Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

neyse canlarr ben yarında giremeyebilirimmm işler feci yoğunnn(((kurumlar ayı olunca birde işlerimizde yoğunlaştııı işyerinden girmem çok mümkün olmuyoo ama yarın öğlene inş.. gelmeye çalışıcammm...

ben gidim yarın akşamda annemlerdeyiz yinee çantamı hazırlımda yatammm...

aman delirdim galiba kendi kendime konuşuyommmmm:)))) kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile bu aktiflik montiden mi??? kaydirigubbakcemile2

Kızlar dünkü menüm feciydi ama yinede yazacağım fırçama razıyım;

10:00 1 yeşil elma

12:00 2 dilim kızarmış tam buğday ekm.,zeytin ezmesi,migr.s yağsız peynir,1.5 kupa şekersiz çay

16:00 2 dilim domates,1yaprak marul,1yeşil elma(uçakta verilen sandviçin içinden en zararsızları seçtim:kedi:)

20:00 3 kaşık şakşuka gibi bir yemekten sadece patlıcan ve tavuklarını yedim,1 bardak ayran,bol salata

Gunaydın herkese. a.s.

Dün ki facianın izlerini silmeye çalışıyorum bugün. O iğrenç şişkinlik bir hatada geri geldi.
30 Nisan da 70 görücem ama azimliyim.

Bu sabah normal kahvaltımı yaptım. Ve devamında menüm bu olacak.
Sabah
1 kk peynir, 1 domates, 2 zeytin, 4 dal maydonoz, 1 dilim buğday ekmek,

Ara
Yeşil çay

Öğlen
Salata, yoğurt, 2 ızgara köfte

Ara
Yeşil çay

Akşam
Ton balıklı salata ve ayran

Günaydın herkese bende dün akşamki menümü yazıyım hemencik aeben abla nedesen haklısın ama bu ağrılar beni mahvetti su delisi olan ben su bile içmiyorum aklıma bile gelmiyor

2 yumurtayla peynirli omlet
2 domates
6 zeytin
k.k.peynir
(ilk defa ekmeksiz karnım doydu )

Çiçekim ne ağrısı bu canım geçmiş olsun.

saol canım pazar günü bahçede mangal yaptık babamlarda sanırım o zaman rüzgara maruz kaldım,sabahtanda balkonda çamaşırları asmıştım çokta rüzgar vardı sabahtan kasıldı belim nasıl ağrı yapıyor eğilemiyorum oturamıyorum iş yerindede zorla duruyorm

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bir kaçamak girim dedimmmmmm.....

bu baskın havaya rağmenn iyiyimmmmmmmm....

montici güsellerrr sizi sefiyorummmmmmm...ıyiki varsınızzzz....

Sabah dayanamadımmm tartıldımmm..-900 gr. geldim...:))))))

çok geçmiş olsun cnmmmm...Kesinlikle sıak tutmalısınnn...Ve bence dr. gitmelisin...

günaydin kizlar,simdi kahvalti edicemde kahvaltida kakaolu süt icebiliyomuyduk emin olmamadim

teşkkür ederim iremciğimmmmmm....

Asretimmmm valla o konuyu bilmiyorum amma peynir yendiğine göre süt içilebilir fakat bence kakolu içiliyormu o kısmısı karışık...Aeben asblamıza soralım gelsindee....

saol cnim ben icciem simdi icilmiyosada yapmam artik bidaha

ay günaydın bu arada
bugün doğum gününe davetliyim ufak bi bebekin 1. yaş gününe
tavuklu pilav +pasta varmı pofff ben ne yiicem acaba du bakalım öğlen ola hayrola

gunaydın maytapcım burdayken bvısey sorucam

sımdı oglenleyın karnıbaharı yumurtalı kızartıp yıyebılırmıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…