Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kıslar hayırlı sabahlar eski mesajların içinden çıçınca gelirim..
akrep kıs seni dövücem ....

refim ben lor yemiyorum fıstıgım ....peynri kulanıyorum aknazın laytını ..

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar.uzağa gitmiyorum çok yakın evime fakat sonuçta taşınma işte... nete girmek için elimden geleni yapacağım...yalnız acaip alışmışım size ,sizden ayrı kalmak banada iyi gelmeyecek emin olun...ben yokkken hepiniz incecik olun canlarım inşallah....bel,basen,bacak,karın adına hiç bişeyiniz kalmasın inşaalllaaaahh....sizi görenler tanıyamasınn inşalllllllaaaaahh...:Saruboceq: yazın üfür üfür elbiselerin içinde salına salına gezin çıtır çıtır inşalllaaaahhhh....:Saruboceq:
kızlar ben yokum diye sakın asmayın diyetinizi,aebenim sizi zaten çok güzel yönlendiriyor ve motive ediyor,söylediklerine uyun lütfen...hepsi sizin iyiliğiniz için..bende naçizane ona yardımcı olmaya çalıştım elimden geldiği kadar...hepinizi çok seviyorum gerçekten,ve çok alıştım size.....senağlama

Son düzenleme:
Dünkü menüm
08:30 1.5 dilim t.bğdy ekmeği,aknaz yağsız peynir,zeytin ezmesi,3-4 yeşil zeytin,şekersiz çay

11:00 6-7 badem

14:00 1 kase k.mercimek çorbası,1 bardak ayran

16:00 4-5 badem

18:30 peynirli yumurta,şekersiz cay

20:30 1 ince dilim pasta :kedi:

Son düzenleme:
camlıcam sabah ekmek yemedigin bir gün yapabilirsin bu pizzanı ama çok dikkat ederek ekmekle yenmeyecekler olmayacak pizzada . ve çok nadir yiyebilirsin .. vaz geçmişin gerci ama aklında olsun ...
bu tür hamurları pazar kavaltınızdada yapabilirsiniz bazan .
ne diyim menülerin herkese örnek maytabım gene harikalar artık tambir monti örenegi oldun güzelim ...olumunekankayizsmilealkisalkisalkisalkisalkisalkis
evet zilin bendede montiye ilk baladıgımda oluyor bazan eski notlarıma bakıyorumda şöyle yazmışın (belki haftalar boyu kilom degişmiycek ama ben inanıyorum bozmadan yılmadan devam edersen mukafatı benim olacak ))). ve olmuş sonunda ...:jeyyar:
bunu özelikle sultanıma yazıyorum bünyesi durmuş olabilir 3 haftadır degişmemiş olabilir umarım bu moralle bozmaz hep diyorum bu kırılma noktasını atlatınca verdigi kilolara kendi bile inanamıycak . umarım bu yazımı okur . onun için çok istiyorum bunu Şeniz
yav bi an kendim yazdım sandım yav .... gorsonda sana melüll melüll baktımı maytappppp:roflol::roflol:bu kadın delimi ne diye .sempatiksalakcinnieline bide peçete alsaydın baya yaglı oluyor dışarda döner .:jeyyar:

yok yok afiyet olsun ..... cokacimcoook

tebrikler akrep temizlemişim tün kaçanak yaptıgın artıgın haftaların kilolarını ...alkisalkisalkis
canikom ne kadar mutlu oldum bir bilsen 6 lı rakamlardayım artık..:dance:
CADIARZUvereliniortak

pirinç bmontide kesin yasaklar arasında akrebim ....
ayrıca akşam ögününüde atlamışın .:umursamaz:.

evet canım pirinçten elimden geldiğince uzak duruyorum ama mecbur oldum işte en azından bol yoğurtlu olunca içtim yanında kızartma vardı onu yemedim

canım çok geç olmuştu..daha doğrusu tam yemek hazırlicam komşu çağırdı..
bende aceleyle içtim hemen ayranımı ki onun ikramlarına el sürmiyeyim dedim ve helva ve tatlı ikramını bir çatal bile almadan geri çevirdim yutkuna yutkuna hemde:1closedeyes:

delikafadulden:çok üzgünüm::gitme:güle güle otur zilim bu 1 aylık zamanda bizi unutma hemen geri dön valla sen olmasan linkin bir yani eksik kalır yavv .:gitme:

dışardayım maytabım bebelerde evdeya ancak ilk fırsatta giriyorum canım ...

Son düzenleme:
bende fırsat bulup menü veremiyorum bebeler kızmadan menümü verip kaçayım ....

dün biraz poroteim agırlıklı beslendim herzaman yapmıyorum arada bir .....

10:30. kavaltı ..
2 yumurtayla omlet z. yağlı . ....k.k peynri. ...yeşilik .

14.00 . öglen .
150 gr kadar tavuk döner .. bol yeşillik .. 1kutu süt ...(dışardaydım )..

17 30...
3 altın başak kraker .(çantamda başka bişi kalmamıştı gezerken )..

20....akşam ..

cılbır ... (2 yum.. 1 kase.yogurt...pul biber.)...az turşu ...2 dl salam ...
(ben bunları yerken millet sosislileri götürüyordu yanımda .)

12:00 den 18:00 kadarda magaza dolaştım ... sonrada Eşim bizi aldı hadi vadide yürüyelim dedi...20.00 dede vedeydik .....

Son düzenleme:
dünkü menün harika olmuş akrep tebrikler...alkisalkisalkis

:dance::teytey: ayy çok teşekkür ederim şekerim..dünden bu yana çok mutluyum ve kendime ööle önceki gibi yasaklı şeylerle ödül vermicem..
mesela bugün ödülüm sabah yürümek oldu..sositosositoakşamda ayran partisi yapıcamdelikafadulden

:sm_cool:hadi bakalım akrep bak kendimide örnek vermiyorum maytabı izle yeter . inanıyorumki kaçamaksız sen harika kilolar verirsin ben senin bünyeni biliyorum ...a.s..
yaza hazır olmalıyız geri almamak üzere savalım hadi şu vıcık vıcık misafir olan yağlarımızı ...:teytey::teytey:

tatlışım dönerin yanında sütmü içtin..ay miden kötü olmadımı şekerim..ayran içseydin yaopuyorumnanaktan

akşam da salam..hmmmCADIARZUafiyet şeker olsun tatlışımyerimseniben

kilosunu bildirenler ....

akrep ..69 600.
camlıca..65.200.
ıcır......64 800.
ref......70 300.
çiçek ...81.500.
naytap......58.400
neslihan ....80 400.
sultanım ... 59.700
eddoras.....72.000..

diger monti yapan kıslar... kilolarını bu mesajımın arkasına yazarlarsa eklerim ...

tatlışım dönerin yanında sütmü içtin..ay miden kötü olmadımı şekerim..ayran içseydin yaopuyorumnanaktan

akşam da salam..hmmmCADIARZUafiyet şeker olsun tatlışımyerimseniben
açıklayım akrebim süt evet pek içemem ayran içerim dönerle ..
yemekten 10 dk önce içmiştim sütü yemegi sonra yeriz diye bebelerde acıktık diyince döner yedim süt içtim diyede ayran içmedim ......

evet akşam menümde öyle salam yumurta ve yogurt .turşu ..olumunekankayizsmile

kıslar ekledim kiloarınızı ..

genelde bikaç kişi dışında yeni başlayanlar kilo bildirener digerleri nerde . bıraktınızmı ??
ne çabuk vaz geçiyorsunuz yavv ???..

bu günlük benden bukadar hayırlı hafta sonları ......

Şehir dışındayım çok giremiyorum kızlar ama en azından kilomu yazayım

günaydın kızlar ,bu gün pek giren olmaz ama yinede uğradım...bakmadan duramıyorum valla buraya ,siz olmadan ne yapacağım yaa ben senağlama çok alışmışım size farkında olmadan...çok canım sıkılacak buraya girmeyince...

ah tatlışım kıyamam üzülme böyle sanki hiç gelemicekmişsin gibi konuşuyosun..
merak etme tatlışım taşınma teleşından ve sonra da yerleşme telaşı günler çabuk geçer..
hem şimdi net bağlantısını hemen ertesi gün yapıyorlar...
çabuk kavuşuruzz şekerim ama sen fazla yorma kenini olurmu sen gelene kadar biz daha ince hatunlar olucaz inşallahkaydirigubbakcemile5

dünkü raporum
8:30
peynir,zeytin,ekmek,marmelat,çay,kaymak:kedi:

13:30
fırın tavuk,pişmiş biber ve domates,tere,salatalık

17:30
2 dilim yeşil elma,dondurma

20:30
sarımsak ve limon soslu balık,bol sarımsaklı roka salata,göbek salata,bol tere maydanoz nane yeşilsoğan ve turp
(nekadar çok yeşillik yemişim benbilmiyorumkismile demekki o yüzden bulaşıkları toparlarken kendimi lavaboya zor attım..bağırsaklarıma iş makinesi girdi sanki birden çıktığımdaysa karnım daha küçüldü sanki sırnaşık şeyalkisalkisalkis)

ve 90 dk yürüyüş:lepi:

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilene yapıcaz böyle akrebim bir gün olsa 2. gün kaçamagın oluyor semce bu montimi.??bilmiyorumkismilekırmızılar hariç menün güzel ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…