Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

kaydirigubbakcemile3ALLAH iyilini versin yatış ha ......ne güldürdün beni ekrep . yatışa kadar not etmişin ....alkisalkisalkis.

bol tavuklu gün olmuş gıt gıt gıdakk ..kaydirigubbakcemile3 şaka kıs bacım menün güzel ama yanlışların aralarında . senin kiler ara deyil atıştrma olmuş..... ne o saatte bir bişi yemişin .... madem yiycen hepsini bir arada yok öyle saat başı ara len .naniknanik

ha şu közde tavugunuda merak ettim bacım nasıl yaptın kıs .cokacimcoook

Son düzenleme:
ablam takımda açıkladım . k flsklerden uzakdur illa gevrak yiyceksende yulafı öneririm yağsız süt hatta içine marmelat katabilirsin ...
geç kalmışım ama aç deyilsen bu satten sonra arayla kapamanı öneririm ...
menünde yanlış olan ı akrebim açımlamış burda çok söylüyoruz ekmekle et yenmiycek diye lütfen yediklerinizin içerigine dikkat edin içli köfte nedir.? bulgur ve et .:1no2: bu güne kadar deneyimlerimdende biliyorum en kilo yapan şey bu ekmek ve etin beraber yenmesi... direk yağa dönüşüyor ..delikafadulden
ögleyide aralarla geçiştirmişim neyse dün dündü bugüne bakalım .:hulya:
Zilicim ben uzun süredir ekicinin lorunu yiyorum tadı çok güzel hiç o bildiğimiz lorlar gibi değil çeşit isteyen arkadaşlara duyrulur.
hangi mar. de kıslar bu lor denemek isterim
afiyet olsun öncelikle buldugun peynirler için ..:)))))
sabahki hatanın farkındsın az yediginden tutmamış . elmeda biraz yakın olmuş ögününe ama bi daha olmaz sanırım .
menün güzel canım afiyet olsun ama ögün saatlerinize dikkat edin ....
cnm bende yapmak istiyorum ama pek anlamadım
zalimi hoş geldin tatrar canım alışırsın 1 haftada kolay aklına yatsım kara ver yeter gerisi çorap sökügü gibi geliyor ....

Son düzenleme:
günaydın montikler bayanssulusmile güzel geçireceğiniz bir hafta sonu olması dileğiyle.....
önceki gün carrefourdan aldığım lıght peyniri denedim bu sabah...:1no2: benim damak tadıma pek uymadı..ben beyaz peyniri çok yumuşak sevmem,bu çok yumuşaktı..hani bazı peynirler vardır su çekmiş gibi olurya sulu sulu gibi yani....işte öyle tadı...ama yumuşak peynir sevenlerin tercih edebileceği bişey...
bu gün haftasonu olmasına rağmen topiğimiz kalabalık :1closedeyes: yeni gelen arkadaşlar olmuş,hoşgelmişler...buyrunnnnnnnnn

ben severim yumsak peynriri zilim deneyim onu ..

zilim ben çok kötüyüm kütük gibi olmuşum bu sabah ne yüzük olMuyor parMagıma . baskülde artmış gene ne oluyor bana . beslenmem normal . akşam patlıcan yemiştim ..
bak şimdi aklıma geldi :uhm:renginar patlıcanın onu çok şişirsigini söylemışti omu şişirsi beni böyle delikafadulden ya kilo aldımda diyomiyorum dün tanıtadaki sonuç iyiydi yağ oranıM iyi .

bugün şu şiş indiren kaRIŞIMLARDAN YAPAYIM BARı YA... ÖNERECEGıN BıŞı VARMı BU ŞıŞ ıÇıN ... ÇOKDA YÜRÜYORUM YANLIZ SUYU ARTIMAM LAZIM BU GÜNLERDE DıKAT EDEMıYORUM BıRAZ ...64 DE YAKLAŞMIŞIM BU SABAH YA DÜN 63 DÜ.delikafadulden BııĞNE VERıN BATIRAYIM DA ıNSıN BU ŞıŞ YA PÖFFF.kafamçokkarıştıELLERıMı BıLE YUMAMIYORUM .

ilk sayfaya kilolarınızı ekleyip kaçayım bebeleri dışarı çıkarıcam ....birazda yürümüş olurum hava çok güzel artık evde tutana aşık olsun beni...

günaydın kızlar akşam kayınvalidemi hidive götürdüm akşamüstü yani 5 de çıktık yolda benim akrabam oturuyo yaşlı bi haminne :)
kuru leyladır onun adı gençliğinden beri kadın 80 yaşında hala kuru tip olarak ona benziyorum romanya göçmeni olduğumuzdan kellü kadın kuru muru ama üst taraf alt tarafa göre gayet butlu ama kuruluk bakımından pek benzememişim:)))
neyse orda bişeler yedirdi ben yemedim tabii çay içtim
hidive girince kayınvalideye sen fatihle şurdan yürü ben memoyla burdan gidicem dedim zorda olsa kabul etti onların gidicee taraf benim gidiceemin yarısı kadar ama onlardan önce ordaydık biz laleleri falan seyretti tin tin yürümekten acaip byoruldum ben normalde haldur huldur hızlı yürürüm yavaş yürüyünce inanılmaz yorulurum sonra geldim evde şehriyeden başka bişi yok hemen makarna suyu koydum spagetti koydum 6. dakkada kendiminkini çıkardım onlarınkini 10 dakka haşladım ..bide soğanlı yumurta kırdım tereddütte kaldım acaba yumurtamı yesem spagettimi diye sonra makarnada karar kıldım üzerine sarımsaklı yoğurt koydum yeşil salata eşliğinde yedim
sofrayı kaldırdım bi uzandım yatış o yatış 11 de yatağa götürdü eşim çok pişman oldum depo ettimi diye ama sabah dünden 300gr daha az çıktım aslında hergün tartılmıyorum ama bu sabah merak ettim haklı olarak neyseki sorun yok ...adet döneminde olduğumdan sanırım bu halsizlik bide çok yoruldum dün yaa
şimdi kahvaltıdan kalktım klasik kahvaltımı ettim memoyla kavga ettim sadece nutella istiyo ve ekmeksiz bende sevmem öyle şeyi ama ne versem ağzından hop yere çok kızdık birbirimize şimdi küsüzzzz:))))

tünaydın ......
akrebim gene çoşmuşun .::))))))...
zalimim hoş geldin bacım ...

evet tatlışım geçen hafta sonu tozutmam bir haftama mal oldu...
bu hafta kaçamak yok inşallah..
cuma günü yaşadığım mutsuzluğu bir daha yaşamak istemiyorum şekerkaydirigubbakcemile5bayanssulusmile

kıs elmayla bir arada yersem mayalanmazmı elma yemişlerle..
zaten 15 dk da gitmiştir meyve diye düşündüm..çekmecede durmasın dedim çerezlerim de:jeyyar: ama bugün getirmedim..akşam yatmadan önce yiyebilirm..

haklısın tatlışım hiç bu kadar tavukla samimiyet kurmamışımdır..pekde sevmem kendilerini ama böyle ızgara yada mangal iyi oluyor..cokacimcoook

hehehehesempatiksalakcinni akşam misafirlikteydikte..menü acaip montiydi kaçırmadım bende..mangal yakmışlardıyerimseniben ve közde tavuk o şekerim

benim ev müsait değil mangala ama bizim hemen yanımızda közde tavuk yapan yer var..
ordan alabiliyorum..mangalda yapıyorlar nefis oluyor..yanınada salata ayran işte süper bişii..
hatta balık yapan yerde var ama azucuk yürümem lazım..akşam geç gidince eve üşeniyorum..benimki getiriyor artıkımşakkıdı

tatlışım elma ye..
tüm ödemlerini atar vücudundan..ben elma yiyince wc ye taşınıyorum mutlaka..özellikle şişliklerden sonra yediğimde elmayı wc trafiğim acaip sıklaşıyor
benim eczacı bir arkadaşım vardı..ilaç kullanmak zorundaydı ve ilaçta ödem yapıyordu..o da elma yiyordu

cueca....
başlangıç ?
ilk hafta ...?
1. hafta .......59 200 gr.....

çaglayan çiçek ....
başlangıç..?

ilk hafta ......?
1. hafta ....83 500gr.
kıslar soru işeratli yerlerin cevapları lütfen ....
birde cuecam kıs senin klo bilgin hiçç yokk bacım ...

.. ıcır ve feyongum sizlerde bu hafta kilo bildirmemişiniz bildirdiyseniz gözümden katmıştır tekrar yazarmısınız?

maşşalah yapan çok liste işleri karışıyor sizde yardımcı olun biraz . atladıgım varsada kusura bakmayın yazın ekleme yapayım . yanlız bilgi varsa onuda yazınki kayıtlar yalış olmasın .....

ay canım yaa kıyamam..küssünüz demek..yerim onu ben öp yerime olurmu şeker

sagğol akrebin yiyim biraz ....
ben kaçar hayırlı hafta sonrları .
bu hafta çok güzel kilolar vermişiniz tebrik etmemek alde deyil ......mucuks...

off kizlar ya benim yedigim ekmegin icnde beyaz un varmis bu sbaha farkettim gittim ekmek aradim ama bulamadim hepsinin icnde beyaz un var bi tane buldum üstünde bugday resmi var tam tahilli ekmek yaziyo ama cavdar unundan yapilmis aldim onu ama emin degilim ne olacak simdi?

canim tesekür ederim ögün arasi 3 saat diyon ama ben 2 saat sonra acikdigimi hissediyorum mesela bugün da kahvaltidan 2 saat sonra bi avuc findik yedim ne yapcam ben? biraz daha disimi SIKmsmmi gerek,bide ara ve ögün arasi 3 saat ya diyelim 9 da khavalti yaptim 12 de ara ögün 3 de öglen yemegi aksamada 7 de aksam yemegi oluyo ozaman ikindiyle aksamin arasinda ara olmuyo sartta degil zaten diyosun dimi ,yada sabah 9 kahvalti 1 ögle yemegi 4 ara 7 de aksam yemegi bu sekil dahami güzel yoksa

Aeben ablacım ben A101 diye bir markt var bimin benzeri yeni yeni yaygınlaşıyor ankarada belki biliyorsundur. ordan alıyorum peynirimi. bir arkadaşıma söylemiştim lor ye diye o da ben yağsız tuzsuz yiyemem dedi. dedim bak benimkini dene o da çok sevdi. makroda yok ben de çok alışveriş yaparım makrodan ama ekicinin loru yok.
vakumlu turuncu poşetlerde satılıyor. ben 250grlık olanından alıyorum. fiyatı da uygun. baya da yetiyor bana. bir de geçen bizim buraya ankamar diye yeni bir market açılmıştı orda da gördüm. peynirci de de vardı galiba ama emin değilim

KIZLAR BENDE ARANIZA KATILMAK İSTİYORUM ,KİTABIN ADI NE ACABA,BUGÜN Bİ BAKSAMopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ablacım geçen bende öyleydim kahvaltıdan 2-3 saat sonra bir elma yedim. bir de kahvaltıdan önce elma sirkeli su içmiştim. akşama kadar da 4-5 kupa yeşil çay içtim. akşamda 2 kupa maydonoz sapını kaynatıp içtim.tabi 2.5lt suyuda eklemek lazım
şişlik mişlik hiç bir şey kalmadı;
15 dk.da bir wcye gittim orası ayrıdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
aebenim üç hafta önce falan bende aynen dediğin gibiydim şekerim.parmaklarımı bükemiyordum sabah kalktığımda, o dereceydi yani...hatta ellerimde hissizlik hissedecek kadar bir tutukluk vardı.karnımın içini pompayla şişrmişler gibiydim.ellerime bişeyler oluyor bi gariplik var dedim durdum eşime kaç gün..çocuğun emziğini ağzına veremiyordum sabah uyanınca.kıvrılmıyordu pamaklarım,eklemlerim takılı kalmış gibi...birde keman çalamam diye ödüm koptu,kısmı felç olabileceğim bile geldi aklıma walla ohaoldumsmile ödemmiş hepsi..ben o tür çaylar bir aralar çok içtiğim için böö geldi bana onlardan,artık içemiyorum cnm.eşim sağlıkçıya benim,dr.arkadaşlarına sordum neden oluyor ne yapabilirim diye..?
çok çay kahve içiyorsan (özellikle siyah çay)su ihtiyacının önünü kesiyormuş..susamıyormuşuz ve su içmediğimiz gibi çay ve kahvede ödem yaptırıyormuş.ben sadece ödem yapıyor sanıyordum,su içme ihtiyacınıda kesiyormuş.hatta şöyle örnekledi: yaz günlerinde yada ramazanda mutlaka çay içeriz hararetimizi alsın diye bitmek bilmeyen su ihtiyacımızı kessin diye dedi..kahve zaten içmiyoruz ama çay içiyorsan fazlaca ondandır diyebilirim ilk aklıma gelen bu çünki..bende o aralar çok çay içiyordum(açıkta olsa çok içmemek lazımmış)ve 2lt'lik kendi sürahim var o yarıya bile gelemiyordu o günlerde.çayı azalttım şimdi bitiyor suyum ve şişlik yok....suyu bolca için arkadaşlar....gerçekten şişliğimizi alıyor...
aebenim istersen ödem çözücü karışımlardanda yap ama suyu bol tut cnm..inşallah fıss diye sönüverir şişliklerin....

vallahi çok doğru bir tespit teşekkür ederiz zilicimkaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…