Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

nesliham nerdesin bacım kayıp ilanı çıkaracaktım nerdeyse.....:))))))..

maytabım sen 6. takımdan kaç kiloyla ayrılmıştın ???

gunaydın off dunden berı kac sayfa yazmıssınız

saphişim editorumde gelmıs hayırlı ugurlu olsun canım

dunkı menum
sabah:
930 : 2 dılım tam bugday ekmegı- 1 dom- 3 zeytın- 1kk peynır- 1 bıber
ara ogun yok
1300 : menemen ( yumurtasız) - yogurt
1730 : 1-2 tane fındık
1830 : bol dereotlu sıpagettı- yogurt

narinciğim malesef ekmekle yuMUrta yemiyoruz. Menün genel olarak güzel öğlen yoğurt ya süt ürünü yokmuydu canım .
aa ben görmemişi yahu yumurtayı
ay neslıhanım çok sevindim senin adına ...... canım arada bi ce de yeter tek montiyi bırakma ..... birde cumaları kilo bildirimin aksatmassanız hepinizde çok sevinirim .alkisalkisalkis...
:lepi:alkisalkisalkiskan şekerin dengede oldugundan tatlıya hayır deme konusunda daha güçlü olursun ....olumunekankayizsmile
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
:lepi::lepi:çok güzel menün akşam sebze yediginden salata mühim deyil canım afiyet olsun .......ama sabah ekmekle yeşillik yesen iyi olurdu .yerimseniben
suyu içmeye çalış ayram seviyorsan içebilirsin aralarda hatta 2 br bile ...:içelim:
kitap ne güzel anlatıyor bu durumları deyilmi maytap . son 100 yılın aslında en zararlı insan icadı bu rafine besinler....çünki daha evvel yoktu bu işlenmiş gıdalar ...şeker diye bişi yoktu beyaz un diye bişi yoktu 100 yıl evvel ve insanlarda ne obezlık vardi nede bukadar sağlık sorunu .... hepsi yediklerimizden kaynaklanıyor ...

biliyorum burda sacede kilo vermek için bulunuyormuş gibi olsakta şunu iyi bilin monti beslenmesi hayatınız boyunca sağlıkla kendiniz be aileniz için en idaal beslenmedir ...a.sa.s.

ıcırım keşke öğlenin bol yumurtalı olsaydı bacım ...yumurtada olsaymış süper menü olacakmış ...hihoyyyt

aebencim ögrendikçe hatalarım düzelecek inşallah.tabiki sizlerin bilgilerinizi biz bilmeyenlere bu denli içtenlikle aktarmanız çok taktir edilecek bi davranış.minnettarım bu açıdan sana ve diger tüm arkadaşlara.bu sabah tam bugday ekmeğimi ve ayran aldım yanıma .bundan sonra işyeri dolabında sürekli yogurt bulunduracagım.kendime bi defter edindim oraya sürekli ögrendiklerimi not alıyorum.inşallah 1 hafta içinde düzene gireceğine inanıyorum

AebencıĞım ablacıĞım ÖĞlen burdakı yemek bana uymuyor bende spagettı yapacaĞım kendıme . YoĞurtla yıyeceĞım sadece sormak ıstedıĞım bıŞey var . Çok az zeytın yaĞında pul bıber kızdırıp Üzerıne dÖkebılırmıyım .

maytapcım başın sagolsun canım.anneciğinin mekanı cennet olsun inşallah.benim annem de babamda asla ama asla dikkat etmiyorlar beslenmelerine.onlara nasıl anlatacagımı bilmiyorum.çok üzülüyorum ikisi içinde .evin önü yürüyüş yolu hemde yeşillikler içinde ama kalkıp 1 tur bile atmıyorlar.ne yapabilirim onları nasıl harekete geçirebilirim diye düşünüyorum.üstelik babam günde 2 paket sigara içiyor.resmen intihar etmek gibi bişiy bu yaptıkları Allahım sen idrak ettir yarabbim .:Saruboceq:

:lepi deftere yediklerinide günlük not et .....bir haftaya kalmadan herşey düzelecek .... kilonuda neo et cuma günü tartıl yaz burayada ...kaydirigubbakcemile5

tmmm aebenimmmm bir cee de olsa yaparımmm...
ayy bu sabah allahtan kimse yokk iyi oldu sizinle azda olsa yazışmammm...
yarında kilomu bildiririmmm...

nesliham nerdesin bacım kayıp ilanı çıkaracaktım nerdeyse.....:))))))..

maytabım sen 6. takımdan kaç kiloyla ayrılmıştın ???

62ydi galba tam hatırlamıyorum
ama adet döneminin şişliği ile ayrıldımdı noırmalde 59dum galba

az olarak dökebilirsin.... ama sorun yağ deyil nazlım ....spagettinin yanında degerini düşürecek bişi yokmu ..?yanında yada menüde ....sorun , spagetti en az degeri 40 civarı yogurtda okadar düşürmüyor degerini ... maydonoz, ,salatalıgın vs bişi bul bence yanına ...

Son düzenleme:

amin narincim valla annemde hiç dikkat etmezdi sen biliyomusun ne zor derdi bide bağırırdı bana ben ona o bana
babamda tansiyon şeker yoktu ama o çok dikkat ederdi yemesine içmesine filinta gibiydi oda sigaradan gitti küt diye
Allah banada akıl fikir versinde bırakayım şu zıkkımı

salatalık olucak yanında ablacığım aşağıdan domateste alabilirm olur mu ?

her ikisinide ALLAH rahmet eylesin maytap ... sende bir an evvel kurtul şu zıkkından ..
salatalık olucak yanında ablacığım aşağıdan domateste alabilirm olur mu ?
hihoyyytsüper olur nazlım ..cokacimcoook hatta o domatesle sos yapsana yaf ban benimde canımı çektirsin ....cokacimcoook:roflol:

kıslar dışarda işlerım var kızımında toplantısı var bana müsade ......
sorularınızı yanıtlıyor arkadaşlar zaten .. sağlıklı günler...a.s.

tamam ablam öyle yaparım sağol .....

sagolun valla herkes canla başla birbirine nasılda yardımcı olmaya calısıyor....

su içme özürlüyüm evet ayran , çay daha cok ıcerim...

bu beslenme tarzı gercekten tatlı istetmiyor....çikolata yemıyorum bir haftadır

Merhaba kıslar, Bakıyorum da herkesin çabaları tıkırında
Birşey soracağım size Öğle yemeğinde çılbır yiyecem. Buraya kadar birşey yok.Ama enginar istedi canım çiğ olarak salata niyetine yiyebilir miyim sizce?

Naz makarna diye diye canım makarna istedi,geçen haftadan beride yemiyorum en sonunda lokantaya gidip yiycem bak makarna ,domates soslu hemde kaydirigubbakcemile3

AEBEN ABLA
Sorma ya mahfolduk böyle.
Akşam da yemek yapıcam onu koy içine bunu koy içine diyor annem. Bende diyorum ki anne Monti amcam kızar olmaz öyle. Monti amcan kim diyor kadıncağız. Babanın öle bi kardeşi yok ki. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…