Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bak bak ....ben en son ortaokuldayken o kılodaydım sanırım...

Maşallah deee çok korkuyom yeniden alırım diye :kedi:

Bu arada ben istediğim kiloya cuma günü gelmiş olacağım büyük ihtimalle kızlar şimdi ne yapacağım 2. aşamayamı geçeceğim yoksa ne kadar daha devam edeceğim ben 1. aşamada?cokacimcoook

Merhabalar kızlar
1saat bantta yürüdüm.50 mekik çektim.fırsat bulursam yarım saatte pedal çevirirm.
Bugünkü menümü yazayım.
KAHVALTI
maydanoz,domates,salatalık
peynir,zeytin
az şekersiz marmelat
1dilim tam buğday ekmek
ÖĞLE AKŞAM BıRARADA
Yine kahvaltım gecikti
1tabak zeytinyağlı taze fasulye
az fırında pişmiş tavuk
salata
GECE
meyve
tarçınlı süt

alkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:

şimdiye kadar okudugum menülerde süper .alparzu ..samanyolum ..olumunekankayizsmile
..küçük hatalar olabilir sorundeyil ....yorum yapıldıgından ben bir kere daha yorum yapmıycam . yerimseniben
süpersiniz kıslar iremcim maytam nazlım teşekürler fıstıklar ...
valla boynuz kulagı geçmiş hepinizde tam montici oldunuz . artık ben yokkende topigikte gözüm arkada deyil valla...a.sa.s.Şeniz
çavdar ekmeği montiye uygunmu kızlar birde öglen yeşil mercimek yemeğini iki tabak yedim abartmışım sizce yanında salatayla
yok canım afiyet olsun karnını doyur çğlenki sonra hemen acıkma .:1hug:
ben enbaştaki sayfaları okuyorum peynir yasak mı değil mi kahvaltıda bir türlü anlayamadımm :uhm:
kıslar bakım ilk 15 sayfa birönceki senenin ozaman bana yol gösteren yoktu tek başıma çabalıyordum yağsız peynir bulamadıgımdanddı bu çabam ...
15 sayfadan sonra dikkat etiyseniz tarih degişiyor .. eski senenin sayfalarının çogunu sildirdim kalişime ama örnek olarak onlar kaldı .
eski sayfaları okumak çok yararlı boş vaktiniz oldugunca okuyun ....

HOŞ GELDİN ......olumunekankayizsmile
OY OY OY BOYNUZ KULAGI GEÇELİ ÇOKK OLMUŞ .......olumunekankayizsmile:1hug:
ZİLİM DÜN SİLDİM RESİMLERİ AMA PROFİLİMDE DURUYORDU ORADAN BAK DEMİŞTİM .. SABAH SİLDİM AMA SEN ÇOK YOGUNSUN CANIM BENİM SEN OLDUGUN BİR VAKİT BURAYA KOYARIM OLDUMU ....a.s
CUMA GÜNÜ TAŞINIYRUSUN DEMEK ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM .. AYRILIK KISA ZAMANDA OLSA SENİ ÖZLİYCE İNAN BANA :1hug:

Son düzenleme:
tk cım 1. aşamayı oturtmak için 1.2. ay yapman lazımki pankreasın şeker dengelemesine karşı koyabilsin .... ama kilom iyi diyorsan hafifden geçiş yap 2. aşamaya ...
:dance::lepi::hooray:
hoş geldiniz kıslar . valla tüm takımlar burda şimdi ben 6. takımıma burda rakipmi yetiştiriyorum yavv .delikafaduldensırnaşık şey
valla burdaki fikirleri ve dayanısmayı para versek ögrenemeyiz....herkes seferber olmus bır sekılde ( içinde ne var ) sorusuyla yaşıyor :)))
:lepi::lepi:evet bu canlı destek hattı canım hemde gönüllü yapılan hemde ücretsiz.aklinialirimsmile:1hug:iyi degerlendirin ...
birşey sormak istiyorum kepekli pirinç ve kepekli bulgur pilavı yapıp yiyebilirmiyiz acaba boshayallersmile
lmaz:hayır ,hayır, hayır.
kaydirigubbakcemile3zilim o etekli eski 66 lık halim .. sabah sen bakmadan ben silmişim yeni fotoyu ...delikafaduldensen burdayken koyarım yarın sabah 10 gibi inşallah gelebilirsen buraya ekleyim ...

2 GÜNDÜR MENÜ YAZAMIYORUM TOPLUCA YAZAYIM HAZIR FIRSAT BULMUŞKEN ....

SALINıN MENÜSÜ.

8.30..... 1.5 dl ekmek ..k.k peynir... 1 br süt....salatalık ...

13.00...1 palamut tava....tavuklu salata (dünden kalmıştı )....kk .peynir.....

17.00 .....50 gr peynir..

19.00......tavuklu mantar sote ....1kase yogurt ... kuzukulagı ...domates....

22..00....y. greyfurd.. 1 incir. 3 fındık ....

2.5 saat yürüyüş .....
2.5 lt su

çarşamba menüsü....

8.00.....1 kase yulaf süt ve marmeladlı.....k.k peynir...

10.00...k.k peynir.

12.30...cılbır. (1kase yogurt 3 yumurta ).. 1 domates....

17.00...1 elma....

19..00... tavuk haş...yogurtlu semizotu salatası ....1 domates...

23.00 ....3 kuru kayısı .....

1 saat sabah yürüyüşü..

sonra komşularla 13.:30 dan dan 17 ye kadar dolaşma..

ardından 1 saat pazarda dolaşma ...

3 lt su ...

evet menülerim bu fark etmişinizdir takıldıgım yerde proteine agırlık verdim ama faydasınıda görüyorum ...

sağol aebencim sizin yanınızda ancak çırak olabiliriz biz şekercim zillime ve sana nasıl teşekkür etsem azdır
şişkinliğimin sebebi belli oldu benim bağırsaklar zaten orta yolu bulamazki şimdide aksi istikamette işliyo :))
ama olsun ben buna razıyım öbür türlü günlerce karın ağrısı oluyo
akşam 1 tane dolma yedim ama yoğurda salataya öyle bi bulamışımki valla ne yediğimi anlamadım kocam 18 tane oğlum 9 tane götürdü karşımda şapırdata şapırdata:))olsun afiyet şeker olsun bal olsun kuzularıma :)

tkcim çok çok tebrik ederim canım inşallah kalıcı olur bence bi süre daha 1. aşamada devam etsen iyi olur yani ben kendi adıma öyle yapıcam zaten 2. aşamayı okudum kaç kere ama çok fazla anlamadım..
1.amaya devam etki otursun kilon birden 2ye geçersen biraz oynar bence demedi deme

evet aebencim bende bugün proteine baya ağırlık verdim bakalım
nerdeyse 1 kilo süt ürünü tükettim sanırsam yoğurt çoğunlukta
bende yazayımmenümğ
sabah 7
peynir domates zeytinli tost (bunu hergün yememin sakıncası varmı sıkıldım aynı şeyleri yemekten biraz böyle takılmak istiyorum
11 1 bardak kakaolu 0 yağlı süt
öğle2
2 çılbır yumurta
koca bi kase yoğurt
domates salatalık

5
1 bardak ayran

7.5

yarım imambayıldı
bol yoğurt
1 karalahana dolması
bol çobansalata

9.5
15 kadar fındık bişey izliyodum kaçırdım ama bidaha kavanozlar salona gelmiicek:))söz

3 gün kurusu
8.30
1 has yumurta..yarım salatalık..3 ks yogurt..2 zeytin..yeşil çay
12.45
2 dl hindi füme..patlıcan közleme..yarım kase yogurt..
16.30
1 portakal
18.30
lorlu tonlu salata..yarım kase elma hosafı..
22.00
1 fincan ılık tarcınlı süt

canım kılon 63 aslında boy oranımı düşük?
benim boyum kısa canım 1,58 falanım ...

süper ya keşke bende o kiloya gelebilsem en son 8 sene önce o kiloları gördüm .

Günaydın herkese valla bağımlılık yaptı işe gelir gelmez giriyorum hemen :))

menümü yazıyım hemen bende

kahvaltı :
1.5 dl tam buğday ekmeği
peynir,salatalık,çay

Öğle
tavuk ızgara,ayran,salata,peynir

Ara
3 kuru kayısı,yarım avuç beyaz leblebi (farklı saatlerde yedim gene)

Akşam
mantarlı tavuk sote,salata,yoğurt

Su:3.5lt
Yarım saat'te yürüdüm tempolu

günaydınlar

dün yediklerim
sabah
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
1 adet salatalık
2 adet zeytin

öğlen
1 adet tavuk but fında yapılmıştı
salata

akşam
1 tabak yeşilmercimek yemeği
3 yemek kaşığı yoğurtlu bakla yemeği
salata

keşke bende o kilolara geri gelsem en son lisedeyken o rakamları görmüştüm sanırım ben,
seni bu aşamada sadece alkisalkisalkis inş.o kilonu hep korursun canım,ve bizde yakında çıtır oluruz inş. senin gibi kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

alkisalkisalkisalkisalkisalkis menün çok güzel canım

İrem&özge iyiki sende burdasın canım çok yardımcı oluyorsun sende bıkmadan cevaplıyorsun soruları

Canikom bıkmak ne demek aşkolsun. Kilo verememek ne demek bilirim. Monti sayesinde hepimiz vereceğiz ama eminim.

birşey sormak istiyorum kepekli pirinç ve kepekli bulgur pilavı yapıp yiyebilirmiyiz acaba boshayallersmile

Kepekli pirinç konusunu bende hatırlamıyorum canım açıkcası.

Olmaz canım bakmaman lazım. Artık nasıl olduysa diyeceksin.
Monti de azıcık ucundan mantığı bile yok.

Canımcım hoşgeldinnnnnnnn. 4. takımdaşlarım teker teker dökülüyor buraya maşallah.

Süpersin maşallah şekerim.

Süper menü canım ama öğünlerin keşke şaşmasa.

Abla ne kadan mikemmel menüler olduğunu yazmaya gerenk yok zannımca.

Dolma da pirinç yoksa süper menü canım afiyet olsun.

:lepi:

Çiçekim gunaydın sanada.
Menün güzel yalnız hem öğlen hem akşam et tüketmişsin.
Akşam en azından karbonhidrat ağırlıklı bişiler eklesen iyi olur. kaydirigubbakcemile5

Öğlene bir ayran nasıl yakışırmış Naz cım.
Yine de süper menü. kaydirigubbakcemile5

Ben dün neler yedim yazayım hemen. Çok şükür annem akşam yemek yapmamıştı gidince ben yaptım. Annemin ısrarlarına rağmen Montiye uygun yapabildim. :lepi:

Sabah
1 dilim buğday ekmek, 1 kk peynir, 4 zeytin, 3-4 dal maydonoz, 2 dilim salatalık

Öğlen
z.yağlı ayşe fasulye, 1 minik kase yoğurt, 1 islim kebap, salata

Akşam
Yoğurt, tavuk ciğer sote

Ara
1 dilim elma

seninde menün gayet iyi iremciğim . ama islim kebabının patlıcanını genelde kızartırlar ve köftesinin içinde umarım ekmek yoktur.

günaydın kızlar

dünkü menümü yazayım
sabah yağsız peynir 2ilim tambuğday ekmeği yarım domates yarım salatalık şekersiz çay 4 zeytin

öğle tavuklu türlü, yoğurt

akşam 1,5tabak etsiz kuru fasulye salata yoğurt

meyve olarak muz ve kivi vardı ben ikisinide yemedim bitane ceviz yedim gecede

alkisalkisalkisalkisalkisalkis menün çok güzel canım

saol canım ,azarsız bir menü oluşturup yemeğe çalışıyorum opuyorumnanaktan

günaydın canım,kepekli pirinç ve bulgur yemek yasakmış aeben ablam akşam hayırları çekmiş bana güzelce alsanaalsanasmile

akşam için aslında makarna vardı eşim için yaptım ama yemek istemedim açıkçası,tavuk ve mantarın yanında gitmez diye onun için eklemedim.

herkese gunaydın....

15 dkya gelıcem

Günaydın canım....

Günaydın canım,meyve olarak muz yasak zaten kivide yasak ama sabahları kahvaltıdan önce yenebiliyor galiba o ama sen yemeyerek en iyisi yapmışsın kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…