Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar,sabah tükkanı ilk ben açayım dedim ama,naz ve çiçek erken davranmışlar..nerde hareket orda bereket zemuszemus
maytabım sigarayı nooooolursun bırak cnm benim..biz babama bıraktıralı 20 yıl oluyor adam gençleşti resmen.eşime evlenmeden bıraktırdım valla cildine renk geldi.sanada bıraktıralım burda baskıyla,aebenim sopasını çıkartsın arada ben durmadan söliiim.aklinialirimsmile valla ne yapmamız gerekirse yapalım bırak şunu şekerim...sporda tıkanmassın hem ...walla bacım canına acımıyorsan çocuklarına acı yaw.hiç bi çocuk ciğerlerini duman bağlamış bi annesi olsun istemez...bırakacaksın dimi??? hatta bıraktın galiba....???guclubacismile

Günaydın ziligurti,ev taşımak için hazırlık yapıyorsun ama burayı ve bizleride hiç eksik bırakmıyorsun,çok şanslıyız,bende eşime sigarayı bıraktıramıyorum,bir sürü şey denedik ama işinden dolayı bir türlü ikna edip bıraktıramadım bir türlü
ama seni sabah sabah burda gördüğüm için çok mutlu oldum a.s.

herkese gunaydın...

evet aksam hem yumurta hem ekmek yememem lazımmıs bılmıyordum :KK43:(( bir daha olmaz söz...

günaydın kızlar
dün kızlar dün yediklerimi yazayım
sabah 2 dilim tam buğday 4 zeytin yarım domates çay

öğlen haşlamış tavuk,yoğurt (burda salatada olması lazım abencim soyledi bidaha ekliycem)

arada 6 çilek yedim

akşam ton balıklı salata yoğurt

arada çilek ve yarım elma yedim

günaydın hayırlı sabahlar......

Son düzenleme:
ben sevmiyo değilim ebruyu hatta bayılıyorum karıya kaşları az kalın ama idare ediyozzzkaydirigubbakcemile3
valla öyle fiziğim olsun isterdim cidden
ama beceremedim daha nefeste kesildim valla (sigaranın faydaları :KK43:(onuda en kısa zamanda çıkarıcam hayatımdan inş)
ohaoldumsmiletü kaka kıs içilirmi o zıkkım bırak hemen ...:eek:lmaz:
Bugünkü menümü yazayım ve fatoş kaçar.
Tüh ismimi deşifre ettm
UYANINCA
1bardak su 6kuru kayısı
KAHVALTI
domates,maydanoz,tere
peynir zeytin
2dilim tam buğday ekmek
az şakersiz marmelt
ÖĞLE
2 karnıyark közlenmiş patlıcanla
bol salata
yoğurt
AKŞAM
haşlanmış kabak sarmsklı yoğurtlu
az kıymalı sebze yemeği
yoğurt
GECE
meyve
SPOR
1 saat bantta yürüdüm
iyi geceler arkadaşlar
madem ismini dedifre ettin fatoş ablam bende eloş .sırnaşık şey
harika bir menü her ögünde sebze ve et yanınsa salata ve yogurt ......alkisalkisalkisdaha nasıl olur bir menü:lepi:alkisalkisalkis hemde karnın bi güzel doymuş ablam ..cokacimcoook:lepi:
günaydınlar herkese aebenciğim ablacığım ben sahalara geri döndüm artık montiye devam edicem .

sabah
1 adet gün kurusu ( kahvaltıdan yarım saat önce )
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
yarım domates
1 adet salatalık

öğlen
1 tabak kuru fasülye
1 kase yoğurt
1 adet salatalık

ara
1 avuç fındık ceviz karışımı

akşam
1 tabak kabak yemeği
yoğurt
salata

ara
çilek .
hoş geldin nazlım artık evlendik barklandık yerimize yerleştik :nazar:şimdi kesintizsiz devam bakalım.. kolay gele ..Şeniz

menünde güzel fıstıgım . et türüne biraz agırlık ver hep sebze baklagil yeme .kilo vermen kolay olsun .yerimseniben

günaydın kızlar,sabah tükkanı ilk ben açayım dedim ama,naz ve çiçek erken davranmışlar..nerde hareket orda bereket zemuszemus
maytabım sigarayı nooooolursun bırak cnm benim..biz babama bıraktıralı 20 yıl oluyor adam gençleşti resmen.eşime evlenmeden bıraktırdım valla cildine renk geldi.sanada bıraktıralım burda baskıyla,aebenim sopasını çıkartsın arada ben durmadan söliiim.aklinialirimsmile valla ne yapmamız gerekirse yapalım bırak şunu şekerim...sporda tıkanmassın hem ...walla bacım canına acımıyorsan çocuklarına acı yaw.hiç bi çocuk ciğerlerini duman bağlamış bi annesi olsun istemez...bırakacaksın dimi??? hatta bıraktın galiba....???guclubacismile

ya sorma bende evde bu konuda eşimle anlaşamıyoruz bir türlü..
sigara içiyor ve bırakamıyor..
birde eski futbolcu..geçenlerde iş yeri arkadaşlarıyla takım yapıp oynamışlar ilk yarıya varmadan tıkandım diyor..kendisi bile şaşmış bu duruma..ben nasıl koşardım diye hayıflanıyor..bende hemen fırsat bilip girdim hemen konuya ama nafile..
alkollada arası iyi..henüz 30 yaşındayım daha çok bırakırım diyor..kendini düşünmüyorsan kızını düşün tam ihtiyacı olduğunda karşısında hasta bir baba bulmasın diyorum hep yenilen ben oluyorum..bırakamam diyor..fazlaca keyfine düşkün..
ayy ne çok konuştum..en hassas olduğum konu o yüzden sanırım..

dünkü raporum

8:00
peynir,zeytin,domates,salatalık,ekmek,kaymak bu oklavadan önceydi şekercim

12:00
3 dilim kırmızı elma

13:30
azcık fırın tavuk,pişmiş biber ve domates,bol yoğurt,salatalık

18:00
3 dilim yeşil elma
1 bardak süt

21:00
bol soğanlı mantarlı tavuk,yeşil soğan,maydanoz nane 3 bardak ayran(salata yapmadım eşim dışarda yemiş bende hemen yeşillik yıkadım )

60 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Günaydın herkese dün girememiştim siteye yoğunluktan

hafta sonunu kaçaksız tamamladım,güzel bir cumartesi pazardı.
dünkü listemi hemen yazıyım

Kahvaltı
aknaz peynirli tost,yeşil çay

Ara
salatalık

Öğle
pidesiz adana,salata,ayran

Ara
beyaz leblebi

Akşam
1 kase domates çorbası (unsuz sadece domates rendelerinden yapılmış)
taze fasulye yemeği,salata

Ara
fındık,badem

Su : 1.5lt
ÇİÇEKCİM MENÜN HARİKA CANIM ....olumunekankayizsmilealkisalkisalkis
YANLIZ 2 KÜÇÜK UYARIM VAR ....
1.Sİ kahvaltıda yaşilik yememişsin daha dikkat et ekmegin degeri yüksek tam buğday olsada onun degerini düşürmek için yanında yeşilik salatalık vs yemek lazım .
2. uyarımda gece yedigin kuru yemiş miktarını yazmamışsın .:eek:lmaz: azmı çok azsa eyvalla çoksa kırmızıya boyıycam .sırnaşık şey
delikafadulden dha ne denir dimi ... ay bizde ne eşim ne kendi ailemden içen var tüm yeşil aycıyız yene .... maytabım sende biliyorsun yazmamıza bile gerek yok her yönden nekadar zararlı ..... biliyorum alışkanlık zor bırakılıyor ama SEN AZİMLİ HATUNSUN BURDA BUNU GÖRDÜK bence sıgarayıda bırakırsın sen yeterki İSTEEE..yasakkelime

ÇİÇEKCİM MENÜN HARİKA CANIM ....olumunekankayizsmilealkisalkisalkis
YANLIZ 2 KÜÇÜK UYARIM VAR ....
1.Sİ kahvaltıda yaşilik yememişsin daha dikkat et ekmegin degeri yüksek tam buğday olsada onun degerini düşürmek için yanında yeşilik salatalık vs yemek lazım .
2. uyarımda gece yedigin kuru yemiş miktarını yazmamışsın .:eek:lmaz: azmı çok azsa eyvalla çoksa kırmızıya boyıycam .sırnaşık şey

delikafadulden dha ne denir dimi ... ay bizde ne eşim ne kendi ailemden içen var tüm yeşil aycıyız yene .... maytabım sende biliyorsun yazmamıza bile gerek yok her yönden nekadar zararlı ..... biliyorum alışkanlık zor bırakılıyor ama SEN AZİMLİ HATUNSUN BURDA BUNU GÖRDÜK bence sıgarayıda bırakırsın sen yeterki İSTEEE..yasakkelime

ablacım sakın boyama kırmızıya 2tane fındık-3tane badem yedim,:kedi:adet sayılarını hemencik düzeltiyorum.diğer uyarıyda dikkate aldım.bu sabah ki kahvaltıma ekledim zemuszemus

herkese gunaydın...

evet aksam hem yumurta hem ekmek yememem lazımmıs bılmıyordum :KK43:(( bir daha olmaz söz...
DESTİNAM ALIŞIRSIN İLK BAŞLARDA OLUR 1 HAFTA SONRA TIKIRINA GİRER HİÇ ÜZÜLME....olumunekankayizsmileŞeniz
günaydın kızlar
dün kızlar dün yediklerimi yazayım
sabah 2 dilim tam buğday 4 zeytin yarım domates çay

öğlen haşlamış tavuk,yoğurt (burda salatada olması lazım abencim soyledi bidaha ekliycem)

arada 6 çilek yedim

akşam ton balıklı salata yoğurt

arada çilek ve yarım elma yedim
ÇOK ÇABUK ÖGRENİYORUZ İKRA.:nazar:
MENÜN HARİKA CANIM .:lepi:
senin nicini çok seviyorum ..daha öncede söylemiştim biliyorsun dimi.... hemen o sureyi okuyorum nicini görünce...:1rolleyes:

maytap kıs senin dün dedigin kilon 57. 9 en son hamilelikten önce gördüm demiştin dimi.???
57. 9 altını ne zamandır görmüyorsun .?????

ya sorma bende evde bu konuda eşimle anlaşamıyoruz bir türlü..
sigara içiyor ve bırakamıyor..
birde eski futbolcu..geçenlerde iş yeri arkadaşlarıyla takım yapıp oynamışlar ilk yarıya varmadan tıkandım diyor..kendisi bile şaşmış bu duruma..ben nasıl koşardım diye hayıflanıyor..bende hemen fırsat bilip girdim hemen konuya ama nafile..
alkollada arası iyi..henüz 30 yaşındayım daha çok bırakırım diyor..kendini düşünmüyorsan kızını düşün tam ihtiyacı olduğunda karşısında hasta bir baba bulmasın diyorum hep yenilen ben oluyorum..bırakamam diyor..fazlaca keyfine düşkün..
ayy ne çok konuştum..en hassas olduğum konu o yüzden sanırım..
bu erkekleri anlamak zor laf anlatmak bi okadardaha zor akrebim .. :nazar:
dünkü raporum

8:00
peynir,zeytin,domates,salatalık,ekmek,kaymak bu oklavadan önceydi şekercimolumunekankayizsmile

12:00
3 dilim kırmızı elma

13:30
azcık fırın tavuk,pişmiş biber ve domates,bol yoğurt,salatalık

18:00
3 dilim yeşil elma
1 bardak süt

21:00
bol soğanlı mantarlı tavuk,yeşil soğan,maydanoz nane 3 bardak ayran(salata yapmadım eşim dışarda yemiş bende hemen yeşillik yıkadım )

60 dk yürüyüş
hihoyyytalkisalkisalkis:nazar:menülerin harika olmaya başladı akrep sende farkındasın dimi .. artık kırmızıda görmiycem menünde oh yaza fıstık olacaksın bacım ...:sm_cool::teytey:
ablacım sakın boyama kırmızıya 2tane fındık-3tane badem yedim,:kedi:adet sayılarını hemencik düzeltiyorum.diğer uyarıyda dikkate aldım.bu sabah ki kahvaltıma ekledim zemuszemus
:lepi::lepi::lepi:kaydirigubbakcemile5

ay güzel birgün herkes dört elle sarılmış beslenmesine . harikaaaaa...hihoyyyt

unutmadan bende ekleyim menümü sonra kalıyor ..

8 30.
k.k peynir.. 2 çatal yumurta (canım bişi istemedi bunuda zor yedim .)....
ve tabi hemen geri açıktım ....

10:30
1 kase yulaf ...1 br sütle.(%0 yağlı)k.k peynir... 1 saatalık ...

14.00.
az haş. tavuk ...ıspanak kavurma 1yumurtalı ....1 kase yogurt ....

17.00.. 50 gr. peynir.

19 30.
içine hş. tavuk az peynir ve 1yumurta, katılmış bol limonlu ve zeytin yaglı YEŞıL SALATA .......

22.30.
2 kuru kayısı ... 1ç.b. süt.

20 dk pilates..
20 dk .+1 saat daha yürüyüş ..
2.5 lt su ..

bugünlerde fark ettiginiz üzere biraz proteine agırlık veriyorum . kilom biraz hızlansın istiyorum çok takıldım bu 62 le 64 arasına ..... eger 61 rakamlaralı görürsem bu benim için bir ilk olacak ... 17 senelik bir ilk ...

Günaydın Kızlar,
Umarım güzel bir salı olur.
Geçen hafta 700 gr kadar verdim. Bu iyi midir?

Günaydın Kızlar,
Umarım güzel bir salı olur.
Geçen hafta 700 gr kadar verdim. Bu iyi midir?
ilahi arzu bumuydu hayıflandıgın ... alsanaalsanasmile
tabiki iyi hemde süper daha ne olsun 700 gr vermiş begenmiyor ....zemuszemus ay ben kendimi nerelerden atayım ...sempatiksalakcinni

DESTİNAM ALIŞIRSIN İLK BAŞLARDA OLUR 1 HAFTA SONRA TIKIRINA GİRER HİÇ ÜZÜLME....olumunekankayizsmileŞeniz

ÇOK ÇABUK ÖGRENİYORUZ İKRA.:nazar:
MENÜN HARİKA CANIM .:lepi:
senin nicini çok seviyorum ..daha öncede söylemiştim biliyorsun dimi.... hemen o sureyi okuyorum nicini görünce...:1rolleyes:

saol canım evet daha önce soylemiştin kızımın adı :kedi: sayenizde öğrenmeye çalışıyorum

abencim sabah kahvaltıda yağsız sütle yulaf yiyebiliyoruz diye okudum ama kfaleks yiyebiliyomuyuz yağsız sütle

abencim sabah kahvaltıda yağsız sütle yulaf yiyebiliyoruz diye okudum ama kfaleks yiyebiliyomuyuz yağsız sütle

yukardakı soruya aynen katılıyorum :)))
bende aynen cevap vereyim ..
yulaf saf kıslar yanı tam buğday gibi sadece tahıl ve katkısız ..a.s

k fileks ise hem mısır ( montide yasak biliyorsunuz ) hemde içi şeker dolu ....

ayrıca yulafın lif oranınıda göz ardı etmeyin ....sabah yiyince gözüm açıldı valla... hemde tok tutar sizi ..aynı tam buğday ekmegi gibi.

Aebencim ne bileyim veremedim sandım
Montiyi mucize gibi algıladım haftada 1-2 kg verecem sandım o yüzdenbilmiyorumkismile

X