Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar yarin marketten baska peynir almak istiyorum.bu yedigimin tadi bi garip sizin aldiginiz peynirlerin 100 gr. da ne kadar yag yaziyo,bu yag miktari en fazla ne kadar olabilir?opuyorumnanaktan

kizlar yarin marketten baska peynir almak istiyorum.bu yedigimin tadi bi garip sizin aldiginiz peynirlerin 100 gr. da ne kadar yag yaziyo,bu yag miktari en fazla ne kadar olabilir?opuyorumnanaktan
en fazla % 2. yada 3 camlıcam . bimden alıyorum ben .. % 2.5 yağlı ..

unutmadan refim bimim loruna o gün baktım canım İstanbul ve Ankadarada ayrı ürün varsa bilmEm canım bimdeki kaanlar lor % 1 yaglı tam bize göre senin yedigin başka markamıydı aceba .???fisfisfis

aebencim aynaya bakınca öyle demiyo ama kollarım çok kalın geliyo omuzlarım geniş geliyo ne biliim
aebencim yaa belim ağrıyo felaket dün ebru yan mekik çektirdi ya ondanmı oldu acaba sence olurmu??
delikafaduldenvalla ben yürümekten vakit bulmadım pilatese...kaydirigubbakcemile3 sana yana egilme demedikmi yahu .:eek:klava:benneyaptımki

zilim bi ara koymuştu buraya maşşlah kurdan gibi...:))))) ama profiline koysa süper olur ama yazık zamanımı var ..

delikafaduldenvalla ben yürümekten vakit bulmadım pilatese...kaydirigubbakcemile3 sana yana egilme demedikmi yahu .:eek:klava:benneyaptımki

zilim bi ara koymuştu buraya maşşlah kurdan gibi...:))))) ama profiline koysa süper olur ama yazık zamanımı var ..

yok yana eğilme değil yaa yan mekik yaptırdı plateste onu diyorum dedğinizden beri hiçyanlara eğilmedim
yok yok geçmişe doğru gidince nerde zorladım diye belimi aklıma geldi handırtta zorlandım ayaklar havadan yavaş yavaş iniyodu her 10da ben en son çığlık atıp yere attığımı hatırlıyorum ayaklarımı memo bile güldüydü halime dün belimi çok zorladı o hareket:KK43:(

Günaydın Kızlar bu sabah dükkanı kimse açmaya gelmemiş ilk ben açıyım o zaman

Sabah
2 dl tam buğday ekmeği
domates,salatalık,kk peynir ve zeytin

Ara
10-15 tane kadar beyaz leblebi

Öğle
köfte güveç,ayran (yediğime pişman oldum hemde aç kaldım salatada vermediler yanına :KK43:(

Ara
3 kuru kayısı - 1 elma ( farklı saatlerde yedim )

Akşam
ızgara köfte,tavuk şiş,salata,ayran

Su : 3.0lt

çiçekçim arkadaşın bahsettigi kitap yadiççe yazıfla deyil arka sayfalarda akşam yazmıştım monti amcanın başka bir kitabı KADINA ÖZEL diye bir başka kitabı . içinde hem yaptıgımız beslenme var aynaen sendeki kitap gibi birde ekleri var kadınlarım ergenlikten menopoza kadar beslenmesi hakkında ..
henüz okumaya fırsatım olmadı bi göz attım ama çok faydalı bilgiler var . ayrıca monti kitabı olmaynlar için bu yeni kitabı bulabilirler kitapçılarda var yani....a.s

menün güzel canım afiyet olsun ...a.s

evet görmüştüm bende o kitabı ama ben diğerini soruyor diye zannetmiştim.:kedi: Bende alıyım madem o kitabı elimiz altında bulunsun ne olur ne olmaz,ondanda faydalanırız.ama sen okudakça bilgileri paylaş bizimle aeben abla kitabı alana kadar senin bilgilerinden yararlanalım opuyorumnanaktan

günaydın kızlar
abencim bim aknaz yarım yağlı peynirin yağ oranı yüzde sekiz yazıyo canım
hatta yanılıuormuyum diye ikaç defa baktım
çok peynire baktım ben bi tek teksüütün lıght peyniri yüzde ikibuçuk
acaba ben mi yanılıyorum

günaydın herkese

ben aksamları yürürken terlediğimden dolayı bayagı üşüttüm grip ilaçları kullanıyorum ....o yüzden fazla girip yazamıyorum arkadaslar pazartesı ınsallah dönerım...

günaydın kızlar
acaba ben mi yanılıyorum

günaydın kızlar
sen yazınca kalkıp baktım peynirime %2.5 yağ
%8 karbonhidrat
heryerde değişikmi yazıyolar Allah aşkına
benim bu sefer aldığım peynir nasıl yumuşak anlatamam ama güzel tadı fena değil allahtanda yeniyo

bende felaket hastayım genzim akıyo burnum tıkalı öksürük ve belim akşam daha kötüydüm bugün neyseki çocuklara bakabiliyorum ayaktayım akşam 9da bi yattım sabah 9da açtım gözümü iyi geldi
sabah 2 gündür domates ve biberi menemen içi gibi hazırlayıp ekmeğimin üzerine sürüyorum yanlış bişey yapmıyorumdur umarım
yanında da peynir ve 3 yaprak kıvırcık yiyorum :)
aynı şeyleri yedikçe canım hiç kahvaltı etmek istemiyo o yüzden kendime çeşit yapıyorum

destinacım geçmiş olsun sanada

maytapcım sende oyle değince ben baktım bim aknaz lıght peynir yağ 9,5 gr diyo allah allah aklım karıştı
ama çok yumuşak güzel bi peynir bu arada çok geçmiş olsun sanada resimlerine baktım çok hoş hatunsun hiç fazlalığın yok maşallah

maytapcım sende oyle değince ben baktım bim aknaz lıght peynir yağ 9,5 gr diyo allah allah aklım karıştı
ama çok yumuşak güzel bi peynir bu arada çok geçmiş olsun sanada resimlerine baktım çok hoş hatunsun hiç fazlalığın yok maşallah

ama çok komik yaa hehhehh
herkes resmini çekip koysun ve bime şikayette bulunalım bune kandırılıyoruz resmen demekki istanbuldaki 3 arkadaş farklı yağ oranları veriyo aynı ürünle ilgili

sağol canım bu arada fazlalık var ama inicek inşallah

1903.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
günaydın kızlar
acaba ben mi yanılıyorum
yarım yagl deyil bizim kulandıgımız aknaz layt ..... neden farlıbir ürünmü aceba ....
başkayerlerden alın o zaman % 8 yag çok :1no2:
günaydın herkese

ben aksamları yürürken terlediğimden dolayı bayagı üşüttüm grip ilaçları kullanıyorum ....o yüzden fazla girip yazamıyorum arkadaslar pazartesı ınsallah dönerım...
geçmiş olsun ....
günaydın kızlar
sen yazınca kalkıp baktım peynirime %2.5 yağ
%8 karbonhidrat
heryerde değişikmi yazıyolar Allah aşkına
benim bu sefer aldığım peynir nasıl yumuşak anlatamam ama güzel tadı fena değil allahtanda yeniyo

bende felaket hastayım genzim akıyo burnum tıkalı öksürük ve belim akşam daha kötüydüm bugün neyseki çocuklara bakabiliyorum ayaktayım akşam 9da bi yattım sabah 9da açtım gözümü iyi geldi
sabah 2 gündür domates ve biberi menemen içi gibi hazırlayıp ekmeğimin üzerine sürüyorum yanlış bişey yapmıyorumdur umarım
yanında da peynir ve 3 yaprak kıvırcık yiyorum :)
aynı şeyleri yedikçe canım hiç kahvaltı etmek istemiyo o yüzden kendime çeşit yapıyorum

destinacım geçmiş olsun sanada
geçmiş olsun .....

yok maytabım sıkıldıkça degiştir kavaltını .. valla ben ekmekleri aynı etimek kıvamında yapıyorum çıtır çıtır aynı etimek .. belediyenin ekmegi öyle oluyor ama fırından aldıgım olmuyor o sert.....

sen ıstanbulda olmasan valla istanbul ankara farklı ürünler diycem ama .:uhm:
evet benim kulandıgım peynirde bu ve sert benim peynirim bende yumuşak peynir seviyorum .ama tadı güzel daha önce başka laytlarda yedim tatdları kötüydü.

bakın yag oranı azaltıkça protein mikrarıda artmış peynirin ...sengözlerimebaksanab

birde dün kendime baya güldüm ...lülülülülülü dün bimden süt alırken yarım kiloluklara pek bakmazdım devam sütü vs . y. yaglıyıda bebelere alıyorum ... bende başka marketten alıyorum 0 yağlı sütümü..... birde layt yazan yarım kloluk paketi elime aldıydım bide ne görem 0 yaglıymış ... şimdiye dek hiç bakmamıştım yarım yağlı diye ..sırnaşık şey..
birde pişkin pişkin görevliye sormazmıyım bu süt yenimi diye ....adamda yok abla çoktandır sattıgımız ürün demezmi .:1shok::roflol::roflol::roflol::roflol:

işte aebencim aynı hataya dğştüm bende yarım yağlı almıştım sonra gözüme çarptı bune diye baktım 0 yağlı :))))
şimdi kakaolu tarçınlı süt içtim deneyin mutlaka benden söylemesi:))

slm kızlar sanırım son kez yazıyorum senağlama umarım en kısa zamanda bağlantım olurda yine beraber oluruz ..yoksa siz olmadan valla zaman geçmiycek banada.yorgunluktan titriyorum resmen.daha bir hayli zaman yorgun olacağım ama olsun.netim olsun size bağlanayım valla yorgunluk falan kalmaz bende..bir ara bağlanınca tekrar resmimi koyarım kızlar görürsünüz...hepinizi çok seviyorum şekerler.ben yokkende tam gaz devam edin.aebenimi de dinleyin lütfen.kızdırmayın ablamı...burda gerçekten çok güzel bir bağ var,kopmayın birbirinizden ve diyetinizden.sıkı sıkı kenetlenin işinizi kolaylaştırın,motivasyonunuzu kilo veremediğiniz haftalardada düşürmeyin nasılsa bir noktada kırılacak vermeye devam edeceksiniz....hepinizi çok seviyorum.olumunekankayizsmile iyi akın kendinize...:a015:

bu arada maytabım resimlerine baktım hemencik çıkmadan,gayet iyi görünüyorsun canım,ama aebenime de aynı şeyleri yazmıştım sen kendini daha ince olduğunda daha iyi hissedeceksin biliyorum.o sebeple incel istediğin kadar.ve saba zaten zayıfladın dahada verme diyenlere kulak asma.insan vermeye başladıkça sınırlarını zorlamak istiyor bakalım daha ince nasıl görüneceğim diye merak ediyor.ve inceldikçede güveni geliyor kendine aynalara daha güvenle bakıyor kendini daha hoş,daha çekici görüyorsun...o sebeple sana da aebenimede ve burdaki diğer arkadaşlarımada etrafınızdan çok zayıfladın yeter dahada verme diyenlere bakmayın,kendinizi en iyi nasıl ve hangi kiloda hissedecekseniz o kiloya inin...çok şişman biri sizi görünce çok zayıf diyebilir bu ona göre zayıf olduğunuz anlamınıda taşır ama siz kendinize göre hala biraz kilolu olabilirsiniz.ve bir kaç kilo daha verince daha iyi görünürsünüz kendinize.önemli olanda bu değilmi zaten....kendini nasıl iyi hissedeceksen maytabım o kiloya gelene kadar savaşı bırakma....olumunekankayizsmile

slm kızlar sanırım son kez yazıyorum senağlama umarım en kısa zamanda bağlantım olurda yine beraber oluruz ..yoksa siz olmadan valla zaman geçmiycek banada.yorgunluktan titriyorum resmen.daha bir hayli zaman yorgun olacağım ama olsun.netim olsun size bağlanayım valla yorgunluk falan kalmaz bende..bir ara bağlanınca tekrar resmimi koyarım kızlar görürsünüz...hepinizi çok seviyorum şekerler.ben yokkende tam gaz devam edin.aebenimi de dinleyin lütfen.kızdırmayın ablamı...burda gerçekten çok güzel bir bağ var,kopmayın birbirinizden ve diyetinizden.sıkı sıkı kenetlenin işinizi kolaylaştırın,motivasyonunuzu kilo veremediğiniz haftalardada düşürmeyin nasılsa bir noktada kırılacak vermeye devam edeceksiniz....hepinizi çok seviyorum.olumunekankayizsmile iyi akın kendinize...:a015:
:a015:SENİ ÇOK ÖZLİİCEZ ZİLLİM SAKIN BİZİ FAZLA YALNIZ BIRAKMA İNŞALLAH ÇOK KISA ZAMANDA ANLAMADAN İŞLERİNİ YOLUNA KOYARSIN CANIM BENİM ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN
bu arada maytabım resimlerine baktım hemencik çıkmadan,gayet iyi görünüyorsun canım,ama aebenime de aynı şeyleri yazmıştım sen kendini daha ince olduğunda daha iyi hissedeceksin biliyorum.o sebeple incel istediğin kadar.ve saba zaten zayıfladın dahada verme diyenlere kulak asma.insan vermeye başladıkça sınırlarını zorlamak istiyor bakalım daha ince nasıl görüneceğim diye merak ediyor.ve inceldikçede güveni geliyor kendine aynalara daha güvenle bakıyor kendini daha hoş,daha çekici görüyorsun...o sebeple sana da aebenimede ve burdaki diğer arkadaşlarımada etrafınızdan çok zayıfladın yeter dahada verme diyenlere bakmayın,kendinizi en iyi nasıl ve hangi kiloda hissedecekseniz o kiloya inin...çok şişman biri sizi görünce çok zayıf diyebilir bu ona göre zayıf olduğunuz anlamınıda taşır ama siz kendinize göre hala biraz kilolu olabilirsiniz.ve bir kaç kilo daha verince daha iyi görünürsünüz kendinize.önemli olanda bu değilmi zaten....kendini nasıl iyi hissedeceksen maytabım o kiloya gelene kadar savaşı bırakma....olumunekankayizsmile

çok haklısın canım daha şimdiden yeter napıcan daha zayıflayıp kuvvetten düşücen ,genemi diyet menü offff sıkıldık senin diyetinden,hiçbişeymi yemiicen ucundan tadına bak bari ölümü görrrrrr valla bıktım bu laflardan
sabah eşimin teyzesi geldi hasta olduğumu görünce sen daha diyet yap diyo bana nealaka dedimm ben diyet yapmıyorumki sağlıklı besleniyorum benim yediklerimi görseniz belki siz 10da birimkadar yiyosunuz diyorum ama laff olaa beri gele kim inanıyo bilmem

kimsecikler yokmu buralarda ..a.s. hava burda yagmurlu oldugu icin biyerlere cikamadik ama isime yaradi galiba bugun evde kalmak.
kizlar size bugun hazirladigim bi tarifi yazicam bu tarifi sabah kahvaltisi icin diye dusundum..
evde sadece 1 bardaktan biraz fazla tambugday unundan vardi icine 6 tane kayisiyi robotta iyice cekip ilave ettim,5 tane ceviz ici ve biraz pakmaya bunlardan guzel bi hamur yaptim.hamurum azoldugu icin 3 kucuk yumak cikti bu yumaklari daire seklinde acip tart kaliplarina yerlestirdim,icine evlerde kullandigimiz diet marmelatlardan surdum ustune azicik hamurdan seritler yapip susledim(tart gibi)
ve firina verdim.
nedersiniz olurmu?eger sizlerdende okey gelirse yarin sabah afiyetle yiycem.insallah hepimizin isine yarar.arada bi degisiklik iyi olur gibi geliyo nedersiniz....opuyorumnanaktan

X