Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

süper kilo vermişsin bu hafta helede yaptığın hareketlerle kilo vermen daha da hızlanıyor çok şanslısın bu konuda tebrik ediyorum canım:lepi:

:

teşekkür ederim şeker
benim içinde sürpriz bir sonuç oldu 60 lı rakamları görebileceğimi düşünmemiştim ama süper bir duygu
montiyle hepimiz çıtır olucaz kızlar yeterki isteyelim

Son düzenleme:
Selam 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınızı kutlatım :) bu sabahkilom 70.300 dü ...

menum
8: Ilık su
930: 2 dılım tam bugday ekemeği- 1 dom-1sal-bıraz roka-1kk aknaz lıght peynır- 3 zeytın
1300 2 kase mercımek corba (sabah cok ıyı karnım doymustu mantı vardı )- 3 kasık yogurt
1530 1 elma - 1 kupa yeşil çay
19:00 tavuklu salata- yogurt

bugunki menumu yazayim
7:00 ilik sirkeli su,1adet kayisi
7:15 2dilim ekmek tam bugday,diet marmelat,zeytin,capuccino
11:00 100 gr yagsiz yogurt
13:00 zeytinyagli taze fasulye,ayran
arada yesil cay ve yarim yesil elma
aksam icin tam bugday undan hazirlanmis kucuk bi pizza yapmayi dusunuyorum,(peynirsiz) zeytinli ve soganli
bilmem olurmuki?

selam kızlar valla 2 gündür menümü veremiyorum ama yoğunum yaa
oğlumun gösterisine gittik sabah koltuklarım kabardı kabardı gurur duydum geldim paşam yaa
hiç kaçamağım yok herzamanki gibi:)))
dün sabah 7
2 dilim t.b ekmeği
acuka marmelat
peynir
domates salatalık

dün öğle
tavuk göğüsü fırında
ayran
salatalık

dün akşam
kıymalı taze fasulye
yoğurt
göbek salata

bu sabah 8 .30
2 dilim t.b ekmeği
peynir
acuka
marmelat
domates salatalık maydonoz

öğlen 2
kıymalı taze fasulye yoğurt
domates salatalık maydonoz

akşam aynı poffff neysem yarın değişik bişey yerim artıkın:)
SABAH WC GıTMEYıNCE BıDAHA GıDEMıYORUM ŞıŞTıM YAWWWW

Son düzenleme:
çamlıcacım sabah 2 dilim ekmek yemişsin normalde sadece kahvaltıda karbonhidrat tüketiyoruz
akşam bence geç olur onu yemen için
belki öğlen olabilir kahvaltıda ekmek yememek şartıyla
ama akşam bence montiye uygun olmaz
ama aeben ve zilli daha iyi bilir tabii onlar gelince verir cevabını

KıLO VEREN BÜTÜN ARKADAŞLARIMI TEBRıK EDıYORUM
ÇITIR ÇITIR Bı YAZ BıZı BEKLıYO

evet haklisin vazgectim bende zaten artik baska bisey yaparim.kaydirigubbakcemile3

kilo veren herkesi tebrikler arkadaşlar....veremeyenler varsada bu tür takılmalar oluyor zaman zaman,ve bundan sonra hızlanıyor kilo verme..denenmiş sabit tecrübelerimden biliyorum.gerçekten...size gaz olsun diye söylemiyorum kızlar.dört hafta takılıp sonraki dört haftada 6 kilomun gittiğini bilirim..yılmak yok...durmak yok...yola devam....

akşam menüm değişti çoooo güzel bi dönerciye gittik döner salata ve ayran istedim ama hayatımda yediğim en güzel dönerdi:)
dönerler altında üstünde lavaşla geldi çıtır çıtır sıcacık miss gibi kokuyodu ( adamlara söylememe rağmen lavaş pide istemiyorum diye genede böyle geldi tabağım
neyse yağını iyice sıyırdım lavaşlara
hatta döner öyle güzel olunca şüpelendim garsona sordum tereyağ falan dökmediniz dimi üzerine diye
yok abla beğenmedinmi dedi:)
yok dedim çok beğendimde ondan
ama nedense huzursuz oldum yaa keşke yemesemiydim acaba dedim

bi bakınim dedim ama kimsecikler kalmamış
daha doğrusu pek kimseler uğramamış bugün buralara
hadi iyigeceler herkeslere

maytapçım afiyet olsun,hiç vicdan yapma cnm...montiye aykırı bir durum yok çünki...her gün de yemiyorsun zaten..yağınıda süzdürmüşsün...eee niye yemeseydim diyorsun cnm benim? afiyet şeker olsun...yağ ve kilo olmasın...zemuszemus yanında gelen lavaşlarıda yememişsin salata ayranla ohh mis gibi doyurmuşsun karnını...
kızlar ben on güne kadar evimi taşıycam ve yeni evimde yerleşip net bağlanana kadar bir ay kadar buralarda olamayacağım sanırım...sizleri gerçekten çok özliycem...ben yokkende diyetinize güzelce devam edin.yoka aebenim sizi sopalar walla kaydirigubbakcemile3 hepinizi çok seviyorum....

delikafaduldenaaaaaaa yapma zillim yaa aebende fazla girmiyo zaten yaw nerde bu hatun:sm_confused:
bizi kimmotive edicek
zillim şu bir ayda bana bol bol dua ette sen gelene kadar 55 olmuş olayım:)))
ama çok özliicez senicanım yaa :a015:lütfen aradada olsa girmeye çalış
hayırlı uğurlu olsun canım evin bu arada ne tarafa gidiyon

Ya Aebenim sen söyleyince heyeycanla gidip dıolaba baktım ve ne yazıkki sen yanlış hatırlıyorsun %15,63 offffffffffffffffff demek kaç zamandır hata yapıyoruz ikimiz bak evinde varsa sende bir bak veya bime gidince bak ne yazıkki böyle yazıyor ben geen aknaz aldım bu sabah zati :)

Canım yeni evin hayırlı uğurlu olsun :) taşınma işi gerçekten zor ama bitincede müthiş bir duygu tertemiz mis gibi bir ev :) şimdiden güle güle oturun....

seni buralarda çok özliycez kesin,şimdi o güzel monti pratik monti tariflerini bize kim verecek,kimse olmasa bile sen burda bizi hep motive edip kurtarıcımız oldun,yeni evinde hayırlı olsun canım,sağlıkla güzelliklerle oturun inş.

Günaydın kızlar dün bayramdı pek gelen giden olmamış
hemen dünkü menümü yazıyım bende

Sabah : 2 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık,zeytin,

Ara : 3 adet kuru kayısı

Öğle : pidesiz adana,ayran (salata kalmamıştı yiyemedim o yüzden )

Akşam : tavuk,köfte,1 yemek kaşığı makarna,salata ,(köfteyi hem öğlen hem akşam yememem gerekiyor biliyorum ama 1 dilim tavuk vardı sonra açıkmıyım diye yedim )

Ara : 1 avuç beyaz leblebi,1 bardak kakaolu süt

Neslihan ....
başlama tarihi....12.4.2010

başlangiç.........83 900 gr.
1.hafta ............81.800 gr.
2. hafta............80.400 gr. geldimmmmm..:)))))

ohhh bir bir gidiyorr çok mutluyumm..
kızlar bu aralar çok yoğunum giremiyorummm..
dünde tatildi temizlikti misafirlkiti derken geç geldik eve giremedimm..
bu arada gittiğim yerde kilo veridğimi farkettiler......hemde herkes çok iyi olmuşsunnn dediler...
feci motive oldummm....
menülerimi yazmaya zamanım olmadı ama aynı herşeyy durmak yok yola devammm....

ben kaçar bugün yine işteyim ve feci yoğun....

8:00
peynir,zeytin,1 dilim tam ekmek,şeftali marmelatı

11:30
1 kırmızı elma

13:30
ciğer,salata,cacık,yoğurt

18:30
1 bardak süt

21:00
kabak ve pişmiş biber,müjver

ve hareketlerim

1. Mekik 60
2. Ters mekik 60
3. Derin nefes al ver aklıma geldikçe
4. Omuzda sopa çevirme 100
5. Çapraz mekik 60
6. Görünmez sandalye 5 dk
7. Ayakları kaldırma 20
8. Yürüyüş 60 dk
9. Bacak esnetme 50
10. Yere yatıp bacakları kaldırıp indirme 100
11. Step 100
12. Çömelme 30
13. Geri tekme 30
14. ıp atlama (zıplama) 100

Son düzenleme:
tebrikler akrep temizlemişim tün kaçanak yaptıgın artıgın haftaların kilolarını ...alkisalkisalkis
peynirrin uygun canım afiyet olsun ... akşam menünde uygun ontiye cenım yanlız meyve sonra yendi dinmi yemekten 3 saat sonra..olumunekankayizsmile
:umursamaz:burda mudahele etmek zorundayım malesef akrebim ...montinin monti olması için yasaklar var bunun içinde doymuş yaglar başta ...senin bunu delmem öylede kilo vermen bunu yapilabilir durumuna sokmaz .lmaz:
ben hatırlıyorumda yağsız peynir bulamadıgım için kavaltıdan peyniri çıkartmıştım ilk başlardaki montimde .. yapıyorsam tam yapayım diye .
belkide kuralarına uysan şu anda bu kiloda deyilde dahada aşafgıda olacaktın .. ben böylede iyiyim diyebilirsin olabilir ma senin önerilerini okuyan ve menülere göre menü düzenleyen arkadaşlar var .
bazı arkadaşların menülerindede gördügüm gibi yapılmıycaklar normalmış gibi algılanmış ... ki ben buna karşıyım monti bir bütündür tam tapılıyorsa montidir yapılmıyorsa zaten adıda monti deyildir.ha kiloda verile bilir ama monti etkisiyle deyil ....sonra neden böyle oldu diye bana sormayın o zaman .a.s.

pirinç bmontide kesin yasaklar arasında akrebim ....
ayrıca akşam ögününüde atlamışın .:umursamaz:
kilon için kutlarım ...
ama burda okadar yazıyoruz . ekmek türüyle et yenmiyor diye sen hemen cik yemişsin çiçek tonlu makarnayı sapgetti dimi makarna normal makarna yenmiyor .zaten .??:umursamaz:
günaydın kızlar,bu gün 23 nisan neşe doluyor insan sizinde bu gün tartılma gününüz ve umarım sonuçları gördükçe sizde neşelenirsiniz.....öptüm hepinizi.....opuyorumnanaktan
alkisalkisalkisŞeniz
Kızlar bende tartıldım ama kendi tartım değil ve 54.2 Kg çıktım tartıda akannehir sorun vardır dimi tartıda.
her tartı farlklıdır tk sonuç ne bilmiyorum azmı çıktın çokmu ama herzaman tartıldıgında tartıl ....
Selam 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınızı kutlatım :) bu sabahkilom 70.300 dü ...
Şeniz
alkisalkisalkisalkisalkisalkismenün harika ıcır mantı yerine 2 kasede çorba içtigin için ayrıca tebrik ederim ...hihoyyytalkisalkisalkis
akşamında mükemmel zaten ....alkisalkisalkis
kızlar sporu hergun mu yoksa haftada 3 gun mu yapıyım ne dersınız ???
haftada 3 yada 5 gün uygundur hergün spor yapılmaz canım yoksa vucud bunu normal olarak algılar hatta bırakınca hemen kilona yansır .....olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…