Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

hayırlı pazarlar kıslar şimdi dışarı çıkıcaz eşimi bekliyorum size bi bakayım dedim ama kimse gelmemiş pek ...
neyse yarın görürüşürüz inşallah ....

cuecam kilo bildirimin için teşekürler eklerim güzelim ....

Dünkü menüm
08:30 zeytin ezme,yağsız peynir,bol tere,şekersiz çay,1.5 dilim t.bğdy ekmeği

13:00 yarım tabak zeytin yağlı barbunya,1 bardak ayran

18:30 1tabak zyağlı babunya,1 bardak ayranibol yeşillikli salata

Bugünkü menüm

09:30 yarım dilim tam buğdy ekmği,zeytin ezmesi,aknaz yağsız peynir,tere,şekersiz çay

14:00 1 bardak ayran,yarım açma:kedi: hiçbir alternatifim yoktu çok acıkmıştım

17:00 4-5 Akçaabat köfte,az salata,1bardak ayran

yatmadan biraz badem yerim herhalde.

ben dün itibari ile başladım...
sabah sucuklu yumurta ve çay
göglen ızgara salata ayran
aksam közleşmiş patlıcan ve yogurt yedım....

günaydın.. hayırlı sabahlar........

hayırlı bir hafta olur inşallah hepimiz için ....

tk cım açma harici güzel ....a.s
ben dün itibari ile başladım...
sabah sucuklu yumurta ve çay
öglen ızgara salata ayran
aksam közleşmiş patlıcan ve yogurt yedım....
afiyet olsun .. menün güzel destina ..

fakat bu sucuk işini sık yapmayalım olurmu ?a.s

dünkü menüm .....

11 kavlatı .

2 küçük gözleme (kendi yapımım .tambuğday unundan bol ıspanaklı .)
salatalık.. domates...

15.. 1 kutu süt 200ml. (yagsız)

18 30.
mangalda derisiz tavuk ...patlıcan salatası ..
bol ekşi ot... 1 br ayran .....

20:00... 1 avuç çekirdek ..

22 :00: yb.br süt.. y greyfurd .2 kuru kayısı .....

dün alışveriş merkezinde baya turladık 2 .3 saat
2 lt de su ...

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilene yapıcaz böyle akrebim bir gün olsa 2. gün kaçamagın oluyor semce bu montimi.??bilmiyorumkismilekırmızılar hariç menün güzel ...

evet tatlışım yaa bu aralar birde kaymağa dadandım napıcam bilmiyorum
senin ihtarların acaip işe yarıyor ama..
bak şimdi kötü oldum..bu sabaha kadar kaymaktan aşırdım hepbilmiyorumkismile
ama artık düşünmüyorum uff sağol tatlışım benimŞeniz

şimdi biz yaz boyu dondurma yiyemicekmiyiz :a015:

günaydın kızcıklar,hafta sonu kaçamaklarının günahını çıkarmaya başlayan yok galiba akrep dışında kaydirigubbakcemile3 biraz sonra dökülmeye başlarsınız birer birer yerimseniben diyet yapanlara hafta sonu diye bişey olmasa ne güzel olur yaw.hafta sonu eşler homini gırtlak tıkınıyor,evde diyetli olan var diye düşünen yok...insanın gözüne baka baka lüp lüp yiyyorlar cokacimcoook benim eşimde hafta sonu kaymakla çikolatayı kızarmış ekmeğine badana yapar gibi sürdü kat kat karşımda baka bakaaa yediii mirmirmirmir ben yemedim tabiii :1closedeyes: montiyi beyninizde oturtun kızlar...valla insan yiyeceği varsada yiyemiyor artık öyle olunca..canınız çekmiyor yani...yerinizde olsam birinci etaba istediğim kiloyu versemde bir süre daha devam ederim.çünki istediğiniz kiloya ulaşır ulaşmaz 2.aşamayı uygularsanız kilolar geri gelmeye başlar.ama kiloyu verdikten sonrada 1 ay kadar daha 1.aşamada devam eder ve sonra 2.aşamaya geçerseniz kilo almınız durmuş olacaktır.geri gelmesi neredeyse imkansız hale gelmiş olacaktır.1 ay daha fazladan 1.aşama yaparsam iyice zayıflarmıyım diye düşünmeyin.insan ideal kilosuna gelince dahada altına düşmüyor çünki...aç dursanız dahi düşmüyorsunuz..bu tecrübelerimle sabittir....

yok aeben cok sık yemem merak etme :)))

birde unuttum saat 1'den 6 ya kadar yavas yavas gezdık kızımla...

diyet dondurma yıyemezmıyız?

günaydın kızlar kaçamaksız bir haftasonunu atlattık gene
ama dün 11 de kahvaltı ettim akşam 6 da uskumru yiicez ızgara ve ben abartıp 1.5 yedim ama yanında bol salata -roka ve ızgara soğan vardı
kocamda manyak yapmış ayıptır süülemesi yedikçe yiyesim geldi
dün sofraaya şekerpare çıkarırken alışkanlık gereği bi tane atıyodum az daha ağzıma çatalı dudaklarımdan döndürdüm aklım başıma geldi
oğlumun benimo sunada gittim gittim geldim Allahım neler oluyor bana unutkanlıkmı baş gösterdi el alışkanlığımı anlamadım yada artık vücudum sinyalmi veriyo tatlı yeeeee diye

zillim sen 2. aşamadasın 1 lokmacık bile yiyemezmisin kız aaa kendimi nazi kampında hissettimbi an:):roflol:

valla bravo....iradene hayran kaldım...:)))

Selam kızlar. Yorucu bir üç günlük tatilden sonra burdayım.
Evimde tadilat var heryer heryerde.
Annemde kaldık hep tatilde ve bu hafta hep öyle olacak.
Çok yemedim ama Montiye uygun da yiyemedim maalesef.
Bugün yine de düzenime döndüm. Hayırlısı bakalım.

nasıl yani çekirdek serbestmi??
bide antep fıstığını sorucam yiyebilirmiyiz acaba aradaa

günaydın kızlar bugun itibariyle montiye başlamış bulunmaktaym hadi hayırlısı diyorum

Tünaydın hanımlar kaçgündür yoktum üzüntüden ne monti kaldı ne bişi bende geçen hafta canımıniçi anaannemi kaybettim canımın acısıyla hiçbişi yemedim aklıma bile gelmedi sonra zorla yedirdiler tansiyonum falan düşünce kendime gelince devam etmeye yapabildiğim kadar yapmaya çalıştım dün ewime gittiğimde tartıldım 61 dim bugün sabah 61,20 olsun kilo almamışım bugün işe başladım biraz daha dikkat ederim artık.

valla akrebim seni eleştirirken çekiniyorum yanlış anlarmı diye (herkeside ) ama söylemesem ye desem bu seferde olmaz olamazki:kedi:
zilim ben daha önce 2. aşama yaptım biliyorsun ...kilosa almadım hatta verdim birazda (demekki daha verecek kilom varmış)kaydirigubbakcemile3
maytabın yorumuna katılıyorum sen 2. aşamadasın hatta 3.aşama .kaydirigubbakcemile3 bacım bukadar nefsine zulmetme daha evde taşıycan o zamanda veririm diyorsun ..anlıyorum tek baktıgımız nokta kilo deyil ama aradar bir senin durumunda tatlı yemende bi mahsur yok telefi etmeyide çok iyi biliyorsun yemek ardına yiyebilirsin bazan .a.s.
yok aeben cok sık yemem merak etme :)))

birde unuttum saat 1'den 6 ya kadar yavas yavas gezdık kızımla...

diyet dondurma yıyemezmıyız?
furuktozlu dondurma arada bir yeniyor fakat diyet dondurmenin içimdeki ne bimiyorum ...
bende bebelere alıyorum bu sıralar ama bilmiyorum hiç canım çekmedi henüz..
afiyet olsun balıkda sınır yok maytabım istersen 2 uskumru ye kaydirigubbakcemile3ben balıkltan sağlıklı bir yiyecekdaha bilmiyorum ...
maytabım madem bukadar tatlı istiyor canım bu hafta 1 kere .incir tatlısını dene ...cokacimcoook süt ve incir pişiriyorsun yemek ardına ye bu aşamada bence sen hak ettin ....
zillim sen 2. aşamadasın 1 lokmacık bile yiyemezmisin kız aaa kendimi nazi kampında hissettimbi an:):roflol:
:1hug:
kolay gelsin irem umarım evin istedigin gibi olmuştur ...:1hug:
diyet konusundada artık yorum yapmıyorum kaçamaklarınıza..
nasıl yani çekirdek serbestmi??
bide antep fıstığını sorucam yiyebilirmiyiz acaba aradaa
ben ilkez yedim tzulu canım çekti degei okuduguma göre düşüktü.. o yüzden yedim her zaman yaptıgım bişi de deyildir.a.s
kuru yemiş yiyoruz maytabım ama sayıyla ...yerimseniben
bence biraz daha sen bu düzenini bozma maytabım .sengözlerimebaksanab
günaydın kızlar bugun itibariyle montiye başlamış bulunmaktaym hadi hayırlısı diyorum
hadi hayırlı olsun ikra.:1hug:

bebikim ALLAH gani gani rahmet eylesin anne annene :Saruboceq:.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…