Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

cnmm kızartma yemeeeee......

fırına at herm daha lezzetli oluyoooo....kızartma çok yağ çekiyor hemmmm...:))))

gunaydın maytapcım burdayken bvısey sorucam

sımdı oglenleyın karnıbaharı yumurtalı kızartıp yıyebılırmıyız

kızartma yok canım biliyosun
ama karnıbaharları yumurtayla bulayıp fırın kabıyla fırına verip kızartılabilir üzerinede sarımsaklı yoğurt güzel olur:))) bende deniim bigün

tmm canım sımdı ascımıza soyledım oyle yapıcak
bu aralar cok acıkıyorum reglıden dolayımı anlamadım tatlıda canım cok ısıtyor dun mahallede olan kermese gırdım pasta aldım eve getırmedım tabı hemen bakıcımıza bıraktım evde olursa dayanamam belkı yerım dıyee offff

bu baskın havaya rağmenn iyiyimmmmmmmm....

montici güsellerrr sizi sefiyorummmmmmm...İyiki varsınızzzz....

Sabah dayanamadımmm tartıldımmm..-900 gr. geldim...:))))))

kilo vermene çok sevindim canım cumaya kadar inş.daha çok -900 gr gider

çok geçmiş olsun cnmmmm...Kesinlikle sıak tutmalısınnn...Ve bence dr. gitmelisin...

öğleden sonra gidicem inş.hiç böyle olmamıştım

kahvaltımıda yazıyım ben size gerçi birşey yemedim gene
bir bardak yeşil çay

kahvaltı
1 dilim tam buğday ekmeği
1 bardak şekersiz açık çay

tünaydınnn ablammmmopuyorumnanaktan

ay benim hiç bişiyim yoktu sabahh ama şimdi bir ğarım varki sormayınnn boynum ağrıyor koluma vuruyorr ağrı kesici içtimm inş.. iyi gelir....

günaydınlar aebenciğim ablacığım . dün montiye başladım akşama kadar çok iyi gitti ama akşam el öpmeye gittik orda zorla bişeyler yedirdiler . ilk defa gittiğim bir yer bişey diyemedim . ablam ben bu haftamı alıştırma haftası yapıcam ama burayada yazıp sizi takip etcem bu haftayıda atlatayım ondan sonra el öpme falan bitiyor .

nesliham kabak güzel evet afiyet olsunda ..
dünkü menünü ben begenmedim acıkçası . kavaltı yok hemde 14 de kadar .kafamçokkarıştı sonra makarna yedin hemde dışarda :uhm:makarnayı az pişmiş spagetimiydi .fisfisfis buraya kadar yaptıklarım tam montinin aksi şeyler ... akşam menünü kurtarmışın ama gün boyu aç gezerek. nasıl sağlıklı ve kalıcı kilo verilir ?
:uhm:TK cım neye kızayım ben anlamadım .:sm_confused:menün gayet güzel alkisalkisalkisöglenin mecburiyetten hafif geçmiş okadar ....

bu menütü yiyceksen güzel irem ....a.s
bu kavaltın sanırım dimi çiçek gün sornunda yada ertesi gün toptan yaz manünü canım . afiyet olsun güzel kavaltı .
Şeniz
bu baskın havaya rağmenn iyiyimmmmmmmm....

montici güsellerrr sizi sefiyorummmmmmm...İyiki varsınızzzz....

Sabah dayanamadımmm tartıldımmm..-900 gr. geldim...:))))))
kaydirigubbakcemile3şimdi sen topu topu 900 gr mısın .lülülülülülü

günaydin kizlar,simdi kahvalti edicemde kahvaltida kakaolu süt icebiliyomuyduk emin olmamadim
maytabın dedigi gibi içebilirsin ama 0 yağlı sütle...
içilir canım 0 yağlı sütle kakao protein deposudur
a.s
ay günaydın bu arada
bugün doğum gününe davetliyim ufak bi bebekin 1. yaş gününe
tavuklu pilav +pasta varmı pofff ben ne yiicem acaba du bakalım öğlen ola hayrola
tavuk ye meytabım çıkmışındır şimdi ama kazasıs atlatacagına eminim .sengözlerimebaksanab
gunaydın maytapcım burdayken bvısey sorucam

sımdı oglenleyın karnıbaharı yumurtalı kızartıp yıyebılırmıyız
cevaplamışlar ama bende yazayım kızartma yok en olmadı fırında az yagda pişirin .
Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
günaydın ref...:1hug:
kahvaltımıda yazıyım ben size gerçi birşey yemedim gene
bir bardak yeşil çay

kahvaltı
1 dilim tam buğday ekmeği
1 bardak şekersiz açık çay
farkındamısınız ben anlattıkça siz tersini yapıyorsunuz sade ekmekle kavaltı olurmu .?:1no2:ben galiba burda boşa parmaklarımı yoruyorum .:sm_confused:
nazlım şu el öpme faslı geçsin tam başlarsın ama bu arada salma baya kilo aldın gibime geliyor acısı sonra çıkıyo o kiloların .

Son düzenleme:

ablacım haklısın ne desen ama,iş yerinde yiyecek birşey yok evdende geç çıktığım için dün çantamda kalan ekmeği yedim,öğlen ve akşam menülerinde telafi edicem söz kızma lütfen,bu aralar çok ters gidiyor herşey düzelticem hepsinia.s.:kedi:

Meraba bayanlarr regl oldum dün nasıl ağrım var anlatamam telaşlardan koşturmacalar derken üşüttüm heralde cumaya inş. bitecek ve tarılıcam çok merak ediyorm kaç kg çıkıcam acaba

08:00... 1 yeşil elma
09:30... 2 dl kz. tam ekmk+salatalık+domates+peynr+biber
13:30... 1 tabak zeytinyağlı kabak+salata+yoğurt
18:30... 1 tabak etsiz nohut+salatalık+yoğurt
Nohut etliydi ben etlerini seçtim kötümü ettim başka da yemek yoktu

AEBEN ABLA
Hoşgeldin tünaydın.

Öğlen yemeğimi yedim aynen yazdığım gibi
2 ızgara köfte, 1 yk mantar sote z.yağlı, salata ve yoğurt.

tamam ablacığım salmıyorum merak etme

kızlar selam.bende regl krizine girenlerdeniz.nasıl acıkıyorum anlatamam.

08.00-1 domates-1 salatalık-5 zeytin-1 kk peynir aknaz-2 tame ekmek
10.30-1 avuç leblebi-çay
13.00-1 tavuk biftek ızgara+salata+yoğurt+z.yağlı karnıbahar
16.00-1 yeşil elma
19.30-taze fasulye+salata+yoğurt
22.00-elma

Son düzenleme:
ya bişey sorcam form bisküviler varya onlardan yesek arada 2 tane nolur??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…