Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ya evet dondurma yiycez diye yanlis biseyler yapmayalim,gerci ben baktim fruktoz u abartmadigimiz surece sorun yok,kakao zaten serbestti,yogurt desen zaten sorunsuz.ne bilim olur gibi geliyo bana. aeben abla bakalim nediycek

İnş.olur derya,yada bize tatlı montili bir tatlı tarifi versinler,ziligurtı'nin vardır aslında bildiği o olsa oda söyler doğru yada yalnış diye inş.tarif sınıfı geçer canım bizde dondurma yeriz kaydirigubbakcemile2

annem küçükken yoğurdun içine çilek doğrayıp buzlua koyardı çıkmasını sabırsızlıkla beklerdik öyle güzel olurdu
bende onu deniim şimdi fruktozu nerden bulucam
hoş çilekte yok ama
sahi nerden aldınız fruktouz

fruktouz dediği normal tatlandırıcı benim bildiğim ama
geçen sene bende onu değişik meyvelerle yapar yerdim acıktıkça tatlı niyetine ama dondurucuya koymak aklıma hiç gelmedi,buda güzel bir fikirmiş saol canım

aslında çilekler çıkmaya başladı ama her zaman tatları güzel olmuyor bazen çok tatlı oluyor mis gibi kokuyor bazende tadı hiç yok

eger masumlulu ıspatlanırsa bende yapabılırım...tatlı olan herseye varım zaten :))

evet bende cuma gününden beri burayı takıp edıyorum bıraz kendıme dıkkat ettım hemen göbegım ınmeye basladı....sızı okudukca heveslenıyorum zaten

bende buraya gelmeye başladıktan sonra,kendimi baya bir toparladım hem aç kalmıyorum hemde sağlıklı besleniyorum eşim bile fark etti sen zayıflamaya başladın artık diyor,bende var gücümle daha çok çabalıyorum.inş.yaza incecik gireceğiz canım
bu arada kilon kaç senin

kizlar gordum fruktozda tereddutte kalmissiniz ben eve onun hem hap gibi olanini aldim hemde bildiginiz tozseker gibi olup sadece meyve sekeri olanini aldim.ikiside cok tatli azicigi bile yetiyo.ben her ikisinide marketten aldim

arkadaşlar aslında pek masum olduğunu sanmıyorum fruktozuyn
fruktoz aslında meyve şekeri demek diğer kutuda tablet olarak satılan çaya falan atılan başka bişey ve o daha zararlı biliyorsunuz aspartam var için de hiç önermiyorum
1 hafta çayınızı şekersiz içseniz inanın bana birdaha şekerli içmek istemiiceksiniz
bikere yanlışlıkla abimin çayını yudumladımda lavaboya koştum hemen yutmam imkansızdı ve abim sonra az şeker koymuşum diye tekrardan şeker koydu yaklaşık 1 senedir bu şekilde içiyorum çayı kahveyi
fruktoza gelirsek o meyveden ve baldan elde edilen şeker tamam çok fazla yükseltmiyo olbailir ama fazlası zarar arkadaşlar belki haftada 1 bu şekilde tüketebilirsiniz
aebencim gelince daha çok aydınlatır sizi

Kızlar şeker hastaları için kullanılan toz tatlandırıcılar var onlarla yapılabilir belki.

1.sayfada kuru kayısının glisemik endeksi 35 gösteriyor yenilebilir heralde ama 3-4tane olabilir sanırım ama sen genede bizim eski monticilerin cevaplarını bekle canım yalnışta olabilir,ilk günden yanıltmıyım seni

canım bende 1.sayfadaki bilgileri gördüm 4 tane yedim .inşallah bi sorun olmaz

nedense bugün çok acıkıyorum ve 2 kere ara yapmak zorunda kaldım 1. si öğlen yemeğinden 1 saat önce diğeride yemekten sonra 3 saat sonra genelde sabahla öğlen arası ara yapmam ama miğdem kazınıyordu ve her ikisindede 1 avuç ceviz + fındık karışımı yedimklava:klava:alsanaalsanasmilemafoldumben

sabah 81,2 cıktım ( gecen yaz 73 e kadar inmiştim....bende kan şekeri de var 2 saat arayla bır seyler yemem gerekıyor....

:))) Hehe gizli yarış tabi geçicem siziiiiiiiiiiiiii :))
Canımcım bende çok seviniyorum aranıza döndüğüme inan bir bunalım dönemindeydim daha yeni yeni kendime geliyorum yinede monti amcam sağolsun aylar oldu 2. aşama gibi beslendiğim halde sadece 2 kilo kadar geri almıştım ama sen her zamanki gibi yanlız bırakmadın elimden tuttun hep yardım getirdin beni burayaopuyorumnanaktan

Canım çok ara öğün var sende zamanla oturacak tabi biz birtek ara öğün yapıyoruz o da öğlenle akşam arası çok acıkmışsak tabi akşam yemeğini hafif yapmak şartı ile gecede çok acıkırsak meyve veya light süt içiyoruz bilgin olsun :) ama zamanla öğrenirsin merak etme canım...

ara olarak kayısı kurusu yiyebilirmiyim kızlar

Tabi canım kayısı yenebilir yemeklerden en az 15 dk önce ve diğer öğünden 3 saat sonra en az.

sadece kayısıyı yediysen sıkıntı yok canım . ama gün kurusu yemeni öneririm . çünkü gün kurusu doğal güneşte kurutuluyor . düğerleri sarı olanlar yapay olarak kurutuluyor .

olmaz canım,ben genelde sabahları kahvaltıdan önce yiyorum.

sabah 81,2 cıktım ( gecen yaz 73 e kadar inmiştim....bende kan şekeri de var 2 saat arayla bır seyler yemem gerekıyor....

kilomuz yakın sayılır canım 81.5 bende ,kan şekerini düzenlemek için ara öğünlerde onu dengelemek için yemen lazım o zaman yoksa daha çok acıkırsın bu sefr diyette kalmaz bende şekerim düştüğünü hissedince hemen 1 elma yiyorum yada beyaz leblebi

sabah ve öğlen yemeklerini az mı yedin acaba canım ondan olabilir mi yada bünye daha montiye alışamadığımı için mi yapıyor yoksa boshayallersmile

yok aslında azda yemedim reglim yaklaşıyor ondan sanırım reglim yaklaştığında öküz yutmuş gibi oluyorum .

yok aslında azda yemedim reglim yaklaşıyor ondan sanırım reglim yaklaştığında öküz yutmuş gibi oluyorum .

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 mesajını okuyunca çok güldüm akşam akşam benimde tatlı krizim tutuyor ama seninkide bir başka oluyormuş kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…