Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kıslar erkenden girdim bugün evde olurmuyum bilmeme . montiyi bozmadım ama çok düzensiz ögünlerim . bu hafta fazla gitmedi benden melesef.. genede şükür..300gr...... 62 ..800gr.
.... maytabım bide vc den sonra tartılsaydınya canım kesin 58 sindir ...:jeyyar:
nasıl oldun bu arada tutulman düzeldimi.?

sultanım takıma yazmış bu haftada sabitmiş ne oldu bu kısa bi tuhaflık var ...:umursamaz: 3 haftadır sabit bu cadı .:uhm:

hoş geldin ikra....
geçmiş olsun zalimi senmi ameliyet olacaksın?
menün güzel akrebim ..alkisalkisalkis

fakat kırmızılı yerne öyle biz ekmekle peynrirn yagını ince eleyip sık dokuyoruz sen gidip doymuş yag deposu yasak olan tereyağ yemişin ...lmaz:
güzel menü ıcır afiyet olsun .hihoyyytalkisalkisalkis
kızlarr birde bu Bimin AKNAZ peynirini LIGHT mı Normal mi alıyorsunuz?

lıght tadı çok kötüüü ve çok yumuşak su gibi.....Normalini denedim o çok daha güsell....
:uhm:bimin aknaz laytı yumuşak .:1shok: neslihanım bi yanlışın olmasın . sert bir peynir ben 1senedir yiyyorum hep sert .....
peynir konusunda taviz yok kıslar . alsanaalsanasmile
alttaki mesajda zilim açılamış ama siz bi sonraki sayfada tekrar aynı soruyu sormuşsunuz eski sayfaları hadi okumuyorsunuz yeni mesajlarıdamı okumuyorsunuz yahu ??
neslhanım normali tabi daha güzel çünki%20 yağlı ekmekle yemeyi düşümmüyorsunuz herhalde yağlı peynirleri
??:uhm:
güzel menüarzu afiyet olsun ... inciri okadar sık kulanmayın yada başka meyve yanında yiyin ve az yiyin
vereliniortakŞeniz
bünun üstüne peynri hakkında yorum yok arkadaşlar daha ne diyelim dimi?olumunekankayizsmile
yağlı peynirler yaaasaaakkkkk...

menün güzel çiçek afiyet olsun ....kaydirigubbakcemile5
ıcırım bende yaşdım o gitgelleri yiyincede aynnı oluyorum .

yanlız seni uayrmam lazım kavaltıda ekemek yemelisin o yüzden açıkırsın şeker dengesizligi yaşarsın . sonrada kekelere saldırırsen ekmegi hafife alma mutlaka yemen lazım ....
menün güzl canım biraz hafif et yok ama ...olsun başka gnlerde demgelersin .
Kızlar benim bir sorunum ne yapmalıyım bu beslenmeden beri bağırsaklarım düzene girmedi özellikle çok afedersiniz feci kabızım...(( ne yapsam acaba...
neslihanım genelde bu beslenme kabız yapmaz tam tersi rahatlatır ama genede zilimin tavsiyesini uygula .. vede sabah ekmegini artır ve bolsu iç..

Ya kızlar ben BİM deki lor peynirini yiyorum onunda yağ oranı % 15 ben hata mı yapıyorum şimdi offf Aeben sen yemiyomuydun bu peyniri yaaaaaaaaguclubacismile
ALLAH iyilini versin refim bak şimdi gözüme çarptı yazın kıs o lor %15. deyil arada nokta var %1.5 yaglı ..sırnaşık şey..ye ye oda güzel tadı ben böreklerde ondan kulanıyorum lezetli fena deyil yani yagsız o lor afiyet olsun.

AKREP 33..

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... 69.600 gr.

2.600 gr gitmiş bu hafta hihoyyytturkbayragi

Son düzenleme:
günaydın kızlar
abencim ssaol canım pazartesi itibariyle kesin başlıyorum
pazartesiye kadarda alıştırma yapıyorum
dün akşam kıymalı patlıcan yemeği salata ve yoğurt yedim
yarım elma yedim bide

bide kızlar salam sucuk ve çorba çeşitlerinden yiyebiliyomuyuz peynir olarak teksürün peyniri yüzde 2,5 yağlı buda uygun olur sanırım dimi

akrepcim tebrikler süper gidiyosun valla yasakkelime

ya ben öyle peynirleri seçmiyorum...

hazır market peyniri değil şu an yediğim..kış başlamadan el yapımı gelir bizim ğpeynir bir kışlık yeriz..
hakiki deri peyniri ve adana salamura peynir tadları da çok harikayerimseniben ben öyle yağsız felan yiyemem şekercim..
tereyağını da çok severim...o yüzden acıcık yedim geçen gün akşam yediğim kıymalı yumurtaya da koymuştumdelikafadulden

dünkü menüm şekercim...

8:30
küçük bir parça peynir,yarım dilim tam ekmek,1 zeytin (başım çok fenaydı yemek için çok zorladım kendimi)

13:15
yayla çorba 1 küçük tabak(un yoktu içinde ama pirinç vardı bol yoğurtluydu ama mecburen yedim),limonlu bol tere ve turp

18:00
3 dilim yeşil elma,1 bardak süt

21:00
2 bardak ayran

ve hareketlerim

1. Mekik 60
2. Ters mekik 60
3. Derin nefes al ver aklıma geldikçe
4. Omuzda sopa çevirme 100
5. Çapraz mekik 60
6. Görünmez sandalye 5 dk
7. Ayakları kaldırma 20
8. Yürüyüş 60 dk
9. Bacak esnetme 50
10. Yere yatıp bacakları kaldırıp indirme 100
11. Step 100
12. Çömelme 30
13. Geri tekme 30
14. İp atlama (zıplama) 100

Günaydın kızlar herkesin bayramını kutluyorum ,nede olsa bizimde içimizde çocuk var dimi :)))

Hemen menümü yazıyorum
Sabah
elma sirkeli su
Kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmeği
Zeytin,domates,salatalık,peynir,1 bardak şekersiz açık çay

Öğle
Ton balıklı makarna(annem yapmıştı bende yedim hemencik :))
Salata,peynir

Ara: Biraz badem,fındık

Akşam : Menemen,salata (süt ve peynirim kalmamıştı ara olarak süt içtim )

Su:1.5lt

bu arada benimde kilomda değişikli var 2 kg'cık gitti ama bu hafta
Şu anki kilom :81.5 (

salam,sucuk normalde yasak ama arkadaşlar arada yiyorlar işte,çorba serbest canım ama un,patates,havuç,ve hazır çorbalardan olmayacak

süper kilo vermişsin bu hafta helede yaptığın hareketlerle kilo vermen daha da hızlanıyor çok şanslısın bu konuda tebrik ediyorum canım:lepi:

menü yorumunu yapamıyorum daha çok toyummm çünkü :kedi:

günaydın kızlar,bu gün 23 nisan neşe doluyor insan sizinde bu gün tartılma gününüz ve umarım sonuçları gördükçe sizde neşelenirsiniz.....öptüm hepinizi.....opuyorumnanaktan

Kızlar bende tartıldım ama kendi tartım değil ve 54.2 Kg çıktım tartıda akannehir sorun vardır dimi tartıda.

meraba kizlar bende tartildim kilom 65,2 cikti.
400 gr. daha gitmis.daha fazla gidecegini umud ediyodum ama yilmak yok YOLA DEVAM

merhaba kızlar
bende dun aksam tartıldım 64.800 geldım bu hafta cozuttum ustune reglı sıslıgım halen devam edıyor ona gore bıle kılom bence ıyı haftaya 63-62 olucam ınsallahhhh
ekmek konusundakı onerılerınızle bırlıkte kahvaltıda ekmek yıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…