Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

zilicim kolay gelsin canım çocukla çok zor olur bilirim bende kızım 6 aylıkken antalyadan istanbula taşındım ve kimse yoktu orda yardım edecek herşeyi kendim yaptım oyle zor günlerdeki allah kolaylık versin canım

akrepcim eşinle uygun bi zamnda konuşsan canım yaptığı hatanın farkına varsa ama uygun bi dille anlatsan birbirinizi kırmadan inşallah sorunlarınız tez zamanda çözülür canım

günaydın kızlar
bende dünkü menümü yazayım
sabah 2 dilim tam buğday ekmel.yağsız peynir,4 zeytin 2 dilim domates yarım salatalık

öğlen türlü (t.fasulye,biber,domates,kabak,patlıcan,sarımsak,tavuk göğsü) yarım kase yoğurt
biliyorum salarada olması gerekir di ama domates biber var diye yağmak istemedim

arada 2 kuru incir gl sine sonradan baktım 40 mış orta derece sanırım yememem gerekirdi

akşam fırında balık salata ve 4 kaşık yoğurt yedim

yatmadanda elma ve kivi yedim

şimdi baktım kiviyide yememem gerekirmiş :sinifsinif:

canım Allah kolaylık versin sana yokmu bebeğine bakacak kimse annen kayınvaliden falan tek başına çok zor olur

akrebim çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı benimde başımda var bundan bitane vala ne diyim sanada Allah kolaylık versin kocalarada akıl fikir

günaydın kızlar
acaip şiş hissediyoırum kendimi yaa nolmuş olabilir
2 sabahtır tost yiyorum yağsız peynir domates ve zeytinli
öğlen 2 gün mantar sote domatesli soğanlı biberli
akşamda pirinçsiz ıspanak yoğurt ve salata
arada ağzıma 2-3 fındık attım sadece başka bişe yok ara bile olmadı doğru dürüst
pazartesi salı menülerim bunlar öğlen mantar akşam ıspanak
bugün imambayıldı yapıcam zeytinyağlı sorun yok herhalde yememde
öğlende menemen falan yerim bakalım bi öğlen olsunda
he bide karalahana sarıcam ama pirinçsiz bulgurla yapıcam hemde zeytin yağlı olucak 1 tane yememde sakınca varmı AEBENCıM ve ZıLLıM
atlamazsanız bu soruyu sevinirim

Son düzenleme:

cnm menün gayet güzel öglen salata yememeni dert etme zaten türlü sebzeli olms tavukal güzel bir ögün olmustryerimseniben incir konusna gelince evet degeri ilk asama için biraz yüksek ama abrtmadan yanında yanında degerini düsürecek kuru kayısıyla beraber yemende sakınca yokkaydirigubbakcemile5

şimdi baktım kiviyide yememem gerekirmiş :sinifsinif:

cnm kivi bnde sık yerdim aebenim uyarırdı genlde ama sen yanında elmayla beraber yedigin için dengelemiş olmussun sen yinede mümkün oldgunca ilk asamada 35 üstününden kacınyerimseniben

ALLAH yardımcın olsun canım . inşallah en kısa zamanda yeni evine yerleşirsin canım .

Allah kolylık versin zilim bebişle zor cidden acele etmeden yavs yavs toplansaydın şimdi bu kadr yorgunluk olmazdı rabbim gücünü artırsın ki biliyorum sen bununda altından kalkarsınyerimseniben

Bu arada kızlar bende bu sabah tekrar başladım. Zor olacak biraz ama olsun. Cumartesi evde temizlik var çok şükür bitecek sonra evime geçicem.
Ay ne kadar zor kendi evinde olmamak. Annesinin evi de olsa insanın zor oluyor valla.

haklısın daha yeni başladım 35in üstüne çıkmamam lazım sağol canım opuyorumnanaktan

normalde sabah ile öğlen arasında bişey yemem ama dün nedense çok acıktım . ve yanımdada başka bişey olmadığından onları yedim .

aaaa okadar yazdım hepsı gıttı tuhhhhhhhhhhh
zılııcım allah yardımcınolsun bebecıkle tasınmak cok zordur
akrepcım uzulme canım her evde oluyor boyle tatsızlıklar

kendımı acayıp hafıflemıs hıssedıyorum
dunkı menum
sabah :
09 30 2dılım tam bugday ekmegı-1 domates- 3 zeytın- 1kk peynır- kuzu kulağı
ara öğün
11 30 yeşil cay
öğle
13 00 domateslı bıberlı mantar sote- yogurt
ara öğün yok
akşam
18 30 az bulgur pilavı- bol salata- yogurt

1 ayda 5 kg super...

kızlar tüm yazılanları okuyorumda tek tek isimleri aklımda tutamıyorum bu aralar zihinsel yoğunluktan bağışlayın..sorulara toptan cnp vericem isim isim yazamıycam özür...
bir tanecik bulgurla yapılmış karalahana dolmasından bişey olacağını sanmıyorum.zaten kıymada koymacaksın anladığım kadarıyla z.yağlı dediğine göre..tabi yanında herhangi bir et ürünü yemessin..salata yoğurt birde başka bi sebze yemeğiyle kapatırsan öğünü montiye ihanet etmessin cnm..
bu arada evi taşırken bebeğimi kimseye güvenip bıramam kızlar.ailemden çok uzak oturuyorum dolayısıylada bakacak kişi yine ben olacağım..ama Allah verir kolayını ne yapalım...

günaydınlar ....
yürüdüm geldim bide pilates yapayımmı müsadenizle .....

ay gitmeden yazayım.....
maytabım kıs ben bugün sınırda çıktım tam 62 yim bana gaz verinlen bu hafta devireyim şu 62 yi....boshayallersmile

zilim resimlerime bakmadınmı ayol yurum bile yapmamışın aşkolsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…