sık dişini bacım .olumunekankayizsmile
takım işine cevap yazdınmı kıs okumadım ??

tamam şekercim bende oklava bekliyodum bayadır yemedim motivasyonum düşüyodu az daha:roflol:

günaydın pelin nasılsın ..?? başladınmı beslenmene ...menülerinide alalım .a.s

bu günkü menün güzel ikracım ...
tatlılarında tadına bakmışın okudum ..sengözlerimebaksanab
ilk hafta kaçamka olmadı ama canın sagolsun bundan sonra kaçamak yok sana .a.s:eek:lmaz:

:lepi:
bakıyorumda montiyi oturtan hatunlar artık menü vermiyor bebekim .sengözlerimebaksanab menüleriniz en azından yeni başlaynlara örnek olur dimi bacım .olumunekankayizsmile
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

abencim sende kaçamıyoruz işte bu süper kaydirigubbakcemile5 evet canım sadece tadına baktım ve hiç abartmadım kaçamak da yok montiyi çok sevdim ben harika gidiyo zemuszemus bu yazdıklarım dünkü menümde bugunkünüde yazarım yine a.s.

Kızlar bu arada dün Hürriyet gazetesinde bizim diyeti haber yapmışlardı okudunuz mu?
Bugün öğlen yemeği çok kötü. Mantı var yiyemem, sebze graten var yiyemem (patates,havuç), çorba var içemem (un var), kabak yemeği var sevmem ama mecbur yicem artık. :KK43:
bilmiyorumkismilevaşşş yofurt yokmu yanında iremcim ...kabakla idare et bari... çok aç kalacaksan 1 dl ekmekye kabakla ..(bunu her zaman demem ha.)kaydirigubbakcemile3
tamam şekercim bende oklava bekliyodum bayadır yemedim motivasyonum düşüyodu az daha:roflol:
bilmemmi ben yokum diye salmaya başlamışınız ..alsanaalsanasmile
günaydın pelin nasılsın ..?? başladınmı beslenmene ...menülerinide alalım .a.s

bu günkü menün güzel ikracım ...
tatlılarında tadına bakmışın okudum ..sengözlerimebaksanab
ilk hafta kaçamka olmadı ama canın sagolsun bundan sonra kaçamak yok sana .a.s:eek:lmaz:

:lepi:
bakıyorumda montiyi oturtan hatunlar artık menü vermiyor bebekim .sengözlerimebaksanab menüleriniz en azından yeni başlaynlara örnek olur dimi bacım .olumunekankayizsmile

abencim sende kaçamıyoruz işte bu süper kaydirigubbakcemile5 evet canım sadece tadına baktım ve hiç abartmadım kaçamak da yok montiyi çok sevdim ben harika gidiyo zemuszemus bu yazdıklarım dünkü menümde bugunkünüde yazarım yine a.s.
benden kaçmaz ...kaydirigubbakcemile3 ama bilinki bu sizin yararınıza .:jeyyar:

selam kızlar bende tam 1 aydır bu diyeti yapıyorum bilenler vardır belki.ilk başta şekeri bi anda bırakmanın şokumudur nedir pat diye 5 kilo birden verdim ve kaldım:KK43:( şimdi öylece bekliyorumm kilolarımla neden olduğunu bilmiyorum.tam anlamıyla uygulayamadığım zamanlar oluyo ama maalesef montti de bunları affetmiyo söylmişti zaten en başta müdüre hanım:)

yaaaa dun ıse gazete alındı ama ben bakmadım hurrıyetın ekınde mı ?

benım menume gelınce;
930 1kkpeynır-2dılımekmek-1dom-4zeytın-1sala
1130 yarımelma-yesılcay
1330 yesılfasulye - yogurt-tere
1530 leblebı-yesılcay
1930 kıymalı kabak- sarımsaklı yoıgrt-salata
benım koca gıtmıs söbıyet almıs ısrar ettı al dıye gıcık bende yemedım tabıııı :hooray:

ayarlayabilrsem biraz spor yapacam inş... umarım değişme olur.gerçi hastalıktan kurtulamadık pek hevesim de kalmadı açıkçası yine de buna şükür diyelim.

derıncım bende bozdum reglıden dolayı dıyetı ama hemen 4 elle sarıldım umarım bu hafta 63u gorurum sıslık var bunu cozemedım bır turlu ??????????
bende plates setı aldım ama yapamaıyorumkı ancak yurusue fırsatım oluyor oda 20 dk

aeben abla salata, kabak ve yoğurt yicem.
hihoyyyt:lepi:
selam kızlar bende tam 1 aydır bu diyeti yapıyorum bilenler vardır belki.ilk başta şekeri bi anda bırakmanın şokumudur nedir pat diye 5 kilo birden verdim ve kaldım:KK43:( şimdi öylece bekliyorumm kilolarımla neden olduğunu bilmiyorum.tam anlamıyla uygulayamadığım zamanlar oluyo ama maalesef montti de bunları affetmiyo söylmişti zaten en başta müdüre hanım:)
derincim neden kilo vermedigini yazmışın kendi agzından ... ben müdire hanım olrak tekrar göstereyim dedim .kaydirigubbakcemile3
yaaaa dun ıse gazete alındı ama ben bakmadım hurrıyetın ekınde mı ?

benım menume gelınce;
930 1kkpeynır-2dılımekmek-1dom-4zeytın-1sala
1130 yarımelma-yesılcay
1330 yesılfasulye - yogurt-tere
1530 leblebı-yesılcay
1930 kıymalı kabak- sarımsaklı yoıgrt-salata
benım koca gıtmıs söbıyet almıs ısrar ettı al dıye gıcık bende yemedım tabıııı :hooray:
hangi eki kıslar söyeyideda bakalım netten ......
ıcırım menün güzel afiyet olsun ...

kıslar sizlerde söyledigim kitap( KADINA ÖZEL ) gerçekten MONTİGNACIN YEDİKÇE ZAYIFLA kitabını aratmaz hEr bilgi var .... kitabı olmayanlar bunu alsın . MONTİGNAC (KADINA ÖZEL .)
HEPSİ ANLATILIYOR 1. AŞAMA 2, AŞAMA . VS ..a.s

osman muftuoğlu tam bu dıyetı yapmaya basladıgım sıralarda yazmıstı GI dıyetı dıye burda yasak olan gıdaları oda yasaklamıs
70 kılonun ustunde ve 70 kılonun altındakılere ozel dıyet yazmıs 1. asama ve 2. asama gıbı

osman muftuoğlu tam bu dıyetı yapmaya basladıgım sıralarda yazmıstı GI dıyetı dıye burda yasak olan gıdaları oda yasaklamıs
70 kılonun ustunde ve 70 kılonun altındakılere ozel dıyet yazmıs 1. asama ve 2. asama gıbı

bu konu dıkkatımı cektı...ben 70 in üstündeyım sanırım kitabı almam şart oldu...

canım nicin yabancı deyil hatırlıyorum sizleri....:1hug:

fguler canım bak bu beslenmede nekadar azkaçamak hatta 0 kaçmaka okadar güzel sonuç .a.s dedigim gibi kan şekeri göstergesinin çıktısını alın her daim bakın bi süre sonra zaten ezberinize girer ne yenir ne yenmez.olumunekankayizsmile

kıslar kilolarınızı yeni ekledim kusura bakmayın bu hafta yogundum azcık ....
akrep..
camlıcam
çiçek ...
TK nın 2 haftalık kilosu ...
kıslar sizlerin kilolarını not alamamışım geçen hafta ...
yeniden alabilirmiyim geçen cuma kaç kiloydunuz ....

birde bakın ilk sayfada kendi kilonuzla ilgili bir sorun varmı kalabalıgız bazan liste için zorlanıyorum unuta biliyorum kusuruma bakmayın ...

benim kilom cuma günü 92,8 di

ırem&özge ben dünkü eklere net'ten bakmaya çalışıyorum ama bulamadım canım ya sende linki varsa atsana bizlerede

ben baktım sımdı hurrıyetın ıcınde osman muftuoglu kolestrolle ılgılı yazmıs baska bır yerdemı var acabaCADIARZU

X