Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

benim annem 45 yaşında her sabah 4 km yürüyüp gelirler arkadaşları ile hemde,onuda görenler,2tane evli kızı olduğuna inanmazlar hiç o teyzeyede maş.yeni her gün 8km benim evimle işim arası yol bendemi işe yürüyerek gidip gelsem ne yapsam

ne güzel bu hafta buraya başlamışsın canım gelsene tekrardan takıma,artık hareketlenmeye başladı bizim grupta ne dersin.

çağlayancım çok haklısın da dinletemiyorum kii:sinifsinif:

aklını yiyelim yavaş yavaş canım belki ikna olur ne dersin,sen görüştükçe ye,bende burdan baskı yapıyım geri alalım takıma aklinialirimsmile

karşımızdaki insanlara çok fazla değer ve zaman vermekten bazen kendimize bile fırsat ayıramıyoruz en büyük kayıpta sanırım bizim için bu oluyor,yarından itibaren bende sporuma yürüyüş'ü ekliyorum 8km olmasada 2 yaparım en azından hihoyyyt

canım ben o kadar yoğunum ki anlatamam..yönetici olunca belli saatlere sınırlanmıyor çalışma saatim artı uğraştığım işkerimde var..akşam eve gidişim 8:30 dan aşağı olmuyor geçtiği de oluyor..o saatten sonra yemek hazırlıyorum..sadece yemek yap ye kaldır saat 10 u geçiyor zaten..ve bu düzen içinde koştur koştur yapıyorum evde işlerimi..
benim bir alışkanlığım var bugünün işini yarına bırakmam..1 tane gömleksede ütülemem gereken onu ütüler yatarım..hiç bir işi biriktirmem..her çamaşır toplama da yapılacak ütü yapılır..hem vakit kazancım oluyor bu şekilde..hem işler tıkırında gidiyor..çünkü ipin ucunu bir bıraksam biliyorum ki toparlayamam..
ben sabahları 5 te kalkıyorum..sporumu yürüyüşümü yapıp güne öyle başlıyorum..
bazen yürüyüşüm akşama sarkıyor ama illaki oluyor..
ben sporumu da yapmam gerekenler arasına koyuyorum..bugün çok işim var sonra yaparım yok..bu şekilde sistemli yapınca sporu yapılabilir zaten ama ertelersek ve buda alışkanlık haline gelirse o zaman yaptığımız sağlıklı zayıflama çabası pek işe yaramıyor..

selm kızlar nasıl yorgunum uykum var öksürüyorum eziyet gibi oldu bu gezi 5 tane çocuk taktılar benimpeşime onlaı biraraya topalamaya çalışmaktan ben bişe göremedim dahda geziye falan gitmem
yollarımoğlumu gider
ordada sinir oldum yemek yenicek baktım tavuk döner yok hiçbierde gidip burgerden salata alıcama gittim et döner salata ve yoğurt dedim üzerine basa basa dedimki patates olmasın ekmek olmasın bol salata olsun bide ayran dedim
sen ver vıcık yağlı döner tuzdan avu yiyemedim yanında 2 dilim domates ve turşu vardı domatesleri yedim dönerden 2-3 çatal aldım ayranımı içtim ama sinir oldum yemek bölümünün en elite yeriydi bide orası neyse albümüme bi resim ekliicem sabah apar topar çektirdim oğluma pek bulanık çekmiş ama genede belli bakarsınız
bende oyum işte pek 57 durmuyorum ama idare edin olacak inşallahhh

işte buduralkisalkisalkisalkisalkisalkis
önce biz..
biz varsak çevremiz var

maşallah akrepcim sana.haklısın ertelemeyi bırakırsak hiçbir iş birikmez vereliniortak bende sabah sporunu çok seviyorum yürüyüşlerimi bende sabah mı yapsam acaba CADIARZU

bebikçim hiç tavsiye etmem ne şok diyeti ne detoks ..
o dönem kilo versende tekrar bu aşamaya gelmen baya zamanını alır . yinede sen bilirsin .... aç durulurmu hiç ne olursa olsun dengen altüst olur .. ben karşıyım sonra bayılıp düşmeyin biryerlere. nasıl dr. bu anlamdım ...guclubacismile
a.sŞeniz
sabah ben kilo bildirmeyi unutmuşum özürdiliyorum herkesten ama burası ay sonu olduğu için biraz telaşlı ve sıkıntılıydı ben 1.5 kilo vermişim bu hafta
yeni kilom : 80 oldu
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
olsun şekercim 400 gr çık bişi deyil sen yoluna devam et neler başaracaksın ..alkisalkisalkis
Eveeet yeni tartılamadım evdeki tartı bozuk olduğu için ama çarşamba günkünün yazayım 52.7 kg zemuszemus
Şenizalkisalkisalkisalkisalkisalkisartık 2. aşamada .....:jeyyar:

bi heber benden tk cım senin kadar yagım az olmasada bende bu data geçen haftaya göre 1 kilodan fazla yağdan vermişim bugün yağ ölçtürdümde .:jeyyar::lepi:

basküle aldanmayın kısa sürelerde önemli olan yağ kaybetmeniz .... a.s

Aeben canım yoğurda dikkat edicem,evdeki bitince,çünkü bugün aldım hemde 3 kg...bilmiyorumkismile
Bugünkü menümü yazayım....
SABAH tamtahllı ekmekle hazırlanmış tost+zeytin +yeşillik
ÖĞLEN 1 kase mercimek çorbası+3 kaşık nohut+yoğurt+yeşillik
ARA 1 elma yerim
AKŞAM kabak yemeği+salata ve yoğurt olacak
GECE 1 elma +portakal yerim.....

Ayrıca kitaba baktım bugün ama bulamadım,ama aramaya devam...

:lepi: olumunekankayizsmile
işte buduralkisalkisalkisalkisalkisalkis
önce biz..
biz varsak çevremiz var

haklısın canım Şeniz

kızlar ben çıkıyorum hepinize kaçamaksız ,montili, mutlu bir haftasonu diliyorumm opuyorumnanaktan

canım ben o kitabın ikinci elini gittigidiyor.com'dan almıştım.çokta temiz geldi.istersen sana aldığım kitapçının adını verebilirim.

maşallah akrepcim sana.haklısın ertelemeyi bırakırsak hiçbir iş birikmez vereliniortak bende sabah sporunu çok seviyorum yürüyüşlerimi bende sabah mı yapsam acaba CADIARZU
tatlışım ne zaman istiyorsan o zaman yap..ama illaki zaman ayır kendine..insanın kendi için bişeyler yapması gibi yok..ve sonucunda hariha görünmek varbayanssulusmile
olsun şekercim 400 gr çık bişi deyil sen yoluna devam et neler başaracaksın ..alkisalkisalkis
inşallah cnm..
inanıyorum buna..olumunekankayizsmile

kızlar ben çıkıyorum hepinize kaçamaksız ,montili, mutlu bir haftasonu diliyorumm opuyorumnanaktan
inşallah tatlışım...pazartesi vicdan azabı duymadan başlıyalım haftaya
iyi tatiller herkese
sanada tatlışıma.s.

firsat bulmusken menumu yazayim
7:00 1,5 dilim tam bugday ekmek,diet marmelat,6 tane zeytin,peynir,yarim domates
10:00 yesil cay
12:30 sebze corbasi(brokoli,kabak.bezelye,sogan),aksamdan kalan az kiymali yumurta,salata,ayran
16:40 4 tane findik
17:00 yesilcay
aksam icin buyuk bi ihtimalle kabak yemegi olacak,ayran,salata

canım ben o kitabın ikinci elini gittigidiyor.com'dan almıştım.çokta temiz geldi.istersen sana aldığım kitapçının adını verebilirim.
çiçekçim arkadaşın bahsettigi kitap yadiççe yazıfla deyil arka sayfalarda akşam yazmıştım monti amcanın başka bir kitabı KADINA ÖZEL diye bir başka kitabı . içinde hem yaptıgımız beslenme var aynaen sendeki kitap gibi birde ekleri var kadınlarım ergenlikten menopoza kadar beslenmesi hakkında ..
henüz okumaya fırsatım olmadı bi göz attım ama çok faydalı bilgiler var . ayrıca monti kitabı olmaynlar için bu yeni kitabı bulabilirler kitapçılarda var yani....a.s
menün güzel canım afiyet olsun ...a.s

idefixte var haftasonu dışarı bakıcam olmazsa ordan alıcam
sen kitap kurdusundur kaçırma bence ... el altında bulundur faydalı ve ek bilgiler var ....a.s

resimlerine baktım maytabım kalmamış sende bişi. helede kol bacak baya ince sende ....hihoyyyt fıstık gibisin maşallah ..
eski resimlerinde kaç kiloydun .??

60-61-62 ydim o resimlerde zaten hepsi memodan sonra 2009 o resimler en çok 64e çıkmıştıum o zamanlar ama o resimler daha ince hatta kocamla çekilmiş olanda diyetteydim pasta masta yememiştim düğündü o:)

aebencim aynaya bakınca öyle demiyo ama kollarım çok kalın geliyo omuzlarım geniş geliyo ne biliim
aebencim yaa belim ağrıyo felaket dün ebru yan mekik çektirdi ya ondanmı oldu acaba sence olurmu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…